Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    No vypadá to že ještě lepší než minulé 2 dlc to asi nebude. No ale zdá se že kult a sekty dneska celkem jedou tak at to má i ta Mafie.
  • Jack1947
    lolz *1*
  • Jack1947
    Fakt blbci takhle to pohřbít a nejspíše uložit k ledu celou sérii... jen po jednom přešlapu v EA nejsou lidé ale jen tupá ovada.
  • C.r.a.b
    Trochu mi unika, proc vydavaji takto pozde DLC. Koupil jsem hru po vydani s SP (za cca 700 Kc), hrat jsem ji zacal az po vydani Faster Baby ... pak prislo to dalsi pidi DLC ... obe pridaly cca 2 hodiny dohromady. Hru jsem dohral, takze jsem ji i odlozil a to nedokaze zmenit ani nove DLC. Ve hre po dohrani je uplne mrtvo a neda se tam nic smysluplneho, natoz zabavneho delat.

    Njn, M3 proste delali lidi, co tomu opravdu nerozumi. Jediny povedeny byl marketing, ale to proste nestaci ...
  • jamar28
    Toho by se mohla ujmout Bethesda. Questy na to má jako dělané:

    "Sežeň Demeterovi 50 kg mědi."
  • Paulcz
    Tak aspoň, žes jim zasponzoroval další podobný hry :)
  • No hra stojí za nic, ale aspoň dostávají DLC příběhů :D to EA raději DLC zrušil do Andromedy.
  • I pres spatne recenze koupeno ale nedohrano.. Takovou nudu a otravny pribeh sem ve hre jeste nezazil... TU hru by meli davat zdarma a kazdemu kdo ji dohraje vyplatit odmenu za statecnost *10* *10* *10*
  • Herní žurnalista asi myslel Manson Family *4*
  • Všichni ví že KKK založila demokratická strana USA
  • Co mysli autor tim Klanem Masonovych? Google nic nenapovedel, a zadny Mason's Clan nenasel. Jestli autor narazi na Svobodne zednare, tak to neni Klan Masonovych, a jestli autor narazi na zvesti, ze zednari byli pri zakladani KKK, tak ty jsou davno vyvracene. Takze?
  • A kdy se dočkáme české hry, kde bude hlavní hrdina Rom? V tomto máme proti USA dost co dohánět
  • Bože jak hluboko lze ještě klesnout
  • Po vydání Mafie hry část mě umřela. Upřímně si nepřeju nic jiného, než aby umřela i tahle série, než začne trpět ještě víc....
  • Mart9
    Extrémní jízda *4*
  • Zlatá Mafie 2 a její DLCčka včele a tlustým Joem a plešatým Jimmym *1*
  • jamar28
    Jo no, nějaké to voodoo a zombie, to je myslím dost dobrý tip, to se naplní. *2*
  • readyxx
    jak to vzali amici tak se neni cemu divit , jeste tam chybej zombi , draci a ufoni, tak snad v nakem dodatku .. usa zeme neomezenych moznosti
  • Veskoslav
    Země by se otáčela opačným směrem *5*
  • Veskoslav
    A co je na něm sympatické? Mizerný design, graficky žádná sláva, město živě naprosto nepůsobí. Co je na něm sympatického? Zpracování? Mafie I i II měli několikanásobně lepší. Návrh samotného města? Ani to ne, opět předchozí díly zcela jinde i ostatní hry počínaje GTA IV. Opravdu by mě zajímalo, co je na tom sympatické a povedené, protože reakce mrtvé ryby, co je týden mrtvá a smrtelné záškuby možná dávají naději na pořádnou "zombie akci", ale třeba se pletu a hra je jiná na pc než na ostatních platformách, protože i když jsem ji dostal ZDARMA, tak po vyzkoušení konzolové verze jsem ani neměl potřebu tu pc verzi instalovat, natož hrát. Co je skvělé na hře, tak jedině soundtrack. Ten je skvělý a na ebay jsem koupil za "200 Kč" obě vinylové desky, co byly v té "superedici".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit