Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NO mam za sebou kousek DA II a jde to z disku, nic vic nez diablo s pauzou. Ta hra je fakt k placi. U prvniho dilu clovek musel myslet alespon trochu, ale tady?? Nejvetsi zklamani tenhle rok pro me *10* *10*
  • Amylee.Anderson
    Ok, lehce si zarejpu... "třeba jako Kasandra a Varik, dva hlavní protagonisté akčního RPG Dragon Age II - dva protagonisté, kteří za celou hru nevstanou od ohně a nepřestanou klábosit." Dobrej češtin.
  • Bože můj... člověku se až chce plakat když tu čte diskuzi. Všechny změny které DA2 udělal oproti DAO jsou podle mě krokem vpřed. Za co jsem skutečně rád jsou rozhovory á la Mass Effect. V DAO byly všechny NPC v rozhovorech nadabovány (nutno dodat že výborně) a projevovaly emoce, jen hlavní hrdina byl němej askoro furt měl ve tváři stejnej výraz. Oproti ME (či ještě lépe ME2), kde je hlavní hrdina taktéž plně nadabovaný a v rozhovorech skutečně projevuje emoce, mi systém DAO přišel jako krok zpět. Jinak bylo DAO výborná hra (9/10 bych dal), poskytla mi skvělou zábavu na skoro 70 hodin. Vám vadí že bude hra víc akční? Proč proboha? Vždyť DA má být epické temné fantasy, to maj ty boje vypadat jak šachy? To chcete? Já od DA2 čekám epický a strhující příběh, filmoěvěcutscény, zábavné a dobře vypadající souboje, těžká rozhodnutí a tak... Skutečně mě nebaví trávit x hodin zkoumáním statistik tý a tý zbraně nebo zbroje nebo vymejšlením šílenejch taktik. Tahle doba díkybohu minula, a kdo se s tím nemůže smířit, tak ať si klidně dál masturbuje nad krabicí Baldurs gate apod. Chci si hru užít, a věřím že Bioware mi (pokolikáté už? :)) poskytne úchvatný herní zážitek. Jediný co mě štve je ta čeština, ale snad brzo vznikne nějaká fanouškovská (půl roku max.).
  • Sex bude přepokládám opět přes spodní prádlo. *4* Ale hru si stejně koupím.
  • OBLIČEJ

    Nazdar, ví někdo, jestli bude nějaký zajímavý přednastavený obličej? Nechci strávit půl hodiny modelováním ksichtu, kterej stejně nakonec zavrhnu, jelikož vypadá jako retard. Jak se mám jako ztotožnit s hl. hrdinou, když vypadá jako kokot? (viz všechny přednastavený ksichty v DA:O) To je taky jeden z důvodů, proč mě to nebavilo.
    • Ano mali by byt dva typy zakladnych xsichtikov teda Hawk a Lady Hawk :+), Hawka ste uz videli a lady taktiez vrespektive na screenoch to su ti s krvavou skvrnou cez tvar :+)
      • Děkuji.
  • EA neodsuhlasilo cestinu takze jedine asi tak neoficialne co zaberie min. tak rok pri rozsiahlosti textov v hre
  • Vie niekto ci to vyjde aj po cesky ako jednicka? ak ano tak s akym meskanim?
    Dik za odpoved :)
  • to má byť inventár??? - čistú konzolovku z toho spravia.
    http://games.tiscali.cz/dragon-age-ii-13682/galerie/195773
    • Máš pravdu, je to k smíchu. Aneba jak se z RPG postupem času stávají vlivem konzolí docela dobré bojovky chodičky mlátičky *7*
    • smejki
      mmmm... grafické zpracování ovládacího rozhraní (Menu, hud, inventár, journal atd.) se mi v DA1 líbilo, bylo to takové vzdušné. nevím, proč je to teď takhle hnusné *9*
      • claymen
        někde jsem četl, že to je jenom nějaký jejich zkušební HUD
    • Sice jde o ukázku z konzolové verze, ale nevidím v tom nic specificky konzoloidního. Teda kromě označení tlačítek.
  • Tohle preview je úplně mimo. *3*
  • nice

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit