Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    to už tak u konzolovek bejvá... oh, wait!
  • Hra presne vydana za ucelem, aby si oslicci vyupdajtovali pocitace...
  • Nejdulezitejsi je hratelnost, atmosfera. Nicmene mi nikdy nebyl engine GTA moc prijmenej. A 5 to nemeni. Ta atmosfera ktera vychazela pri zimnich misich v mafii 2 mi je prijemnejsi. I auta kdyz s nim tam jedu si "vážím" a proste ho nechci poskrabat. GTA tohle pro me nikdy neumelo.
    A nekamenujte me gta mam jinak rad.
  • otvírá oči .... JO konzole nic moc tedy nezvládnou
  • však taky GTA IV konzole nemeli pozarni schodiste chybeli telegrafni sloupy atd...
  • KDyž si čtu tak ty názory na to, že to vypadá lépe graficky tak, tak si říkám jestli se někdo zamyslel nad tím, že to vůbec ukázka z PS3 nebo XBOX verze být nemusí.Klidně to může být video z PC verze :)
    Víte jak to bylo třeba s Mafii 2.PS3 třeba němělo trávu a Xbox krev ( nebo naopak už nevím :) ) .
  • Rozhodně máš pravdu, ale i tak je rozdíl opravdu znatelný.
  • Jeff
    Toho vyloženě nesnáším. Ale jak jsem na tom byl, o těch 13 let mladší, v kině, tak mám na to skvělý dětský vzpomínky, který dokážou vytlačit z hlavy i něco tak strašnýho, jako JAR JAR BINKS, co kamarádíčkům Jediům on pomohla. *1*
  • RakeW
    Mně nové GTA už od začátku spíš než čtyřku připomíná úrovní grafiky Red Dead Redemption. Moc dobře si pamatuju, jak jsem se po odehrání RDR (a mj. též ACII) vrátil k GTA a nestačil se divit, jak je to ošklivé, hlavně syrová grafika, když to zrovna neschovává nějaký bloom či pěkné nasvícení od západu sluníčka.
  • RakeW
    A xboxová verze by byla na dvaceti DVD :).
  • Ano rozdil tam je, ale stale to vypada uboze.
  • Cypri
    Na mě kdysi velice dobře působil trailer na Dead Island. Jak to šlo vlastně pozpátku + ta hudba. Fakt super.
  • Caincz
    Ano, zpětně mi došlo, že to někomu nedojde, proto doplňuji "nová generace", čili od trojky.
  • Proto GTA puvodne vyslo na pc
  • MikeiXX
    Joo, já jsem taky viděl lepší a atmosferičtější trailery, ale tady to byla poznámka k sandbox hrám. Příjde mi, že ať to byl trailer na nějaké GTA, Red Dead Redemption nebo třeba na L.A. Noir, vždy to bylo dokonale sestříhané, s dokonalou hudbou a právě již zmiňovanou fantastickou atmosférou. Můj pocit.
  • Ona většina dialogových scén (tam kde jsou detailní záběry na obličeje) pochází zcela jistě z cut scén,které sic běží v herním enginu tak využívají mnohem detailnější modely a mají propracovnější mimiku,viz např. model Nikka B. z gta 4 v cutscenách je výrazně kvalitnější než ten který ovládáme během hry ,a stejně je to v mnoha dalších hrách.Mnohem směrodatnější by tedy bylo si k novému traileru z GTA 5(za předpokladu že není ještě nějak upravovaný)pustit nějakou cutscenu z gta 4...
  • A zdroj téhle informace si samozřejmě chudák bůh války má najít sám.
  • GTA 5 má uplne nový engine len tak pre info...
  • Teda ja fakt stale neviem, co je na traileroch z GTA hier take uzasne,ze sa nadtym vsetci rozplyvate a uz vobec nechapem tu atmosferu v nich, co si spominal. Videl som kopu inych trailerov na kopu inych hier a atmosferou a spracovanim boli niekde uplne inde ako tie na GTA.
  • myslíš že ne?:DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit