Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zjevne pokus podojit pametniky ... musel bych byt magor, tohle by meli rozdavat gratis. Nemluve o tom, ze modu a dalsich levelu se po netu da najit hromady.

    BTW: Pro znalce, prca je, ze se v tom dal vyrobit neeuklidovskej prostor.

    Tzn, jediny doporuceni pro zajemce ... ty sprosty slova co tu sou urcite zakazany a cenzor po nich de jak slepice po flusu wa.z a to.nt ...
    • Pamětníci si to dávno spustili v DosBoxu.
    • >>ze se v tom dal vyrobit neeuklidovskej prostor<<

      Co konkrétně?
      • Například chodba která zatáčí po kružnici jedním směrem o více jak 360°. Tzn., že do startovního bodu dojdu třeba až po ujití 720° (příklad).
        • Tak nejak, pripadne se dalo ruzne blbnout s tim, ze si udelal paralelni chodby, pricemz jedna byla dlouha 100 a druha 1 a na obou strana koncily vzdy obe ve stejny mistnosti (a klidne ta chodba mohla bejt rovna, a mohla bejt zakoncena v totozny mistnosti z obou stran), nebo trebas hratky s dverma - prosel si skrz jednu zed, ale objevil ses o 3 mistnosti dal atd atd ...
  • Farnham_The_Drunk
    Na GOGu byla před lety Atomic edice úplně zadarmo, a už asi není (protože to na GOGu není už vůbec :)). Těch 20 euro raději hodím do kanálu, než ji dávat za jednu novou epizodu o 8mi levelech, kterou zvládne vytvořit průměrný modder za víkend.
  • Alex81
    Nevíte bude nějaká sleva, když mám megatom edition? Jinak 20éček za 8 levelů asi nedám.
    • Farnham_The_Drunk
      Možná v Lídlu, optej se.
      • Alex81
        To bude v americkém týdnu nebo spíš atomovém?
  • jindra.veliky
    20 euro za 20 let starou hru :DDDDDD to chce teda koule. Kdyby to byl aspon remake v nejakym novym enginu, lol

    prave kvuli tomu vyroci by to melo byt zadarmo :D
    • samuel.polak
      1 cent za jeden rok by bol fer... cize 2 eura
      • jindra.veliky
        ta hra je asi starsi nez jsem si myslel
    • A chlubit se tím, že jde o jedinou koupitelnou verzi po tom, co jí na konci minulýho roku stáhli z prodeje na GOG je na přesdržku.
  • bukrr
    A chceme to vůbec? Duke Nukem mám rád, ale potřebuju další edici vedle té Atomic* a Megaton? V tomhle případě bych to bral spíš jako DLC *1*

    * Kill A Ton *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit