Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi jsi nečetl knihy co?
  • Nejen ji, ale všechny. Geralt a jeho náhlé zdědkovatění (zaklínači téměř nestárnou, Geraltovi je přes 100 let a najednou ve třetím díle vypadá jak kdyby se chystal v nejbližší době na casting pro roli Gandalfa), Triss a její výstřihy až po kolena (v knihách jasně uvedeno, že díky jizvám nikdy nebude nosit šaty s výstřihem), Ciri a její jizva na tváři (tady sotva jizvička), Yennefer a její téměř minimální kudrnaté vlasy a téměř neexistující fialkové oči. Mohl bych pokračovat.

    Jako je to sice jen hra a tvůrci se ji snaží prodat kde čím, ale i tak mě pokaždé zamrzí, když vidím, jak si upravují vzhledy postav ke svému obrazu a nedrží se předlohy. Ale je to spíše hnidopišství.
    Zakl hry považuji spíše jako DLC ke knížkám :D
    I tak ale držím tvůrcům maximálně palce, ať v prodejích nadrtí DA a ať se zapíší do historie jako nejlepší a nejlépe prodávaná RPG hra.
  • a ted. Kdo todle necekal? pardon ale todle bylo jasny od zacatku
  • KIMCID
    takhle lidi trápit to je trestný.já chci ať už to je *14*
  • nemúžem si pomôcť ten hlas + tá muzika= zimomriavky... *1*
  • BLINK(mžik/mrknutí) bude spíš přemístění, chcete-li teleport na krátkou vzdálenost, možnost jak se rychle dostat soupeřovi do zad.
  • budes delat to co chce on, ne to co chces ty. Pokud chces delat to co chces ty, vytvor si vlastni hru. A ne, ze si za to zaplatil neni padny argument.
  • zcna pichana muze byt stale zacka
  • Tak, tak, taky jsem ho okamžitě miloval. Byl totiž skvěle napsanej, nemyslím, že šlo děsivost postavy vykreslit líp, než jak to udělal Sapkowski - totiž že Bonharta v podvlíkačkách se báli i jeho slouhové v plný zbroji.
  • misho8723
    Má aj medailón v tvare mačky, len ho ma priviazaný ku opasku
    http://static.cdprojektred.com/thewitcher/upload/mkt/ciri3.jpg

    A nechápem prečo jeho odstránenie by ju malo spraviť viac "cool"..skús mi to vysvetliť
  • Tedy až na ten titulek. "Geraltova žačka"? No podle knihy je to mnohem, mnohem víc než jen žačka, ale to je jen takové hnidopištví. Rozhodně velká spokojenost!
  • Amen
  • morokura
    Amen
  • http://yepan.net/data/file/news/3546856691_ce7ba9ee_img1892_05.jpg

    Říkal si něco?
  • Nemusíš sa báť, Ciri nieje Geraltova žiačka a i iné nepresnosti sú v článku.
  • Spoilery k certu...takhle do nadpisu? ze se nestydite, kuci
  • Ah, ačkoliv nemohu souhlasit s první částí tvé zprávy, scéna kde Leo pobil potkany byla přímo dokonalá. Leo Bonhart, byť outsider, se od té doby stal jednou z mých nejoblíbenějších postav ze světa Zaklínače. Daleko více než všechny čarodějky či Marigold.
  • Ciri! Můj ty Bože. Moc ty informace kolem vývoje a příběhu nesleduji, ale když jsem četl, že bychom měli hrát za druhou postavu, trochu jsem se zděsil. Avšak když jsem zjistil, že to bude zrovna Ciri, mé srdce zaplesalo. Já nemohu býti více spokojen.
  • lol když hraju rpg tak určite nechci aby mi scenarista dal do ruky nekoho jineho když on chce
  • Bouřková sezona je výborná. Len má veľký nedostatok. Je hrozné krátka. Ale sklamaný som nebol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit