Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Řešit spoilery je /sprosté slovo/. A tohle moc jako hraní za jinou postavu nepovažuju. Ale budiž, na tyhle postavy sem zapomněl. *13*
  • Koukám že ty si taky nic nepochopil... *7*
  • Ty jsi asi nečetl či alespoň nepochopil Sapkowskiho svět, zbrojírno asijského stylu *1*
  • Mazii
    Aji na začátku 2. kapitoly si mohl hrát buď za krále Henselta (když ses přidal k Rochovi) nebo za prince Stennise (když ses přidal Iorwerthovi). Taky si mohl v jednom úkolu hrát za Marigolda a ještě si mohl hrát za jednoho Zaklínače, který zemřel a pomocí čaroděje Detmolda ses mohl dostat do jeho těla. Mohl si krátce vidět, co prožil těsně před smrtí.... Za spoilery to neberu, protože hra je stará přes 3 roky a počítám, že už si to dohrál. *1*
  • osobně myslím, že to cd project zvládá líp jak sapkowski. povídky a ságu miluju, ale poslední díl byl slabší. plus ani ta nejnovější kniha nemá kdovíjak skvělé ovace. wild hunt bude podle mě příběhově naprosto výjimečné dílo, až sapkowski bude litovat, že se od toho distancoval
  • No konečně!
    Už jsem se sakra bál, že budu muset celý den koukat na chlapskej zadek :D U této hry mám konečně šanci nějakej pátek vydržet! Ještě by tam pro mne mohli přidat zbrojírnu asijského stylu a byla by to tutovka :D
    (zbrojírna asijského stylu = nepochopitelně navržená zbroj za účelem odhalení ženských křivek :P; zbroje navržené pro muže = gay)
  • to nemeni nic na tom, ze herni serie na tu knizni navazuje
  • Sapkowski se jednoznačně distancoval od příběhu ve hře. Tzn. ve hrách je maximálně o jakousi profesionální fan-fikci...
  • Už se na to těším! Inquisition stojí za prd.
  • no s poslední knihou nevim
  • vím, že se jizvy časem hojí, ale ne až takhle. Zatímco Ciriina jizva časem mizí, tak geraltova naopak nabírá na hloubce?
    A představa vzhledu postavy je subjektivní záležitostí, s tím souhlasím :) Proto říkám, že si z toho nic nedělám. Jen když si nějakové takové "větší" změny všimnu, tak si řeknu hmmmm... http://i.imgur.com/Tnvyn.gif
  • jj jak říkám, já s tím nemám nijak extra velký problém, ale i tak to pokaždé lehce trkne, když vidím nějakou takovouhle změnu oproti předloze. Ale rozhodně to není nic, kvůli čemu bych vyráběl voodoo panenky vývojářů :D
    Tu Ciri jsem si teda ale rozhodně takhle při čtení knížky nepředstavoval. Díra v obličeji zanechá mnohem větší jizvu a hlavně ne takovou rovnou, jako má na screenech. Takhle to vypadá jako by ji spíš škrábl nějaký gryff. Navíc přeci byla úplně zničená, když svou jizvu viděla. Místo toho má vrďáckou geralt-like jizvu.
    Screeny Geralta jsem samozřejmě viděl, včetně gameplayů, ale i oholený vypadá mnohem starší, než vypadal ve druhém díle a jak říkám zaklínači stárnou pomaleji, takže nějakých 5,10,15 let by na něm nemělo být nijak extra poznat. O "cool" efektu ze stárnutí teda ale nic nevím.
    A k těm očím - ehm...
    http://img3.wikia.nocookie.net/__cb20140605203419/wiedzmin/images/a/ac/Yennefer_w_W3_HQ.jpg
    http://scifimonkeys.com/wp-content/uploads/2014/10/the-witcher-3-wild-hunt-opening-cinematic-the-trailjpg-415d12_1280w.jpg

    Hej a ta kuš j taky mě překvapila, co tam blbnou :D Asi inspirace Assassins Creedy nebo nvm. Spíš bych mu uvěřil luk od dryád z brokylonu.
  • alah akbar
  • Silmarilionu toho bylo skoro i více. Těch silných momentů je tam kupa.
  • Bohuzial, to som zistil len vdaka tuto komentarom. Takze beriem spat co som napisal. 8cku ale idem citat teraz urcite :)
  • Napriklad Vernon Rouche (alebo ako sa jeho meno pise).
    Bolo to kratko, ale dalo sa.
  • A zrovna v pripade Ciri bych byl radsi kdyby mi ji dal scenarista do ruky od jednicky misto Geralta :D
  • Ano, PŘESNĚ tak, pokud měl někdo sundat Bonharta, tak to měl být Geralt a ne ta zatracená fiflena... a Vilgefortz to měl přežít, pač byl prostě frajer. I když když spálil Regise, přiznám se, že to bylo podruhé v životě, co jsem u knížky na férovku bulel =D.

    Poprvé to bylo v Silmarillionu v baladě o Belegu Lučištníkovi. Jen tak mimochodem.
  • Ve dvojce? Od kdy? .. To mi teda připomeň, protože si nějak nedokážu vybavit o koho šlo. *7*
  • schovejte ženské!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit