Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase se tu děti hádají co je lepší a že tohle by PC nezvládlo a podobný kecy? PC je prostě PC, ale tohle se mi vcelku líbí, hry prostě nejsou o tom na jaký platformě běží. Sony má nejlepší exkluzivky a ikdyž z Beyond jsem byl daleko víc užaslý a těším se na něj víc, tak i kvůli tomuhle asi opráším svoji PS3jku. Ta grafika je taková normální, nic neuvěřitelnýho, kluci z Naughty dog prostě umí, ikdyž si často pomáhají tou až přilišnou barevností. Počkáme jaký to bude, určitě to na mě pusobí daleko líp než Uncharted série :-)
  • Gameplay parada,jen me trochu mrzi,ze to zrejme bude silne linearni a naskriptovana hra.
    Prece jen volnejsi pohyb po okoli by tomu jako survival hre sluselo vice.
    Ale atmosferu to melo,animace taky parada a hra to bude nejspis i tak kvalitni.
  • konecne gameplay a uz se nebojim ze by to dopadlo spatne,fakt pusobiva a brutalni ukazka.detailnost prostredi,pohyby postav,nebo kdyz joel dostane na hubu a lezi na zemi zacne mu tict krev z nosu a je to in game,sebere revolver a vynda z nej dva naboje ktery drzi v ruce,nebo kdyz srazi borce s brokovnici k zemi ktery vystrelil a kdyz mu vezme brokovnici natahne dalsi brok do komory,ja proste ocenuju tyhle drobny detaily ktery delaji hry lepsi.opet se potvrzuje ze naughty dog je top studio a umi,kez by takto k hram pristupoval kazdy,mam predobjednano
  • Graficky je to moc pekny ale i tak si rikam co je tak super na koridorove jakoby survival hre. DayZ me teda laka mnohem vic i kdyz to je asi trochu jinej zanr.
  • Hra to bude asi pěkná ale kupovat si kvůli tomu konzoli ještě navíc s tím,jejich super patentem na reklamy v protřed her?To ať jdou do háje s celým PS ono časem vyjde nějaký emulátor, který převede PS3 hry na PC.
    • Hodně štěstí s čekáním na ten emulátor *3*
  • DangerousDave
    trailer z minulého roka sa mi páčil viac ale tento bol tiež super, SONY by za túto hru malo vývojárom z naughty dog ruky bozkávať... a vlastne za všetky hry od tohoto štúdia.
  • Ten dabing ty holky mi pripada, ze se k ni moc nehodi je takova mlada a ten starsi hlas pro ni je takovej divnej.
    • Toho sem si taky všimnul...holce 15 a hlas tak 25
  • Len pre tych co dufaju v PC verziu. Studio Naughty Dog patri pod Sony cize je to ich inhouse developer.
    Takze bohuzial PC verzia nehrozi.
    (neporovnavat s LA Noire, Rockstar nevlastni Sony)
  • Tuhle hru musím jednoznačně mít pro moji PS3 *4*
  • Pěkné...opravdu mne todle zaujalo...škoda, že to bude jen na ty archaický křápy s 8 let starym HW...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit