Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Hmm tak to časem určitě vyzkouším. Jednička mě opravdu bavila. Dvojka byla sice dobrá, ale jedničku už se jí pokořit nepodařilo, tak uvidíme jak si poradili s trojkou.

    První ale musím dohrát Wasteland a pár dalších her, které mám připravené.
    • To minus mas, za tvrzeni o 2
      • To mínus máš za to mínus o DA 2, ta hra měla spoustu dobře provedených nápadů a narozdíl od tebe prezentuji některé argumenty - jako vyprávění příběhu a unikátní postavy(tím myslím schopnosti né osobnosti, to se rozumí samosebou) a způsob jakým byly udělané konverzace byl sofistikovanější a určoval budoucí rozvoj víc, než by se zdálo ze 3 voleb. Grafika v době vydání taky nebyla špatná a hlavně druhý díl si nehrál na nástupce kultovního baldur's gate, jako jednička a šel vlastní cestou.
  • devítka na úrovni současných Bioware konzumních sraček( Mass Effect 2, 3, Dragon Age, Neverwinter Nights 2) nebo devítka jak za starých časů( ono těch dobrých her zas tak nebylo, ale Kotor si ultimátum zaslouží)
    • Mass Effect byl pro mĕ nejlepší herní zažitek. Příběh a soundtrack neměl konkurenci. Jen škoda toho zmršeného konce. Původni Dragon Age taky super, ale dvojka to už je o něčem jiném, to se hrát nedalo:-(
      • myslíš ten příběh: Objevila se pra-archaická skupina mimických zlounů, kteří byli považovaní za vyhynulé a najednou nás chtějí opět zničit, proto musíme vytvořit skupinu hrdinů, kteří to všehozlo porazí, přitom budeme třikrát zrazeni. Opravdu to nemá konkurenci..
    • NWN 2 nedělalo Bioware, ale Obsidian.
  • Takže je to jen o bod lepší jak DA2? Tak to jsem si jistý tím, že vynechám.
    • pro němčináře ještě postnu nejpodrobnější review, co jsem zatím viděl od nejlepší německého magazínu
      http://www.4players.de/4players.php/dispbericht/PC-CDROM/Test/32927/80791/0/Dragon_Age_Inquisition.html
      (59/100)
      • miker17
        Hahaha sem si to přečet a ten recenzent se nedostal ani do skyholdu....
      • Nevim kde jsi prisel na to ze je to nejlepsi nemeckej magazin.

        Prosel jsem si par jejich recenzi a stacilo. Dost subjektivni recenze s tunnel vision, ale jestli to potrebujes jako zaminku proc si hru nezkusit - tak prosim.
        • už to, že ten magazín nedal ani jednou 10/10 a nejvyšší známka je 93 je něco neskutečného na současné herní magazíny...navíc ta recenze je neskuteeeeeeeeeeečně obsáhlá..
          • uff, nevidim nic spatneho na tom kdyz se da vyborne hre 10/10. 10/10 neznamena ze je hra bezchybna, znamena ze se koupe rozhodne vyplati, ze ma hra zrejme jeste vetsi hodnotu nez je jeji cena, ze te hra zabavi a nepusti, 10/10 ma byt vzacny ano, ale nemam problem s tim kdyz hry jako Last of Us tech 10/10 dostanou.

            a to ze je ta recenze dlouha a šajnově obsahla jeste neznamena ze je kvalitni.

            Ja osobne jsem DA2 nehral protoze jsem slysel jak od recenzentu tak od kamosu ze to nic extra neni.
            DA:O me tehda bavilo dost(cca. 85/100). DA:I na me zatim dela dobrej dojem, predobjednal jsem si to (na PS4) a zahraju si to, treba budu litovat, ale myslim ze si BioWare sanci jeste zaslouzi, narozdil od jinych serii.
            • no pokud 10/10 ma znamenat bezchybna tak se opravdu 10/10 hry nikdy nedockame, protoze kazda hra ma nejake mouchy

              me vic vyhovuje filozofie Angry Joea ze 10/10 znamena "the game is worth every penny"
            • 10/10 by mělo znamenat bez chybná panebože, teď se rve 10/10 každému odpadu, tenhle německý magizín má např. u mě další plus, že jedničku Dark Souls hodnotí daleko lépe než dvojku, spoustu magazínu navalilo dvojce 10/10 přitom je to o dost horší hra. Jde vidět, že vůbec se nedívají na metacritic a hodnotí podle sebe..
  • BoB.2
    Čeština?
    • Cosi
      https://cs-cz.facebook.com/RPGcestiny
    • Není a nejspíš ani nebude.
      • Časem bude... ale aspoň tě to donutí se naučit anglicky :)
    • Udělej *3*
  • Když to objednám přes g2play, jak dostanu ten klíč? V den vydání nebo hned?
  • Mato1987
    https://www.youtube.com/watch?v=oiJYrtbTYMY
    • To je prvni vec co te zajimala na tehle hre? Dost smutny a co na to tvoje pritelkyne Anca Dlanova? *1*
      • Mato1987
        Ale kdeže, ja som sem len pridal odkaz kde parodujú túto stupídnu hru, na tejto hre ma tak maximálne zaujíma len to, že je to hra a mimochodom pozdravuje ťa moja manželka.
  • Me porad desi ty postavy co si muzu(musim) najmout do druziny. Vazne mi neni vubec nikdo sympaticky.
  • BioWare is back! To zas bude víkend v hajzlu *1*


    EDIT: Máte pravdu. V hajzlu bude zbytek roku *1*
    • No, i kdybych se prvním gameplayem, při kterém se budu snažit prolézt a přečíst úplně všechno, vešel pod sto hodin (Když vezmu v úvahu zdejší let's play, na kterém jsem viděl rychlost progresu hrou) tak to jsou čtyři dny čistého času. To znamená čtrnáct dní, po sedmihodinových "šichtách"
      Což znamená, že mě asi zkrachuje business a umřu hlady, nebo totálním vyčerpáním. *1*
    • Kdyby jen čtvrt roku *1*
    • kdyby jen 5-ti denní dovolená :D
    • Kdyby jen víkend :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit