Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ilusiveman

    Tak neke. On každéj by rád svůj "F76" v portfoliu. 

  • Derp_1337

    Tak teď už jenom zůstavá ta nejdůležitější otázka: přidají tam nepostradatelné battle royale?

    • Inquisitor

      Ten bude jako překvapení formou dlc.

    • Fantasy BR with black magic, beasts and sh*t?! Sem s tím! :D 


  • Inquisitor

    Měli by zase začít dělat hry a vykašlat na tyhle online nesmysly.

  • Od Bioware jsem hrál prakticky všechno a mám docela rád i problematickou Andromedu (Anthem jsem nehrál). Ale v žádném případě si nehodlám pořídit něco, co se tváří jako singleplayer RPG, ale ve skutečnosti to bude nějaká trapná onlinovka s nucenou interakcí mezi hráči, aby tam bylo vůbec co dělat.

    • madPav3L

      Musím souhlasit, Andromedu i Inquisition jsem měl rád, ale nějaký online MP/coope v RPG ať si strčí do p*dele.

      • Poměrně by se mi ještě líbil coop ve stylu co nabízí Divinity. Ačkoli si pak myslím, že i kvůli takové změně by pak mohl utrpět storytelling ve stylu minulých bioware rpg, jelikož se těžko sžívá s postavou i příběhem (v původním Divinity to tak bylo, dvojka to přece jen vyřešila lépe s postavami, které mají vlastní background). Kdyby to byla samostatná hra alá Anthem, tak mi to je jedno. Jenže takhle jen naštvou lidi, kteří si chtějí dovyprávět načatý příběh a najednou zjistí, že k tomu potřebujou hrát mulťák. Viz případy jako Warcraft >> WoW nebo KOTOR >> SW:ToR.
  • sukovf

    Největší službou, co dneska ještě může BioWare nabídnout, by bylo zavření krámu. Ty jejich výkony jsou poslední čas prostě totálně mimo (je teď fakt jedno, kdo za to může). Btw "obviňovat" publishera, že svůj job dělá hlavně nebo dokonce jen pro peníze, to je tak trochu trapný, ne 😀? Proč by to asi jinak vůbec dělal?

    • Ale když je publisher ten s prachama a kecá do produktu vývojáři, a jakože na to ze své pozice má právo, tak proč by mělo zavírat krám BioWare? BioWare je majetkem EA a dělají to, co se po nich chce. O nějaké jejich kreativní volnosti se rok od roku pochybuje víc a víc.

  • jenda84

    vždycky si říkám, na základě čeho tyhle hry chtějí vydávaj... asi tam prostě bude poptávka jinak si to nedovedu vysvětlit, kdo tyhle koncepty vymejšlí. musí to stát strašnej ranec peněz tak to maj asi kravaťáci nějak prošláplý tu cílovku nebo já fakt nevim tohle je prostě BIZÁR 😬snad tam ještě chybí ten battle royale no 

  • F

  • Blue.Shark

    Tak to je hodně jednoduchá rovnice. Jen by mě zajímalo, jestli si tu hlavu ze zadku v dohledné době vytáhnou.

  • Inquisitor

    Pád pokračuje a dno v nedohlednu.

  • WHIPLASH

    BioWare is dead.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit