Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl jsem tu možnost se druhého Press Startu zúčastnit a byl jsem nadmíru spokojen. Nejvíce na mě zapůsobila prezentace Jana Modráka a i když se nedostalo na všechny významné hry (dle nespokojených názorů v diskuzi) myslím si, že Jan Modrák zahrnul nejdůležitější milníky a nikdo ze zde diskutujicích by to lépe nezvládnul. Nesouhlasím s názorem autora tohoto článku, že by se příští Press Start měl více zabývat filmovým zpracováním her... prezentace Zdeňka Bláhy o filmu vs. hry byla určitě zajímavá, ale je to pouze jakýsi bonus, perlička, zpestření - určitě ne stěžejní kámen Press Startu. Velice rád bych na příštím Press Startu viděl historii RPG (myslím, že lepší volbu nemůžete vybrat) a to od počátků až po současnost.

    Jinak pořadatelům díky moc za takovouto akci... hodně úspěchů při tvorbě třetího dílu!!!
  • mi přijdou nějácí utahaní všichni z těch fotek :D
  • Tady doporučuju se kouknout na docela detajlně obsáhlou historii FPS od Balgorg http://www.youtube.com/watch?v=aipGP5oAuWQ&list=UUogrpwtJd1xfGF9j_50q4mw&index=49&feature=plcp *3*
  • Lynch
    A já tam zase nebyl! *13*
  • prosimvás jak se jmenuje hra z týhle části videa ? http://www.youtube.com/watch?v=0GPGBM3ppzI&feature=player_detailpage#t=109s
    • Black_Hand
      killzone 2 jestli se nemylim.
      • Aha díky, no mě to bylo hned divný, že jsem to nehrál a už vim proč :D
  • dalsi sraz panicu ...jak to vim? podival jsem se na fotografii
    • Je pravda, že podle fotek tam moc holek nebylo, ale co když všechny čekaly doma v posteli, až se ti jejich náruživí hráči/samci vrátí domů a rozehrajou pořádnou game? *1* *1* *1*
      • Náhodou moje holka tam byla:) (třetí řada, osamocená zrzečka z prava) byl sem zrovna ještě v přesálí a holek bylo v barové části mnoho, ale nevím kolik jich potom na samotné představení šlo
      • To byla samozřejmě ironie *5*
    • Ty jsi ale vocas... Jak to vím? Podle Tvého komentáře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit