Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takto - NWN - minimálne aspoň jednotka bola od začiatku robená ako multiplayerová hra a singleplayer tam bol len do počtu - čo napokon aj bolo vidno - singleplayer bol aspoň pre mna veľmi slabý - predovšetkým tým že ste tam boli skutočne single :-) - a je to jediná hra ktorú som od bioware (okrem DA2 ale o tom inokedy) nedohral do konca. Multiplayer (na ktorý bola hra cielene zameraná) bol zase naopak fantastický a v podstate pararelné svety fungujú aktívne dodnes.. No a naspať k správe - mna tiež najviac zaujala informácia o frostbite (!) engine. Len sa teraz veľmi modlím aby elfovia nevypadali ako tí domordoci z avataru bo to bol pre mna imho najvačší elf-fail v histórii všade ever..
  • No tak pokud si dobře pamatuju, tak už Dragon Age 1 měl mit coop multiplayer, který tam ale nakonec nedali. Ve hře jsem dokonce našel hrob u ktereho bylo napsane "RIP Multiplayer".

    Jestli to nebude povinna čast hry, tak si myslim že to nebude tak hrozne. Projedete single a třeba se ještě něco dozvite v coopu a k tomu s kamošem.
  • Vidím to naprosto stejně. Bohužel je ona otázka myšlení a nejen u her celosvětovou záležitostí.
  • Tak a další "RPG" jde směrem ke slavnému multiplayeru sbohem Dragon Age, Sbohem Mass Effecte3 sbohem, kterákoliv singleplayerová rádoby propracovaná hro se zbytečným multiplayerem, budete mi chybět, počkat vlastně nebudete jdu si zahrát vaše první díly a jdi do haj*lu EA, ty který vysáváš dobrá herní studia a cpeš do nich své pitomé marketingové nápady. Super práce. *16*
  • Cahir
    Ještě tu o Jeníčkovi a Mařence, prosím...
  • DarkHawk
    MP v DA3 bude bonus, tak jako coop v ME3.
  • Cahir
    Model je skoro stejnej, stejně jako u všech her od Bioware. Navíc mají s mutliplayerem zkušenosti, tak o co jde?

    Jestli implementace mp do NWN byla příčinou slaboučké kampaně je hodně diskutabilní otázka a nemyslím si, že si zde mlže kdokoliv z nás nárokovat právo na pravdu.

    Mimochodem, jsem rád, že se našel alespoň jeden člověk, který se mnou sdílí přesvědčení o NWN. *1* Podle mě jejich nejhorší hra.
  • EA, jak je vidno Bioware zaniklo v den kdy se nechalo koupit, od té doby je vidět jednoduchý progress EAtizace, první díl jakž takž Bioware RPG, druhý díl už je akčnější protože amíci nechcou u hraní myslet a do třetích dílů se přidá MP, aby...proč vlastně? Pravděpodobně to zvýší hodnotu hry u lidí co si nedovedou představit jak takový vývoj probíhá.
  • Jestli to ublížilo NWN? Hmmmm to je otázka pohledu. Tomu kdo chtěl hrát single ano protože původní kampaň byla naprosto prázdná, datadisky už se polepšili. A tomu kdo chtěl hrát MP rozhodně ne protože to byl nejlepší zážitek, ale serie DA začala jako single only, kdežto NWN byla nová značka.
  • smejki
    [joke]Už to pádím předobjednat![/joke]
  • Cahir
    To né no, už teď je to projekt odsouzený k záhubě. *7*
  • Cahir
    Ježíši, to je zase plno keců. Multiplayer mělo i Baldur's Gate2 i NWN. A ublížilo to? Neublížilo. Tak vidíte.

    Pro mě je mnohem zajímavější ta zpráva o novém enginu.
  • Jakou má spojitost online pass s nenažraností?
  • Mulťák se přidává jen proto,aby se tam dal zas online pass... Jsou to nenažranci.
  • naopak MP je cesta, jak se vyhnout nemalým investicím do kvalitní AI, stačí umělá demence (tj. aby jednotlivý avataři hráčů mohli jenom to, co návrhář zamýšlel) a o zbytek se postará hráčská komunita....to je stejná prasárna, jako když se spoléhá na fandy, že opraví to, co autor potažmo vydavatel nechce opravit...
  • Jo a jak jsem psal, že pirátům funguje i MP, tak jsem nezmínil, že mě naopak u originálek ten MP vůbec nejde... Prostě se nikdy nenajdou žádné online hry, nebo mi vyskočí okno s chybou... tak jsem od toho pak upustil.
  • Dneska už MP není možnost jak přimět lidi ke koupi. Dneska už každej pirát paří MP online u zpirátěnejch her (můžeš mi věřit, protože jsem to zkoušel). Jinak je pravda, že AI je u dnešních SP většinou dost ehm.. špatná.
  • MP je jedna z mala moznosti, jak donutit lidi ke koupi originalu. napr bf, cod atd. MP je budoucnost. SP by byl fajn, kdyby se AI vyrovnala zivym protivnikum...coz se nikdy nestane, takze napr ja jsem MP only user. kosit dementni AI je docela o nicem...
  • Přesně, pořád někam cpou MMO a MP ikdyž je jasný, že ve hrách jako je třeba Dragon Age se má soustředit na SP.
  • Proč to lidem vadí? Protože když se studio soustředí na "ForFun" kraviny a od začátku je podsouvá, tak často zapomene na zbytek hry. Asi jako jeden z mnoha příkladů napíšu TDU 2, kde se v Eden Games rozhodli, mimo mnoha jiného, použít složitější fyzikální model na výpočet houpajícího se poprsí, než na samotný vozidla. A ne, nedělám si legraci a znovu ne, není to nadsázka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit