Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ravux
    Jednicka byla super, dvojka ani nestala za spusteni a trojku jsem musel smazat kvuli zpíčenému soubojovemu systemu.
  • Dobrý den, nevíte prosím vás někdo co s tím, když mi DAI pořád padá ?
  • Super hra, kterou ale skoro nejde hrát, jak to furt padá a pak se to načítá. Už mě ty Amíci s těmi svými nedodělky, které prodávají za cenu hotové hry a pak si nechají ještě zaplatit za to, co mělo být za původní cenu, opravdu začínají sr...
    • Tak nevím, koupeno za 290 Kč (el. licence PC, Win10) a odehráno zatím cca 30 hodin plynule bez pádu. Za mě super poměr cena výkon bez stížností.
  • super! http://recenzuju.cz
  • Jakožto milovník RPG, jsem velice zklamaný. Původní dragon age jsem dohrál mnohokrát a na tuto hru se velice těšil dobré recenzce, samá chvála...no čekal jsem na nové PC. Stalo se, mám nadupaný stroj, jdu se do toho pustit....jako zkušený hráč kterému za posledních 25 let neuniklo snad žádné dobré rpg už lecos poznám na hře a to velice brzy....nic naplat, hře jsem moc času nedal pravda.....a možná to je super rpg, ale hned od samého začátku jsem narazil na spoustu pro mě podstatných ale. zaprvné nasnáším u PC her převzaty konzolový interface, s tím jděte to háje...chcete ušetřit za vývoj? pak nebudu platit plnou ale poloviční cenu za PC hru. Ale to bych ještě skousl.
    Co je ale na této hře zcela zmršené jsou souboje. Pokud chci zážitek z jedničky, rozdávat ukoly, a pozice pak musím přepnout to taktikal modu. jenže tam je zcela debilní kamera, je to nepřehledné, blbě se to ovládá a zážitek z bojů které tvoří velkou podstatu hry je nula. Opět debilní optimalizace z konzolového provedení......

    ta hra šla z disku po hodine a pul hraní a to jsem si koupil originálku....škoda
  • První verze 2014 do update 5 v poho. Poslední verze s update 10 je tragédie. Hra padá bez chybové hlášky v klíčových soubojích a dál se nepohnete. Na EA diskuzi je plno příspěvků a žádná oficiální odpověď. Nezbývá než doufat, že to vyřeší update 11. Do té doby nehratelné a naposled jsem si koupil neodladěnou hru. Co se týče HW tam problém nehledejte, nic lepšího totiž není na trhu, zatím. :)
  • Hral som to iba chvilu a nakoniec som to pozrel od agraela na YT a ako dlhorocny rpgckar je tato hra pre mna iba akcne rpg a pribehom takze ked sa vyblaznit tak radsej diablo a keby do diabla dali pribeh predcilo by toto
  • Tohle je nejlepší RPG co jsem kdy hrál! Nechci bejt rejpal, tenhle kousek si zaslouží plnej počet! :D
  • videl jsem trochu LP na YT od Agraela.
    Pribeh a dialogy mi prijdou jako levna brakova literatura, nezajima mne to, nemužu se s tim stotožnit, uverit a brat to važne. Ale to je jen muj subjektivní pocit. Ovšem u RPG ktere je pribehove založene je "writing" (vystižne anglicke slovo, nenapada mne česke synonymum) duležitý.
    další vec je pak "bramborový" dizajn krajiny. mate zakladnu, vedle skálu a hned za ní tábor banditu, par metru od taboru banditu dungeon atd. Krajina je hodne komprimovana a tak nejak rozdelena prirodnimi prekazkami aby se tam dalo narvat co nejvíc obsahu. Uveritelnosti sveta to moc neprispiva.
    tak to je mých pet centu k teto hre
    • P.S.
      jo taky mne odpuzuje trpaslikova odhalena hrud, vubec hra klade velky duraz na gay tematiku, erotiku atd. nemam s tim problem ale nemusí se to tak podbízet
  • mam odohranych 115 hodin, 8drakov zdolanych, lvl 23som, megaitemy vsetko... ale sem tam sa este pekne potrapim teda ... ale jedno je iste... tato hra je best rpg aka kedy vysla, neskutcone sofistikovane velke rozmanite pekne ... 9bodov je min ... kludne by som dal 10 :) za taketo hry sa oplati dat 50€ a 2mesiace mastis do bezvedomia nadrzany :Đ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit