Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vrook
    Tak to bejvá, proto je potřeba ke hrám o zaklínači přistupovat jako k "něčemu navíc" a v tom případě je to docela slušnej nášup.. Ale pro fanouška je určitě podstatnější, že už je venku i s českym překladem Bouřková sezona - nová kniha od Sapkowskiho.. Ještě jsem se do ní teda nepustil a asi to nechám po zkouškách (ne že bych se nějak věnoval studiu, ale zrovna louskám Palahniuka, jako vždy kolem Vánoc), ale alespoň je na co se těšit.
  • Pozerám z obrázkov, že Ciri stratila niekde stratila zaklínačský medailón. Hra to bude asi dobrá, ale príbeh a postavy dostanú kôli 'cool' efektu dobre nafrak. ;)
  • Tak to jdu nabrouslit brusle...
  • V pohodě hra není kánon a všechno si vymýšlejí takže žáden spoiler
  • Ked bola mala tak urcite bola rozmaznana, ved predsa bola princezna. No nemyslim si, ze po tom co zazila, je stale to male rozmaznane dievcatko.
    Teraz je to skor rozmazane dievcatko.. nepriatelia vidia len nieco rozmazane co ich zlozi k zemi, ani nestihnu pochopit co sa vlastne deje *1*
  • Bleh, néé, ja ji nesnášel, rozmazlená, problémy působící, nudná... bude to znít divně, ale jediná scéna s ní, která mne doopravdy bavila byla ta, ve které ji Bonhart pobil ty kamarády před očima. Jo, hnus, ale já ji fakt neměl rád =D
  • ukaž kozy!! *1* *1*
  • Nedavno som docital poslednu knihu. V piatok mi zacina dovolenka takze sa chystam na prejdenie Zaklinaca 2, dufal som, ze vo februari si uz zahram aj trojku ale snad to nejak vydrzim :)
  • Doufám že se setkáme aspoň s jedním jednorožcem :D
  • Díky za spoiler, právě jsem začal číst Vež Vlaštovky.

    Ale nikdo nemohl vědět, nvm.
  • tak trochu jsem doufal že druhou hratelnou postavou bude ciri v v knihách jsem jsi ji moc oblíbil :) To čekáni mně asi zabije :D
  • Ilusiveman
    Hell, yeah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit