Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten akční souboják by mi tolik nevadil, kdyby používali něco jako "Z-Targeting" ze Zeldy = vybereš si protivníka (držením nebo stisknutím tlačítka) a veškeré pohyby postavy se po dobu tohoto zaměření řídí podle něj = pohybuješ se okolo něj, uskakuješ do stran, ustupuješ dál od něj atd... Vypadá to pak mnohem líp a hráč s postavou nepobíhá po bojišti jak naprostý šašek každou chvíli zády k nepříteli.
    Nebo se míň soustředit na "atletické taneční boje" které vypadají cool a snažit se přibížit spíš "Dark Souls" apod... Mám pocit, že to bychom u Dragon Age viděli raději...
  • rancor1223
    Dragon Age 3: Witcher edition *1*
  • celoush
    Trochu mě hapruje tahle věta: "Příliš mnoho konkrétních příkladů ze sebe tvůrci na videu nedostali, ale alespoň naznačili, že coby inkvizitor nebudete jen něčí poskok, ale naopak - nebudete jen členem nebo šéfem nějaké organizace, všechnu tu moc budete mít přímo ve svých virtuálních rukách a budete ji vykonávat přímo vy."
    • Hype okolo DA2 a celkove heslo bolo nieco ako "Rise to power", no nakoniec bol Hawke skorej babkou ktora pobehovala medzi inymi co tu silu realne drzali, napriklad v poslednom dejstve aj napriek tomu ze si bol udajne jednou z troch najdvolezitejsich osob v Kirkwale, si nerobil nic ine nez questy a sam si nemal ziadnu moc ktora by v pribehu vyrazne zasahovala do dalsieho vyvoja, skorej si bol ako take zrnko piesku co sa nechalo viest tokom vody v rieke.
  • ..len tie suboje :(
    keby existoval prepinac na hardcore suboje bez kotulov, a s magiou okopirovanou z BG2
    ale mam pocit ze to skor posunu k mass effect subojom
    • Viktor_H
      Podle mě půjde hrát za jednoho člena, případně za celou partu a hra se přepne do izo. Někde to tuším i tvůrci říkali.
    • No tvrdia ze sa ma jednat o navrat k DA:O real time combatu ale z toho co zatial ukazali tak je to stale to anime styl DA2 alebo ten blby CGI film pre DA ci ME3... teda *7* Okrem toho Gaider a spol tvrdia ze si spravili kanon v niektorych rozhodnutiach, vdaka ktoremu sa vratia niektore z postav aj napriek tomu ze sme ich zabili v predchadzajucich dieloch, ako napriklad Anders... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit