Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsi sraz panicu ...jak to vim? podival jsem se na fotografii
    • Je pravda, že podle fotek tam moc holek nebylo, ale co když všechny čekaly doma v posteli, až se ti jejich náruživí hráči/samci vrátí domů a rozehrajou pořádnou game? *1* *1* *1*
      • Náhodou moje holka tam byla:) (třetí řada, osamocená zrzečka z prava) byl sem zrovna ještě v přesálí a holek bylo v barové části mnoho, ale nevím kolik jich potom na samotné představení šlo
      • To byla samozřejmě ironie *5*
    • Ty jsi ale vocas... Jak to vím? Podle Tvého komentáře.
  • prosimvás jak se jmenuje hra z týhle části videa ? http://www.youtube.com/watch?v=0GPGBM3ppzI&feature=player_detailpage#t=109s
    • Black_Hand
      killzone 2 jestli se nemylim.
      • Aha díky, no mě to bylo hned divný, že jsem to nehrál a už vim proč :D
  • Black_Hand
    pro me byla asi nejzajimavejsi ta uplne nejranejsi historie strilecek, pre-doom, pre-wolfenstein. ta s tema "pacmanama" treba :). jinak jsem byl spis zklamany. modrak pusobil strasne unavene a nepripravene, anebo mel tremu, kdo vi. povrchnost jsem cekal, ale kdyz uz povrchne tak aspon zabavne. a naschval vynechat stalkera a bioshock ne? tak aspon reknu, ze zastupuji podobnou kategorii her. nema smysl rict, ze stalker je "akcni rpg a tak se mu tedy nebudu venovat" a pak povidat o bioshocku. a na konec bych dal video "if doom was done today", i kdyz je tedy pravda, ze ta porovnani map z dooma a tech dnesnich bylo. aspon jsem si poprve pripadal jak nerd na star trekovem conu. screenshot "z halflifu" byl v z opposing force. sam sem se sobe zasmal, i kdyz martin bach to asi tak nepochopil, kdyz jsem s nim potom prohodil par slov. kdyz uz jsme u toho: bylo zajimave videt bacha, polacka, dobrovskeho, alzbetu, tukana (toho uz jsem vlastne videl na ty ea akci) a pak jeste jednoho klasika z dob, kdy jsem jeste cetl herni casaky a jehoz tvar jsem si uz nespojil se jmenem. ale nijak jsem se v tom nerochnil, zajimala me spis samotna akce.

    armacky video bylo neskutecne nudny. prakticky celou dobu se letelo ve stihacce/vrtulniku a absolutne bez jakekoli akce. armacky pokec byl fajn, i kdyz "historky z nataceni" znam uz z games :).

    blaha byl zajimavy jenom obcas. spis to byl takovy vycet, nez nazor. zabery ze starych filmu ale byly velmi zajimave.
  • Pan_Klobouk
    "Příští Press Start bude dřív než za tři čtvrtě roku - Dobrovský" vs "doufám, že letos stihneme ještě jeden díl - Heblík" vs "Zatím ještě nevíme, o čem bude třetí Press Start, který po úspěchu dvojky snad určitě přijde - redakce Games" Tak jak? ;)
    • sleepless
      To se neptej nas, ale kluku. Plan je jedna vec, jeho naplneni druha ;)
      • Black_Hand
        ja bych byl treba pro ty RPG :). rad bych poznal jeste vetsi drevni legendu, nez zorka atp. hmm, to zas budou vecne diskuze na tema dungeon vs. rpg vs. akcni rpg vs. akce (at uz izo, tps, nebo fps) s moznosti formovani pribehu...
  • Lynch
    A já tam zase nebyl! *13*
  • Tady doporučuju se kouknout na docela detajlně obsáhlou historii FPS od Balgorg http://www.youtube.com/watch?v=aipGP5oAuWQ&list=UUogrpwtJd1xfGF9j_50q4mw&index=49&feature=plcp *3*
  • Není z toho nějaký video?
    • Taky bych se rád juknul na nějaké video.. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit