Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ciri! Můj ty Bože. Moc ty informace kolem vývoje a příběhu nesleduji, ale když jsem četl, že bychom měli hrát za druhou postavu, trochu jsem se zděsil. Avšak když jsem zjistil, že to bude zrovna Ciri, mé srdce zaplesalo. Já nemohu býti více spokojen.
    • Tedy až na ten titulek. "Geraltova žačka"? No podle knihy je to mnohem, mnohem víc než jen žačka, ale to je jen takové hnidopištví. Rozhodně velká spokojenost!
      • Možná nechcou spoilovat. Vzhledem k tomu, že dnešní společnost je (mimo jiné) na spoilování velice citlivá. *1*
      • zcna pichana muze byt stale zacka
        • No asi jsi nečetl knihy co?
    • Amen
    • morokura
      Amen
      • alah akbar
  • Tak to jdu nabrouslit brusle...
    • Nebyla by to špatná herní jednohubka. Jestli teda myslíš to co myslím já.
  • Doufám že se setkáme aspoň s jedním jednorožcem :D
  • Mazii
    Za jiné postavy jsem mohli párkrát hrát i ve dvojce a bylo to super! Takže jsem pro *3* *15*
    • Ve dvojce? Od kdy? .. To mi teda připomeň, protože si nějak nedokážu vybavit o koho šlo. *7*
      • Mazii
        Aji na začátku 2. kapitoly si mohl hrát buď za krále Henselta (když ses přidal k Rochovi) nebo za prince Stennise (když ses přidal Iorwerthovi). Taky si mohl v jednom úkolu hrát za Marigolda a ještě si mohl hrát za jednoho Zaklínače, který zemřel a pomocí čaroděje Detmolda ses mohl dostat do jeho těla. Mohl si krátce vidět, co prožil těsně před smrtí.... Za spoilery to neberu, protože hra je stará přes 3 roky a počítám, že už si to dohrál. *1*
        • Řešit spoilery je /sprosté slovo/. A tohle moc jako hraní za jinou postavu nepovažuju. Ale budiž, na tyhle postavy sem zapomněl. *13*
      • Napriklad Vernon Rouche (alebo ako sa jeho meno pise).
        Bolo to kratko, ale dalo sa.
  • tak trochu jsem doufal že druhou hratelnou postavou bude ciri v v knihách jsem jsi ji moc oblíbil :) To čekáni mně asi zabije :D
  • nemúžem si pomôcť ten hlas + tá muzika= zimomriavky... *1*
  • a ted. Kdo todle necekal? pardon ale todle bylo jasny od zacatku
    • Ne nutně... Yennefer by byla taky zajímavá herní postava, ačkoli pro ni by samozřejmě museli mnohem více překopávat hratelnost.... Ale možné to bylo :)
  • Nedavno som docital poslednu knihu. V piatok mi zacina dovolenka takze sa chystam na prejdenie Zaklinaca 2, dufal som, ze vo februari si uz zahram aj trojku ale snad to nejak vydrzim :)
    • Myslíš tu co vyšla teď v prosinci?
      • Bohuzial, to som zistil len vdaka tuto komentarom. Takze beriem spat co som napisal. 8cku ale idem citat teraz urcite :)
  • Už se na to těším! Inquisition stojí za prd.
  • BLINK(mžik/mrknutí) bude spíš přemístění, chcete-li teleport na krátkou vzdálenost, možnost jak se rychle dostat soupeřovi do zad.
    • Tilwaen
      Dishonored FTW

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit