Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím plýtváním ingrediencí na tvorbu zbraní a brnění to zas tak horké není.


    Když se vám něco nepovede, lze to pak opravit za pomocí perel, které získáváte za vyrobené věci, které se povedly. Docela rychle se nahromadí.

  • Napadlo vůbec autora, že do recenze Definitivní edice by se tak trochu hodilo srovnání, čím se liší od původní edice. Tohle je celkem velké faux pas.

    • Zypoman

      Napadlo, ale nakonec rozhodl fakt, že jsme předchozí verzi nerecenzovali a pro mě osobně to byl vstup do série. Tudíž jsme to vzal jako novou hru a soustředil se čistě na ní.

      • To je sice hezké, ale přece musíte počítat s tím, že řada lidí původní verzi mohla hrát a primárně je bude zajímat, čím se obě verze liší. I pro potenciální nováčky je zajímavé se rozhodnout, zda jít do levnější původní edice nebo do této, a opět tak je potřeba vědět, v čem je rozdíl. Podle mne neexistuje důvod, proč se v recenzi rozšířené edice nezaměřit na rozdíly oproti původní. 


        • Rozdíl je, že toto je port switch verze.

          Navíc je tam orchestriální hudba, Tickington (zajímavé městečko pro fanoušky série), můžeš hru dohrát ve 2D, nové sidequesty pro parťáky, kostýmy můžeš měnit nezávisle na brnění, foto mód, craftění kdykoliv, můžeš měnit rychlost soubojů, Erik ti poradí kolik zbylo v oblasti truhel,

  • LessPh

    Zkoušel jsem 8mi hodinový demo... odehrál 4 hodiny a zahodil.

    Grafika po pravdě nic moc.. na obrázkách to vypadá všechno skvěle, ale když to máte doma, tak je to takový celý prázdný a bez života, i charaktery...

    Gameplay taky nic moc.. prostě JRPG koridor, normálně mě to nevadí, ale tady teda joo..

    Navíc pokud hlavní hrdina nemluví a nejni tam sexy parťačka, kterou člověk vezme do party po max. 2 hodině, tak mě to teda fakt moc ze židle nezvedá...

    • 0011

      Tak na Martinu si pěkných pár hodin počkáš, a tím pár teda nemyslím 2 😀

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit