Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím plýtváním ingrediencí na tvorbu zbraní a brnění to zas tak horké není.

Když se vám něco nepovede, lze to pak opravit za pomocí perel, které získáváte za vyrobené věci, které se povedly. Docela rychle se nahromadí.

• Napadlo vůbec autora, že do recenze Definitivní edice by se tak trochu hodilo srovnání, čím se liší od původní edice. Tohle je celkem velké faux pas.

• Zypoman

Napadlo, ale nakonec rozhodl fakt, že jsme předchozí verzi nerecenzovali a pro mě osobně to byl vstup do série. Tudíž jsme to vzal jako novou hru a soustředil se čistě na ní.

• To je sice hezké, ale přece musíte počítat s tím, že řada lidí původní verzi mohla hrát a primárně je bude zajímat, čím se obě verze liší. I pro potenciální nováčky je zajímavé se rozhodnout, zda jít do levnější původní edice nebo do této, a opět tak je potřeba vědět, v čem je rozdíl. Podle mne neexistuje důvod, proč se v recenzi rozšířené edice nezaměřit na rozdíly oproti původní. 

• Rozdíl je, že toto je port switch verze.

Navíc je tam orchestriální hudba, Tickington (zajímavé městečko pro fanoušky série), můžeš hru dohrát ve 2D, nové sidequesty pro parťáky, kostýmy můžeš měnit nezávisle na brnění, foto mód, craftění kdykoliv, můžeš měnit rychlost soubojů, Erik ti poradí kolik zbylo v oblasti truhel,

• LessPh

Zkoušel jsem 8mi hodinový demo... odehrál 4 hodiny a zahodil.

Grafika po pravdě nic moc.. na obrázkách to vypadá všechno skvěle, ale když to máte doma, tak je to takový celý prázdný a bez života, i charaktery...

Gameplay taky nic moc.. prostě JRPG koridor, normálně mě to nevadí, ale tady teda joo..

Navíc pokud hlavní hrdina nemluví a nejni tam sexy parťačka, kterou člověk vezme do party po max. 2 hodině, tak mě to teda fakt moc ze židle nezvedá...

• JohnnyLegend

Jade je super sexy partacka. Mam to rozehrano na Switchi a je to proste JRPG. Takova dobra interaktivni prochazka pohadkovym animakem. Obtiznost souboju jak pro deti, koridor, "dialogy" bez moznosti vyberu. Sem tam yes/no moznost, ale kdyz date No, rozhovor skonci a v questu lze pokracovat jen pokud vyvolate znova dialog a date yes. Muzika pomerne otravna a repetetivni, ale pristihl jsem se, jak si broukam jednou nekde ve sprse hlavni melodii.

• LessPh

Jo no, ta Jade nevypadá teda špatně, ale prostě nepřišla do těch 4 hodin a pak už jsem byl znuděnej.

Jako zkoušel jsem 3 JRPG za Vánoce, DQ XI, Ni No Kuni Remastered a Tales of Berseria. Tales mě bavilo nejvíc, protože ta hlavní představitelka byla cool, než se z ní stala pomstychtivá mrcha, pak sem to vypnul a už se nevrátil.

Asi si musím přiznat, že na JRPG už jsem moc starej, ale Personu 5 bych si teda pořád dal:D

• tos udělal s Tales of Berseria chybu, protože ten příběh (i s postavama, všema členama party výborně napsanýma) se skvěle vyvíjí a je dobrou motivací, proč celou tu hru přežít i ve chvílích stereotypních průchodů starých známých lokací - jedno z nejzábavnějších JRPG, co jsem v posledních letech hrál. :)

• JohnnyLegend

Ono prvnich deset hodin je "nic moc" a pak se to rozjede trosku lepe (vlastne s tim jak konci desetihodinove demo na switchi se hra otevre - je mozne cestovat po svete, plout lodi a podobne).

A asi po 35 hodinach hrani se to pak zase preklopi trosku jinym smerem.

Po par hodinach hrani si nelze udelat celej obrazej. Ja JRPG nemusim, ale DQ11 si sem tam zahraju a bavi me to.

No a taky jsi prisel o Puff Puff puffovani s nahodnejma NPC "prostitutkama".

• Tak na Martinu si pěkných pár hodin počkáš, a tím pár teda nemyslím 2 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit