Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • další po**** tahovka. To už vážně nikdo neumí udělat starou dobou strategii typu AoE, Warcraft, LOTR:BfME apod?
    • Strategie typu AoE jsou dnes již spíše akční hry.. . Zkus si pustit Dunu II a pak Stracraft II je tam rychlost asi o 600% vyšší . )
    • Já třeba od strategie očekávám strategii, ne soutěž v rychlosti klikání :D I když hraju RTS (Total Wary, Ultimate general, ...) tak zapauzuju, rozmyslím, rozdám příkazy a pak se jen kochám, takže taky hraju prakticky tahovku :D
      • Mám to úplně stejně, navíc mi přijde, že čím jsem starší, tím míň mi sedí rychlé klikačky typu war/starcraft, ale radši jedu něco co se dá pauzovat.
      • Musím souhlasit když jsem hrál Napoleon:Total War multiplayer stačilo vyslat několik příkazů k útoku soupeř nestihl na vše reagovat a někde se linie rozpadla.
  • Krescz
    Super, na tohle jsem se těšil :)
    • ty bitvy nejsou rts? to se jen rozdaj zakladni pokyny, kam se maj rozbehnout a zbytek je automatickej?
  • hmm. budou tam taky soudruzi vojáci, historicky lítat ve výšce 20 metrů a kopím kosit hordy padouchů..?
  • škoda že TW jsou dnes téměř nepřekonatelné (prachy prachy prachy)
  • Parádní, píši na seznam přání. I když jsou bitvy tahové tak to nevadí. Zajímalo by mě jestli Total War toto období vytvoří nebo to je již to připravované, potřebují konkurenci jako sůl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit