Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sukovf

    Největší službou, co dneska ještě může BioWare nabídnout, by bylo zavření krámu. Ty jejich výkony jsou poslední čas prostě totálně mimo (je teď fakt jedno, kdo za to může). Btw "obviňovat" publishera, že svůj job dělá hlavně nebo dokonce jen pro peníze, to je tak trochu trapný, ne 😀? Proč by to asi jinak vůbec dělal?

    • Ale když je publisher ten s prachama a kecá do produktu vývojáři, a jakože na to ze své pozice má právo, tak proč by mělo zavírat krám BioWare? BioWare je majetkem EA a dělají to, co se po nich chce. O nějaké jejich kreativní volnosti se rok od roku pochybuje víc a víc.

  • F

  • species

    Vim jak se citite fandove biowaru. Ja si tou samou spiralou prosel pred par lety s Westwoodem. Uplne stejna pohadka. 

    • Jo, kdyby před pár lety. Čas utíká a už to je docela dávno.

      Westwood zavřeli v roce 2003. A podle mě to byla velká ztráta a začátek konce nejlepší éry PC hraní.

      Dodnes mám a hraju jejich klasická dílka. Dune 2, 2000, Emperor, CnC 1,2 RA 1,2 , Blade Runner

      Všechny hry mám v bigboxech z originálních edic, ještě když to nehýzdilo logo EA. Můj poklad :)

      • uzivatel1982

        Pěkná sbírka...Jen u C&C i RA jsem měl rád hlavně první díly. Jen jak jsi je zmínil, tak jsem dostal chuť si z nich po letech dát kampaň. Stejně některé hry se dají hrát pořád dokola i dnes.

        • species

          joo jo puvodni red alerty jsou pecka. Dvojku jsem dohral nedavno :>


          Nicmene i tak memu srdci lezi nejbliz Tiberian sun ;)

          • uzivatel1982

            No v té době jsem byl radikalní a tiberium sun mi přišel jako moderní sr..ka:). Ted zpětně ho mám vcelku i rád. Moc nemusím RA2 a RA3. Ale první command a ra jsou prostě etalon rts. Multi v RA95 je překvapivě dobrý i dnes.

            • species

              tak to jsi asi starsi generace :D Ja vyrustal prave na tib sun a RA2. Moooozna bych dal jeste pass tomu datadisku na generals, Zero hour, takovy posledni zaskubnuti westwoodu bych rekl :(


              Jinak ale asi vidim odkud vychazis, precijen RA2 mel docela "kreslenou" grafiku oproti jednicce. Puvodni C&C mam original ale nikdy jsem nedohral, za me je tibsun jednicka :D

              • uzivatel1982

                Reakce na příspěvek:

                No kdybys našel čas, tak doporučuju dát kampaň prvního c&c. Pokud možno Gold edici, která se dá rozběhnout i dnes. Pořád je to zábavné a dá ti to základ do lore. 


                Generals je asi nejlepší díl z těch "nových". Angry mob byla moje oblíbená jednotka. Celkově tematicky slušný díl. Pokud jsi fanda rts doporučuju i joint task force. Sice to není westwood, ale je to pecka. 




    • skaven

      ale ved bioware uz je davno mrtve, zacalo zomierat pri vyvoji ME 3, a zomrelo tesne po nom.


      • Derp_1337

        Napiš to přímo: Bioware začalo umírat na konci vývoje ME2, když se tehdy nechali odkoupit od EA.

  • jindra.veliky

    neponaucitelni :D

  • Sem netusil ze neco co se tyka her muze takhle zabolet...

  • Inquisitor

    Pád pokračuje a dno v nedohlednu.

  • Jen ne online! Oni to proste musi znicit. Ja chci stary klasicky RPG. Dragon age je moje srdecni zalezitost. A oni mi ji takhle chteji zlikvidovat?! To nejde! 

    • Knifer

      Ředitel EA jasně řekl že single hry nemají budoucnost takže všechno bude online. GoW,Horizon, Spiderman, Sekiro..atd jsou jen vyjímky co určitě nic neznamenají

      • uzivatel1982

        Tak hry jako služba je pro EA mantra u které čekaj, že jim bez práce bude dojit prachy. Pro normální hráče je to o ničem, protože hry jako služba jde použít jen u pár titulů a na omezený počet žánrů a i tam je to věsměs vždy na škodu. Jen mi příjde divný, že i po tolika problematických hrách s tím dál pokračují. Bioware by měl někdo odkoupit a zkusi jim nechat tvůrčí svobodu a aby dělali hry, kterými si dřív nabrali hráčskou základnu. A podle reakcí a uspěchu třeba Kingdom Come je ve světě po klasických hardcore RPG pořád hlad. Nad DA bych ještě hůl nelámal. Ve výsledku je to ještě v dost ranném stádiu vývoje a třeba to nakonec dopadne líp než se čeká. Jen škoda, že spousta kreativních a zkušených lidí z vývoje odešlo pryč. To, že používají Frosbite a některé věci co se v něm naučili u Anthemu by na škodu být nemuselo. Anthem byl průšvih kvůli mnoha jiným věcem. Když udělají něco na ůrovni Inquisition v grafice Anthemu u které nebudou mít jen pár měsiců na vývoj, tak by to mohla bejt i slušná hra. Online složka hry snad bude jen volitelná pro lidi který by o ní měli zájem. V tuhle chvíli jsou to všechno stejně jen spekulace. Celý článek už od Kotaku my příjde jako takový Clickbait. Očividně uspěšný, tím jak to přebírají weby po světě.

  • Opat niekolko rokov vo vyvoji a opat nevedia co to vlastne ma byt a zase nejaky restart, ktory bude teraz vystavany na zakladoch Anthem ...

    Dalsia cierna diera od EA a necudujem sa im, ze chcu vytrieskat z toho co najviac penazi... budu mat co robit aby sa im to vratilo ...


    Apex im zaraba nad ocakania ,tak teraz budu tlacit tento herny model- "hra ako sluzba" vsade...Streamerom zaplatia opat miliony € a opat si mozu vsetci na konci roka rozdavat odmeny. Zatial mi hraci, ktory cakali konecne SP hru budeme citat PR clanky o tom, ze toto sme predsa chceli...

  • iSpirit

    tak snad tam budou lootboxy a nějaký easy mod by se taky šikl.😉

    • Ronox

      A hlavně srozumitelný tutorial 😂

  • walltar

    Dragon Age jsem nebral za nějak úžadné RPG (Jednička byla dobrá všechno další nic moc) takže něco jiného nezní nějak zásadně špatně... Navíc pokud by se jim podařilo se poučit z chyb Anthemu a opravit nedostaky, tak by to nemusela být úplně špatná hra.

    Chce si to prostě počkat na recenze, testy, atd.

    Ale na druhé straně od toho moc nečekám a fanoušky série celkem chápu, že se jim to nelíbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit