Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co se vám na DAII nelíbí, souboje jsou plynulejší a akčnější, ne jako v origins, kde skoro pořád máchal mečem stejně, tady má několik pohybů, a mág taky dělal pořád to stejné (samozřejměn každé kombo a kouzlo bylo jiné). Příběh je taky dobrý, zatím mě to tedy několikrát dojalo. Společníci nejsou tak super jako v origins, a střídavé lokace jsou taky naprd, ale co už. Origins bylo lepší, ale DAII je skvéla hra
    • Hairy_Ass
      Ono, kdyby si dali ve dvojce trochu víc práce s level designem a racionálnějším respawnem nepřátel, tak by pro mě byla dvojka mnohem lepší, než takhle. Příběhy v BW hrách jsou sice už delší dobu samé klišé až na půdu, ale to už je skoro jejich obchodní značka, a pořád jakž takž fungují. Navíc velkým trumfem všech BW her je velice propracovaný svět, který také není dvakrát originální, ale taky funguje skvěle. Někdy si musím zase zahrát KotOR 1/2 - ze všech těhle "nových" BW her mě bavily asi nejvíce.
      • To, že se ve dvojce nepřátelé zjevují jen tak ze vzduchu v zorném poli hráče, považuju za totální výsměch ze strany Bioware. I v těch nejotřesnějších herních titulech má většinou vývojář dost ohledu na to, aby potvoru spawnul mimo FOV, nejlíp někam za roh. Tak má člověk aspoň pocit, že zvuk boje přilákal další nepřátele nebo tak něco. Tenhle systém se drze směje člověku do očí, protože v zásadě říká "generátor haluze rozhodl, že bude ještě jedno kolo nepřátel, tak tady je máš a rubej". Ble. V ostatních ohledech byl boj v DA2 celkem v pohodě, mám sice radši trochu pomalejší akci, ale na rychlejší tempo jsem si zvyknul. Na dmntní spawny nikoliv.
        • Cele to bylo v tomhle odflaknute, celej souboj s Aristhokem byl predskriptovanej docela silně. Alespon za mě s warriorem. Coz je neco co u BW nikdy nebylo :/ skoro jako by to delali uplne jini lide nebo to nekontroloval nikdo z puvodniho BW.
      • Hej no Kotor, skoda ze nespravia nejaky novy diel, kedze ta hra sama o sebe bola skvela a rozhodne bol lepsi nez mnoho SW titulov ktore kracali v stopach Darth Vader sagy ...
        • Hairy_Ass
          Jo, podle mě to je král všech SW her - bohužel se pokračování jen tak nedočkáme, když teď bude MMORPG.
          • Cahir
            Řekl bych, že určitě ne, protože Ohlen (lead designer KOTORu či BG2) a Karpyshyn (lead writer KOTORu) pracují právě na TORu.
            • Tak kazdy ma jiny vkus to nepopiram. Ja tomu sanci dam, po par recenzich.
            • Cahir
              avp8: Také jsem toho dost četl a viděl a jsem opačného názoru, zatím se mi to líbí a to hodně.
            • To bohužel nic neznamná. Co jsem videl z a cetl o TOR tak nema co nabidnout, verim ze pribeh muze byt fajn za kazdou postavu, ale dal nic. Nehlede na to, vzhledem k tomu jak funguji dialogy ve skupině ... docela fuj :(
      • Dvojka by hlavne mela dodrzovat svoje pravidla. Ale potkavat magy s vice HP nez muj tank, a cross classy rogue/warrior s HP jeste vice nez muj tank, imunitou na knockdown a backstabem je fakt hnus.
  • Souboje z jedničky, dialogy a questy z dvojky + kvalitní dungeony a masterpiece je na světě.
    • Souboje z jedničky, dialogy a questy ze Zaklínače a kvalitní dungeony a masterpiece je na světě. *4*
  • Takze to bude jen o neco mensi pru.er nez dvojka ? :) Dekuji ale radsi sve penize sverim nekomu sikovnejsimu ;)
    • Napriklad?
  • Jednicku jsem dohral trikrat, vcetne datadisku. Ke koupy dvojky nemam porad odvahu, kvuli negativnim nazorum ze vsech stran. Ale asi budu muset, kdyz se (ne)oficialne chysta treti dil, ktery byl mel byt snad zase kvalitni a s navaznosti na dvojku.
  • miker17
    hlavně ať odstraní pusté a recyklované lokace ze dvojky a ze zvzduchu se spawnující nepřátele a budu spokojen
  • Oba díly Dragon Age jsou perfektní(jako všechno, co BioWare vytvořilo)a každej, kdo nadává na dvojku a kecá sr**** typu-horší hru jsem nehrál, nebo je mi z ní na blití, toho ještě moc nehrál...
    • ", kdo nadává na dvojku a kecá sr**** typu-horší hru jsem nehrál, nebo je mi z ní na blití, toho ještě moc nehrál..."

      Kdybys to napsal alespoň trochu jako inteligentní člověk, tak by se s touhle částí i dalo souhlasit. DA2 sice bylo téměř po všech stránkách zklamání, ale pokud mám zůstat objektivní tak ji nejde dát míň než 7/10. Tu sektu haterů, která se objevila a stáhla metascore na 4/10, si ta hra rozhodně nezasloužila.
    • MishKonn
      Really? Hmm, tak tady se hlásí první člověk, co hraje od roku cca. 98 a hrál (a dohrál) snad stovky her a stejně si myslím, že DA2 za moc nestojí. Někdo další?
      • Tak to jsi nehral pany prstenu chlape.
      • souhlas.. DA2 se mi sice líbilo, ale jen vizuálně. Tak jsem se na to těšil a když jsem to dohrál jediný mě v tu chvíli napadlo bylo: "WTF?! to bylo všechno?!". 5/10.. Snad jediný co bych chtěl dodat ka následujícímu DA: Doufej v nejlepší a očekávej nejhorší. Jinak pokud někdo hodlá flamovat, ať si zkusí F:NV - hra která se zas po dlouhý době může nazývat RPG!
        • smejki
          "F:NV - hra která se zas po dlouhý době může nazývat RPG!"

          na to se napiju!
      • Cahir
        Kdy jsem začal hrát netuším, ale hrál jsem snad každé (mně alespoň známé) RPG, z nichž nejstarší je tuším z roku 97 (Fallout 1/ BG1 budou pravděpodobně jedny z nejstarších, co jsem hrál), kromě Greyhawk, Deus Ex, Arx Fatalis, Lionheart, včetně několika dalších, jež jsou však obecně považovány za špatné. Když se nad tím tak zamyslím, tak vlastně ani žádné jiné žánry nehraju/nehrál jsem včetně akčních tzv. RPG. A mně se DA2 docela líbilo. Za super hru bych ho neoznačil, za odpad také ne, pravda bude, jak už to tak bývá, někde uprostřed. U mě osobně tak dva stupínky nad prostředkem (7/10).
        • co podla hodnotenia na tiscali je 9/10
          • Cahir
            Tady se musím zastat redakce. Autoři se zde nebojí dát hře chabou známku a to i přesto, že jde často o velice profláklý a marketingově silný titul. Není to tak dávno, co si někteří diskutující stěžovali, že Games.cz udělilo několika titulům po sobě šestku. Pokud tedy dali pan Smutný a pan Grygar DA2 osmičku, pak věřím, že to tak opravdu cítili.
          • ales.smutny
            DA2 jsem dával samozřejmě osmičku. A to jako člověk, který skutečně dává 5 průměrným hrám a šestku už těm, které nad průměr něco zajímavého dostane (kupříkladu audio a solidní mulťák u SOCOM4). A 8 hrám, které jsou opravdu, opravdu dobré, což dle mne DA2 je.
      • smejki
        same here. jen s tím rozdílem, že já hraju cca od '94 a to jsem to ještě prokládal peckami z osmdesátek *5*
      • Ma cenu to porad resit? Z pohledu naproste vetsiny RPG hracu,kteri od DA2 ocekavali pokracovani solidniho RPG je DA2 naprosty paskvil. Hodnoceni jake dostavala si nezaslouzi ani po 10 velkych vodkach . Takze ja si to myslim taky. Ale pro nektere nezasazene nebo nove hrace to muze byt prijemna a velmi mirne nadprumerna hra. *2*
  • Z Dvojky jsem blil *11* To fakt žadný rpg nebylo... To byla taková ignorance, až jsem se zastyděl co se s Bioware stalo...
    • ono DA2 mam rad ale iba skorej z respektu z predchadzajuceho dielu a ponechania akeho takeho ovladania, no celkovo oproti predchadzajucemu dielu stratil na kvalite, pribehu a najvevidentnejsi problem bola recyklacia oblasti .
      • Už jednička byla podle mne nadhodnocená jak sviň... Nezajímavý koridor svět z velice laciným příběhem... Byť univerzum se jim povedlo a i když Bioware vzala několik povedených fantasy( Zaklínač, Píseň Ledu a Ohně,LOTR) smíchala je a vyplivla jako Sauerkraut, docela to fungovalo a některý momenty byli velice povedený... Dvojka je ale něco naprosto příšerného....
        Demo jsem nedokázal hrát ani 20 minut...
  • Trochu ma uraza ze v DA3 bude pokracovat konflikt z DA2, celkovo tak DA2 je vpodstate nedokoncena ked si zoberieme DA:O ten dostal DA:O-A a vpodstate to bol iba pridavok ktory tam ani nemusel byt kedze najvecsie zlo padlo a pribeh pre wardena bol vpodstate ukonceny, ale Hawk a zle navrhnuta DA2 si nezasluzia plnohodnotne pokracovanie vresp. dalsi diel skorej iba par DLC pripadne datadisk ako Awakening s doriesenim konfliktu.
    Snad sa aspon pouci EA korporacia :D v vytvarani natlaku na studia a nechaju BioWare napokoji dostatocne dlho aby sa nezopakovali chyby z DA2. *16*
  • Já nevím, beru se za RPG pozitiního člověka, ale Dragon age mě prostě nechytlo, a to mluvím o jedničce, dvojku jsem ani nezkoušel... Napřed jsem myslel, že to je prostě uzavřenosti světa, páč jsem fanda spíše těch otevřených, ale třeba Mass Efect mě taky bavil, ač zcela uzavřený, nebo Jade empire...skvělá hra od stejných tvůrců, ale...tak nějak zábavnjší.
  • MishKonn
    Tak ono by ve dvojce stačilo prakticky udělat poutavější a větší svět s neopakujícími se dungeony a před očima se nespawnujícími nepřáteli a byla by to úžasná hra. Trojka už může jen příjemně překvapit, otázka je, jak moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit