Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co jste cekali? Ze GTA V bude mit o generaci lepsi grafiku kdyz ma vyjit na X360 a PS3?

    Bitc* please.
  • Nevim jak u vas ale ja si vubec ani na starem pc kde jsem jel na minimum tak hnusne textury v GTA 4. Navic GTA 4 vypada stejne dobre jako GTA5 jen kdyz nahrajete poradny HD textury.
  • co to je za blbost srovnavat vymazlený trailer plný motion capture a filtrů s gameplay záběry nějakého retarda s min. nastavením grafiky? gta 5 vypadá bombově vzhledem k rozsáhlosti a možnostem ale to gta 4 vypadalo na trailerech taky. když nebude vyhlazování hran a lepší optimalizace CPU tak to stejně zase bude polovina PCčkářů hrát na min. detaily a 20fsp.
  • Mahcake
    Kdo nevidí ten VELKEJ rozdíl v GTA V a GTA IV, tak si, prosím, pořiďte brejle. Každej přeci musí vidět, že V vypadá fantasticky a ne tak "šedivě" a mázle jako IV. Včetně obličejů.
    • Ano rozdil tam je, ale stale to vypada uboze.
    • God-of-War
      A co tepr ty animace:D. Všichni, co nadávaj na GTA 5, že to má starej Engine a vypadá to hrozně, sou k*eténi:))). Bude to neskutečná bomba *14* .
      • GTA 5 má uplne nový engine len tak pre info...
        • A zdroj téhle informace si samozřejmě chudák bůh války má najít sám.
  • Jeff
    Nevím. Tyhle srovnání mi připadají docela fajn, když člověk nemá, co zrovna na práci, ale k nějakým závěrům typu "ta technologie ale pokročila, viď..." mi moc nepřipadají adekvátní. Kor, když se srovnává ofi trailer plný cutscén a fan trailer poskládaný z gameplaye.
    Musím ale autorovi kvitovat tu myšlenku s tím, že věci se někdy mají jinak, než jsou, když na ně vzpomínáme. Třeba, já mám v sobě pořád nějak zafixovaný, že Mafia I by po grafický stránce pořád strčila do kapsy většinu dnešních AAA titulů. A nebo, a to je horší, že Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba je jeden z nejlepších dílů SW. *1*
    • ty máš asi rád jajara co
      • Jeff
        Toho vyloženě nesnáším. Ale jak jsem na tom byl, o těch 13 let mladší, v kině, tak mám na to skvělý dětský vzpomínky, který dokážou vytlačit z hlavy i něco tak strašnýho, jako JAR JAR BINKS, co kamarádíčkům Jediům on pomohla. *1*
  • Prečo sa nedá reagovať na tú reklamu Legend of Grimcock???:D
    • myslíš že ne?:DD
    • exmaxx
      Takovych mesicu uz na ni koukam, ale tohle me nenapadlo. *1* Dobrej postreh! *4*
  • Inquisitor
    Jak si to umí přizpůsobit když chtějí :D
  • Problém dnešního vývoje grafiky je v tom, že posun sice není malý, ale je ... drobný. Hezká věta... Chci říct, že vývoj je, ale pro normálního člověka to není moc uspokojující, když ten vývoj spočívá hlavně v detailech, které vlastně jsou pro zrak přirozené, tudíž často vůbec nepostřehnuté... Taky bychom měli počkat, než vyjde ta pořádná verze, t.j. na PC.
    • Caincz
      pořádná verze, tj. PC :D :D :D :D Tak zrovna v kontextu GTA jsi mě teď pobavil, děkuji za vylepšení šedivého pondělka.
      • tak svym způsobem má určitě pravdu. Minimálně u GTA IV je hraní na X-boxu vs. PC. na vysoký detaily nebe a dudy....dohlednost, vyhlazování, fps a bla bla bla
        • Caincz
          No tak samozřejmě, až to za pár let pojede na pc bez problémů (mám rád R*, ale víme, jak jsou na tom s pc konverzemi, že), tak to určitě bude ta "vizuálně nejlepší" verze. Ale tak to my už budeme mít dohráno a budem hrát třebaaa....další Red Dead hru? Jinak tohle není nic hateful, už jsem několikrát všude možně tady po diskuzích psal, že je mi šumafuk, na čem kdo hraje, ale GTA je z podstaty konzolovka.
          • Proto GTA puvodne vyslo na pc
            • Caincz
              Ano, zpětně mi došlo, že to někomu nedojde, proto doplňuji "nová generace", čili od trojky.
      • Pochopitelně jsem myslel co se detailů týče, ne optimalizace. Ale to samozřejmě místní hate-chtivé části komunity nedojde, přestože je to diskuze o grafické úrovni.
    • GTA V si koupím kvůli hratelnosti ne kvůli grafice. I kdyby ji měla nachlup stejnou jako IV. ani trošku by mě to nenaštvalo. Tím nechci říct že posun grafice není příjemnej.
      • Nějak mi uniká spojitost s tím, co jsem psal *1* . Poukazoval jsem na ty věčně nespokojené kritiky grafiky, kterým stačí nálepka CryEngine 3 a už jásají.
      • Noo zase ja by som bral na Gothic 1 datadisk a tiež by som sa nehneval, keby bol v starom šate :))) Teda dnes už by to bolo ,,DLC,, :D
  • DusanMPupak
    Pro srovnání, první, druhý, třetí trailer GTA IV.

    Je to vážně generační skok?
  • v enginu GTA IV. nieze by to bol ten isty engine ,ale sak dobre :)
    • Warriosparky
      GTA V jede ale na jinym enginu než GTA IV. Jestli jsem teda správně pochopil tvé rýpnutí. *3*
    • Špatně napsáno ale my ostatní chápeme, MP3 běží taky na RAGE, ale když ty hry srovnáš tak uvidíš, že je MP3 graficky lepší (sic tu srovnávám nesrovnatelné, ale jako ukázka to stačí). To máš jako Engine u CoD z jednoho pohledu je to stále Quake3 engine ale nevypadá to stejně že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit