Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mulťák se přidává jen proto,aby se tam dal zas online pass... Jsou to nenažranci.
    • Jakou má spojitost online pass s nenažraností?
  • EuroSamurai
    A co coop jako v BG?
    • Přesně...proč už takový multiplayer-co op musí existovat jenom v Diablo klonech nebo MMORPG? Zrovna včera jsem hrál Lionheart po LAN (což musí být pro dnešní mládež už skoro prehistorie) ve dvou a jednoduše-bylo to fantastické!
  • Amylee.Anderson
    Fakt musej tim MP zmršit všechno.
    • Hele, já z toho taky nejsem odvařenej, je to čistej kalkul, ale tak už to chodí a z pohledu pohlavárů to dává smysl, řídí se poptávkou a ta říká, že mp frčí. Vysvětli mi jak přesně přítomnost oddělenýho multiplayeru zmrší tvůj singleplayer zážitek?
    • EA, jak je vidno Bioware zaniklo v den kdy se nechalo koupit, od té doby je vidět jednoduchý progress EAtizace, první díl jakž takž Bioware RPG, druhý díl už je akčnější protože amíci nechcou u hraní myslet a do třetích dílů se přidá MP, aby...proč vlastně? Pravděpodobně to zvýší hodnotu hry u lidí co si nedovedou představit jak takový vývoj probíhá.
      • Vidím to naprosto stejně. Bohužel je ona otázka myšlení a nejen u her celosvětovou záležitostí.
      • Cahir
        Ještě tu o Jeníčkovi a Mařence, prosím...
        • To, až na dobrou noc :-)
    • Přesně, pořád někam cpou MMO a MP ikdyž je jasný, že ve hrách jako je třeba Dragon Age se má soustředit na SP.
      • MP je jedna z mala moznosti, jak donutit lidi ke koupi originalu. napr bf, cod atd. MP je budoucnost. SP by byl fajn, kdyby se AI vyrovnala zivym protivnikum...coz se nikdy nestane, takze napr ja jsem MP only user. kosit dementni AI je docela o nicem...
        • Jak chces pomoci MP primet ke koupi cloveka, jako jsem ja, ktery na MP kasle? Ja si koupim hru, pokud je dobra, ne pokud ma MP. A nevadi MP u hry, kde je s tim planovano. Vadi mi roubovani MP na ciste SP hry.
        • naopak MP je cesta, jak se vyhnout nemalým investicím do kvalitní AI, stačí umělá demence (tj. aby jednotlivý avataři hráčů mohli jenom to, co návrhář zamýšlel) a o zbytek se postará hráčská komunita....to je stejná prasárna, jako když se spoléhá na fandy, že opraví to, co autor potažmo vydavatel nechce opravit...
        • Jo a jak jsem psal, že pirátům funguje i MP, tak jsem nezmínil, že mě naopak u originálek ten MP vůbec nejde... Prostě se nikdy nenajdou žádné online hry, nebo mi vyskočí okno s chybou... tak jsem od toho pak upustil.
        • Dneska už MP není možnost jak přimět lidi ke koupi. Dneska už každej pirát paří MP online u zpirátěnejch her (můžeš mi věřit, protože jsem to zkoušel). Jinak je pravda, že AI je u dnešních SP většinou dost ehm.. špatná.
  • Teď bude zas hromada prostestujících lidí.... Proč to někomu vadí, když to neubere na základních prvcích hry a bude to jen tak ForFun kravinka tak je to jedno ne? nidko vás to neubde nutit hrát.
    • Proč to lidem vadí? Protože když se studio soustředí na "ForFun" kraviny a od začátku je podsouvá, tak často zapomene na zbytek hry. Asi jako jeden z mnoha příkladů napíšu TDU 2, kde se v Eden Games rozhodli, mimo mnoha jiného, použít složitější fyzikální model na výpočet houpajícího se poprsí, než na samotný vozidla. A ne, nedělám si legraci a znovu ne, není to nadsázka!
    • Protoze programatori, misto aby trtavili cas vyladenim singlplayeru budou muset travit cas delanim MP. Tenhle trend srani MP do ciste SP her opravdu nechapu.
  • Adam_M
    Tak to asi nedopadne dobre.
    • Cahir
      To né no, už teď je to projekt odsouzený k záhubě. *7*
  • Ach, bože! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit