Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hej lis mam problem s spoustenim wow CATA

    mam 4.0.6. spravnej realm i ten vas launcher sem sosl a nakopcil ae po spusteni hry mi to jebne eror _________ error 121 DBFilesClient\AnimationData.dbc has wrong size ( found 24, expected 32) nechapu co to po me chce ae uz me to sere *16*
  • WoW jsem hrál od příchodu TBC. Začínal jsem klasicky na freečkách. Vydržel jsem u něj asi 4 roky a jsem rád že už ho nehraju. Podle mě nejlepší hra co je, extrémně náviková. V době kdy jsem to fakt hrál to bylo klidně 6 hodin denně 7 dní v týdnu. Na Wotlku mě to naštěstí nějak přestalo bavit. Po dolevlování dvou postav na 80 jsem se na to vybod a začal hrát zase jenom na free TBC serveru. Po dalším roce jsem s wow seknul úplně. Občas bych si zase zahrál, ale riskovat že mě to zase chytne se mi moc nehcce *4* Jenom dodam že celkem jsem měl nahráno asi pů roku čistého času. Zpětně nechápu jak sem u toho moch tolik sedět.
  • Preed
    reagujem na post ''08.02.2011 23:12 KREI (anonym)'' nikdy som nepovedal ze heal je lahky ale v urcitych veciach s tebou zasadne nesuhlasim a koncim tuto nasu ''debatu'' z mojej strany lebo je to ako mlatit hlavou o stenu,uz davno som zistil,ze bavit sa o wowku a hlavne na takychto weboch nema zmysel a opat sa mi to len potvrdilo,nechal som sa uniest...
  • Já jen upravím, že pokud se snažíte vylevlovat archeologii, tak nevykopete na jeden zátah 3 artefakty, ale pouze 3 fragmety v počtu od 3-6 ks, což je trochu rozdíl *3* (jeden artefakt je 30 - 150 fragmentů) a věřte, že najít neco opravdu užitečného (staff nebo trinket) je opravdu na dlouho, pokud nemáte sakra štěstí.

    PS: pokud s archeology začínáte, tak artefakty z fragmentů nepřeměňujte, dokud za kopání dostávaté skill. Od určité úrovně je kopání zašedlé a skill již získáváte pouze pomocí přeměny fragmentů za artefakty...
  • Já jsem byl včera se psem a můžu vám říct že je tam dneska krásně :)
  • No jak uz tady někdo psal ,také nepatrim mezi HC top hrace, ale ve wowku uz mam lecos za sebou v soucastnosti mam skoro full epic (bez jednoho itemu) a 11/12 bossu dole ,samozrejme ze normal a to vse za 3x vyjmecne 4x 4 hodky raidu tydne, nase guilda není moc velika lvl 14 a mame 2x R1 a R2 pricemz v R2 davaji 5/12 ,ale rychle se uci a urcite nas brzy dozenou. No co jsme chtel rici ,ze tohle vsechno je mozne ziskat pro prumerneho hrace,když jen trochu bude chtit. Je to sice také o sehranosti a skillu na raidech nacvičit taktiky na bossech ,ale vsechno jde a i kdyz se 50 x wipne tak to nevzdavat. A doufam,ze Blizzard opet nenapadne davat fialky zadara, tak jak tomu bylo ve wotlk, kdy hrac doexpil a za par hodin mel full epic (hnus) Nejhorsi bylo ,ze u toho vubec nemusel premyslet aby neceho dosahl.

    Jinak co se Cata tyce, tak je to povedeny datadisk ,ale trosku zamrzi jiz zde zminovany 15% buff do HC , jelikoz jestli někdo nezna sou klasu a neumi CC a trochu pouzivat mozek při minibossech ,tak ten opravdu ve wowku nema co delat , svet je krasne prepracovany ,skoda jen tech bugu a není jich malo
    Doufejme ,ze se bude postupovat porad stejnou cestou a další pathce a datadisky se nebudou menil dle placicich deticek na blizzardovskych forech ,ale hrac ,ktery chce neceho dosahnout musi pro to take neco udelat.
    • 11/12 na normal za 4 večery tejdne... Jak dlouho by si tam teda musel bejt na hc?
      Já mám taky 11/12 s tim že nefa už máme skoro dole a brzo začnem hc ale přece jen si myslim že 4x4večery tejdne na to už proste většina hráčů nemá čas... A bejt jima byl bych nasranej že se tam třeba vůbec nepodívám...
      BTW: Sem healer a těm to ted bliz nejvíc stížil... Všechny fighty jsou jen o nich... Tanci... Dps na ty se to zvládne vždy...
      Healer má ted hovno prd manu... Healy healujou v pomeru kolik maj hráči hp taky hovno prd... Musí sledovat co dělaj ostatní hráči a přizpůsobit se a eště je při tom držet živý a eště zvládat taktiku na bose...
      Proto začínám dostávat enrage z toho jak sem každej píše jak je to easy... A přitom maj nákou dps clasu a hrajou někde na free kde zrovna začal ulduar...
      (To nebylo na rockstar ale na všechny ty lidi co sem tyhle blbosti píšou a hned vedle toho maj že už přestali hrát někdy u TBC...)
      • Tak já jsem byl vždy healer, baví mě to nejvíc. Ale bohužel naše guilda nemá jinýho tanka, ať už člověka co na to má classu nebo člověka ochotnýho dělat tanka. Prostě jsem se přizbůsobil. Já si zas na druhou stranu myslím, že healování je teď mnohem zábavnější. Musíš u něj trochu přemýšlet. A ne dát follow na tanka a občas tam něco dát za heal. Já jsem takhle spokojenej.

        A ano máš pravdu, tankování je nejlehčí:) Ale na druhou stranu mě mrzí fakt, že tanci jsou tací unifikovaní. Stejný defensivní CD a tak podobně, stejný CD na hlavní spamovací spell. Je v podstatě jedno s čím tankuješ. (Nemyslím teď, že každej má trochu jinak avoidanci či mitigation. Bo jak se to píše.)
      • Preed
        spravili to tak aby vam dochadzala mana nie jak vo wotlku a to plati aj na dps a healujete relativne malo lebo spravili hru tak ze raid nejde tak rychlo dole tak logicky nepojde rychlo hore(samozrejme su situacie kde to tak je,ale to je princip boja a ne pravidlo) a vzdy platilo aj bude platit,ze dps je ''easy to play,hard to master'' ked failne tak sa vacsinou newipne ale rozdiel medzi dobrym a zlym dps je velmi velky ale ak mam hovorit zas seba tak warlock je dost velky ojeb,vela vela veci na sledovanie posledne slovo co ma napada je,ze je to easy..
        • Navíc co se stane když dps dojde mana? Vůbec nic...
          Co se stane když dojde healu? Wipe...

          At se progresuje co se progresuje tak je to ted vždy jen progres healeru...
          • Preed
            Ocividne mas problem s obtiaznostou healovania v cata lebo miesto toho aby si bol rad,ze je to challenge tak pises nerdrage na games.cz a tvoje dva hlavne problemy su,ze ti dochadza mana a malo healujes,mana ti bude dochadzat lebo konecne to urobili tak aby si jej nemal nekonecno,takze ak by to vratili tak ako to bolo bol by to fail,s tym nic neurobis a healujes malo,lebo ako som uz povedal,raid nedostava tak rychlo dmg ako pred tym,tym som myslel to,ze tank nedostane ranu za 2/3 hp ale za 1/4 hp a raid tak isto,takze nemozes cakat,ze mu budes davat healy za 1/2 hp ked nedostava taky dmg a s tym sa tiez nic nestane lebo sa snazia dostat z toho stavu ze v pvp/pve dostanes ranu/heal za cele hp,proste zdvihli hp ale dmg/heal zostal,okrem toho z tvojho postu je citit,ze nemas rad dpska/tankov lebo to maju lahsie ako ty a nic tam nerobia a len ty progressujes cely boj,co je blbost,healeri mali vzdy vacsiu ''zodpovednost'' ale zas az tak vela ne,jedine boje kde sa fakt progressuje heal aspon z normal contentu su Chimaeron,Al'akir,Nefarian a Halfus ak je zly setup,nikde inde si nepametam ze by mali healeri problem skor sa wipovalo na ine veci,takze to ukoncim tak ze L2P :P
            • Tak já neřikám že sem TOP jem řikám že se mi zvedá tlak když mi někdo řekne že je to jednoduché... At si udělá heal de zkusit třeba chimareona :D
              Navíc myslim si že když progresuju HC raidy tak o své clase a healování něco znám...
              Co se týče cata sem chtěl říct že bliz stěžuje hru na špatnejch místech... Třeba rogue kterej s multilate a evistence natočí přez 40k dps... To je přece výsměch...
              Že mám něco proti tankum a dps? Z mejch zkušeností to sou právě oni co nadávaj na to jak je to easy... Co udělal bliz? Ztížil to healu...
              Výsledek na raidu? DPs a tanci nadávaj na to že to heal nedává...
              Výsledek na games.cz? Dps a tanci nadávaj na to jak je to easy...
              Tank i dps dělaj to stejné... Stejná rotace 1,2,4,1,2,3
              Zkuste heal když se vám to zdá jednoduché :)
        • No jako mana dochází ale mé healy healujou stejne jak ve wotloku...
          A že raid de pomalu dolu? Je uplně jedno jestli de dolu pomalu nebo rychle když stejně tu manu budeš muset použít na to aby si ho vytáhnul nahoru...
    • Zkusím napsat pohled z druhé strany mince. Podnikám, jsem otec dvou malých dětí, wowko hraju ve svém nuzném volném čase tak plus mínus 4roky. Nepatřím mezi HC top hráče, dokonce nepatřím ani mezi hráče tvé úrovně. Ne protože bych nemohl se svým pidimozkem pochopit taktiky a sehrát se s ostatními hráči, ale protože mi prostě na pravidelné sezení 4x týdně 3h od - do v raidu nezbývá čas. Jsem prostě normální casual hráč wowka, hraju když mám čas. V dobách TBC jsem dlouhé týdny farmil gear než jsem mohl jít vůbec první heroic nebo nakouknout do Kara, s vydáním WOTLK se mi otevřel nový svět stíhal jsem chodit jednou týdně guildovní raidy, stihl jsem Naxx, Ulduar, TOC, ICC, stihl jsem kromě primárního ranged dps i udělat tanka a odchodit s ním ICC až k 11/12 s 10% buffem. Zkrátka jsem si užil end content za relativně málo herního času. Teď přišel Cata, do kterého jsem se pustil cca na silvestra, týden jsem questil (krásně si užil všechny příběhy ze všech zón), zbytek ledna vyběhal 346 gear a nějaké exalted epicy a boe. Dojel jsem obě hlavní profese a archeology na top. Teď když mám relativně vybavenou postavu abych mohl zkusit nějaký raid, tak je pro mě defakto konec end contentu, jelikož se do raidu zřejmě nijak nedostanu. Proč? 1x týdně už na sehrání v žádné guildě nestačí a i kdyby mě osobně třeba stačilo, o casual hráče do raid groupy v cata nikdo nestojí, co se skládali ve WOTLK raidy na trade a generalu jako alternativa pro otrlejší masochisty to už dneska není, protože to není s randomem hratelné. Jaká je šance pro casual hráče zahlédnout end content? Jaký je mezi námi rozdíl? Platím stejné peníze, troufnu si říct, že jsem schopen podobných výkonů, mám podobný výchozí gear.... ano je to ten čas, čas od - do pravidelně x hodin xkrát týdně. Čas je zabiják casual hráčů. Wotlk bylo casual friendly ale taky hňupfriendly to nepopírám, cata momentálně rozhodně není ani jedno. Jsem rád, že HC není teď degradováno jako bylo ve WOTLK, ale pokud bych si mohl vybrat tak bych jako casual uvítal aby normal raid byl vhodný i pro casual tak jak to bylo u wotlk a heroic raid pro ten zbytek hráčů. Tenhle příspěvek není myšlen jako pláč nad tím, že to tak je, s tím se prostě nedá nic dělat pokud o tom budou rozhodovat lidé jako Ghostcrawler. Chtěl jsem jen ukázat druhou stranu mince, tak jak to vidí casual hráč, který si zaplatil stejné jídlo, ale maso zůstalo v kuchyni.... jestli si jako rozumíme *1*
      • hoj hoj ber to takto, ted to kazdej progresuje hraju wow taky sakra dlouho o kousek dyl jak ty, v WOTLK taky nebyli hned trade na random raidy jako nejsou ted, a toho ze neprijdou se nebojim G si to obehaj plno lidi to prestane zase hrat a trade se bude jen hemzit a nebudes vedet s kym driv, ted si hru uzivej pokud te bavi stejne tam ted kazde wipuje, jsou tam od pondeli do pondeli, kdyz na to koukam ted, kolik jsem u toho travil casu v 7 nastup 11 konec 2 den to same a takto porad dokola, ted lognu, dam si 2 3 HC kde si krasne zahrajes skocim s kamosem ve 2 SCC BT TK kde se jen nevericne nechapu co se tam muselo na lvl 70 delat a co se tam deje ted z bossu vylootujes 250g/2 za 2 3 mesice bude plnej trade invite na raidy a pak se tam pujdu podivat a da se to za den cely :) tak proc tam litat ted kdyz dalsi datac bude skoro az za rok :D podle me to je stejny jen to udelali tak ze nejedes AOE AOE AOE BOSS AOE AOE AOE BOSS ale musis koukat kde se co deje, tak neboj mas zaplaceno ale HC hraci vidi jen ten raid a pak hlavni mesto kde stoji jakoze asi jsou kingove ze maj na sobe co maj na sobe :D ale tomu se clovek muze jen smat :D proc budu platit 350 mesicne abych byl ted 1/2 roku v jedne jeskyni celej tejden :D kdyz to muzu jit za 4 mesice a bejt tam 1 den, ted si uziju celeho sveta wow a pak se nachvili zavru do tech jezkyni :D
      • Vždy mi každej nadává za co říkám, že nemám srovnávat věci co se srovnávat nemají. Nemám srovnávat real life se hrou atd. Ale tady já prostě nemůžu.

        Modelová situace chodíš hrát fotbal, hrajete tam super parta. Všichni platíte stejný příspěvky. Ale holt ty máš práci, rodinu a další věci. Takže nechodíš moc na tréninky, nevíš co změnil trenér a co chce atd. A pak tě štve, že se nedostaneš do sestavy. Jenom když je někdo mimo. A nedej bože, že Frantu chce nějakej lepší tým, kde by mohl toho dosáhnout mnohem víc a mohl se i někam podívat. Ty si řekneš "ale dyť já jsem stejně dobrej jak Franta". Ale co chceš? Nikdo tě nevidí, páč nehraješ, páč na to nemáš čas. Holt prostě on pro to ten čas obětoval, obětoval pro to mnohem víc než ty (víc toho co je na to potřeba). Tak co potom chceš? Neříkám, že dělá líp, že sere na rodinu nebo na práci. Ale prostě každý svého štěstím strůjce. Nemůžeš po nikom chtít aby dal všechno, aby jsi měl stejný šance jako Franta. Protože, jak on by k tomu přišel? On pro to obětoval čas se svojí rodinou, ale zase dosáhl něčeho co chtěl. Takže ty vlastně, bys chtěl to samý co on ale zároveň mít všechno ostatní. To prostě nejde. A ani v tom zatraceným WoW to nejde.

        P.S. Neříkám, že máte hrát WoW. A máte v něm mít prioritu. Já taky nemám, ale zas na druhou stranu si nestěžuju, že něco nemám, že se někam nepodívám. Prostě holt na to nemám, prostě nemůžu. Páč nechci obětovat večer u WoW místo toho abych šel s přítelkyní do kina. Doufám, že chápete.

        P.S.S. A proto mě štve zlehčování, zjednodušování. Páč i za ten čas co tomu obětuju mi přijde na nic. Jelikož to dostane každej druhej. Každej se chce nějak blejsknout i když jenom malinko jak v reálu tak ve hře. Třeba pěknej rare mount. Tak proč ho dávat všem? Proč ho nedat jen těm lidem co proto, obětovali (dejme tomu) všechno?
        • Chápu ten postoj a zřejmě bych měl stejný názor na tvém místě, nicméně musím v oponovat ve dvou tebou zmíněných věcech. První je ta, že si stěžuju, nestěžuju - jednak jsem to psal, že nejde z mé strany o stěžování, ale o můj pohled na věc a to tak, že nesouhlasím s některými mechanismy jak je to momentálně ve hře nastavené, to není žádné whine, stejně tak bych pak mohl tvrdit, že si naopak stěžuješ ty že budu mít za půl roku stejný gear/mounta jako ty teď, prostě to není whine jelikož s tím nelze nic udělat jen si tu vyměníme své názory na věc.

          A potom tedy nesouhlasím v tvrzení, že hraní fotbalu v sestavě fotbalového týmu je podobná situace. Ten příměr je imho nepřesný a závádějící, všichni koupíme stejnou hru, ta hra obsahuje nějaký základní content do kterého já tedy ve své "nafoukanosti" 10man raid normal logicky počítám, někdo jiný možná ne, a pak je tu hardcore content do kterého budu počítat 25man raidy, hc raidy, arény s vysokým ratingem, hc gear atd. Za fair přístup považuju, že mám šanci vidět v nějakém rozumném časovém horizontu základní content pokud nejsem úplný vidlák pro kterého toto není možné. Doufám, že si už v tomhle rozumíme.
          Ten příměr by z tvého úhlu pohledu měl být spíš k vrcholovému sportu, kdy já trénuju jednou týdně a ty 5x týdně a já bych chtěl stát na stupních vítězů s tebou. Jenže já bych nechtěl, já chápu že nemůžu. Z mé strany je ten příměr naopak podobný hraní golfu, zaplatíme oba hráčský příspěvek, ty hraješ 5x týdně na hřišti a dokonce vyhráváš i turnaje. Já hraju 1x týdně, ale nikdy jsem neviděl 5jamku na hřišti, protože tam mohou podle správce hřiště hrát jen hráči co hrají 2údery pod pair. No mě by stačilo kdybych mohl obejít to hřiště celé alespoň jednou v životě, turnaje jsou pro mě logicky mimo možnosti.

          Souhlas s tím, že kdo tomu obětoval svůj soukromý život, má mít právo na unikátní naleštěné mounty, gear a tituly, úplný souhlas.
        • musis to brat tak ze kdyz prislo wow chytlo spise starsi rocniky ktere nemeli problem s pochopenim situaci na bossech ted to hraje hodne 10-15 letych a samo tato generace vidi jen to co pada co budou mit na sobe a jak to budou vsem vykladat co si lootnuli, ale samo pokud blizz proto neco neudela tak to mit nebudou a nebot tato generace je nejsilnejsi na finance blizzardu tak jim to co nejvice umoznuje, musis to brat tak, ze za ta leta to uz neni WOW ale wow blizz penezenka, takze muzes mit vse a rozhoduje o tom uz jen stravenej cas u wow, skill atd. uz s wow nema nic spolecneho :)
      • Podle me je to nastaveno zcela spravne. Pokud hrac te hre venuje tolik casu, tak je nefer, aby jiny hrac, ktery hraje jednou tydne zvladal stejny content. Na druhou stranu mi prijde rozumne postupne poskytovat ruzne boosty, aby se na konci zivotniho cyklu daneho kontentu do nej dostali i ostatni..
  • zkusil sem par free MMO her u kterych sem vydrzel sem tam delsi ci kratsi dobu. jinak, ale bych se spise popsal jako fanda singl RPG. po vanocich me to nedalo a koupil sem si WoW se vsema datadiskama a zacal hrat. ubehl asi mesic a musim rict, ze se neskutecne bavim a mam co delat, abych se od toho odtrhnul. obcas nevim co drive jestli delat questy, zkusit dungeony, nebo zlepsovat profese a to sem se nedostal ani k PvP, protoze mam celkem strach z toho jaka sem lamka :) proste at delam cokoliv vzdy to je podano neskutecne zabavnou formou. v momente kdy mate pocit, ze tohle uz trva desne dlouho, tak vas hra nasmeruje k necemu jinemu. jedine co me zatim vadi sou dungeony. je to na me vse moc rychle. ostatni hraci jedou vetsinou svou nekolikatou postavu, tak uz vi kam jit, atd.. a ja se svou malickosti nestiham ani precist zadani questu a podobne, protoze jinak me cela skupina utece :)
    nehci tu tvrdit, ze WoW je nejlepsi hra na svete. u me uz asi nikdy nebude nic lepsi jako prvni setkani s pustinou ve falloutu, nebo prvni krucky v planescape tormentu. WoW je pro me proste wow a nikdy bych necekal, ze me to bude tak bavit
    • WoW jsem hrál od příchodu TBC. Začínal jsem klasicky na freečkách. Vydržel jsem u něj asi 4 roky a jsem rád že už ho nehraju. Podle mě nejlepší hra co je, extrémně náviková. V době kdy jsem to fakt hrál to bylo klidně 6 hodin denně 7 dní v týdnu. Na Wotlku mě to naštěstí nějak přestalo bavit. Po dolevlování dvou postav na 80 jsem se na to vybod a začal hrát zase jenom na free TBC serveru. Po dalším roce jsem s wow seknul úplně. Občas bych si zase zahrál, ale riskovat že mě to zase chytne se mi moc nehcce *4*
  • Takže jsem tu, skoro po dvou měsících hraní WoW Cata a řeknu Vás svoje updatovaný dojmy. Aby si nikdo nemyslel, že jsem HC hráč tak jsem v malé guildě. Chodíme raidy jen když se sejdeme. Tzn. někdy 3x týdně. Někdy ani jednou za týden. A to ještě max. do 22 hodin jelikož jeden z našich healerů chodí pravidelně na noční. Tzn. raid 2-3 hodinky. Máme 5/12 z normal raidů takže na tom taky jde vidět, že nejsme žádná HC guilda.

    Ale už mám parádních 7 epiků. Což je docela rychlovka. HC dungy už nejsou HC, už je to stejný Faceroll jak ve WotLK. Takže ten faceroll přišel ještě mnohem dřív. Nehledě na to až přijde patch, tak přijde mega buff do dungů, když půjdete s náhodnými hráči. Ptám se proboha proč?? Jako 15% na všechno dmg, heal, HP. (To bylo na ICC úplně nejhorší ten jeho buff, ten raid prostě ztratil pak svojí atraktivitu a obtížnost je to velká škoda, na konci to mělo bejt 10% na vše ne 30%. Neříkejte mi, že jsem si ho mohl vypnout. Viz. dále.) Hlavně mi tady zas prosím neříkejte, že když půjdu s guildu, ten HC dung tak ten buff mít nebudu. Nechápu proč já bych ho neměl mít, když ostatní můžou a daj si ten dung o 50% rychleji. Takže já vlastně budu bit na tom, že chodím s guildou. To samý by bylo s tím ICC buffem. Proč bych si ho měl vypínat když odměna za to je stejná. A nikdo to nepozná, že chodím s buffem. A i kdybych sním nechodil, tak si každej stejně bude myslet, že jsem tam byl s tím buffem. JJ je to trochu složitá věta:) Tak měli udělat, že třeba tituly a achievy šli dělat jenom bez buffu a to by byla jiná. Casual hráči by byli spokojení a HC hráči taky. Udělali by si svoje dostali za to tu svojí odměnu a byl by klid. Tohle by si měl Blizz trochu promyslet.

    To nic nemění na tom, že q na Cata jsou nejlepší. Ten zbytek pomalu upadá s nastupujícím gearem. I když blizz slíbil, že s každým novým Tierem bude měnit přepočty ratingů na bod či procento. Takže by se nikdy nemělo stát něco jako hunter se 100% critem, bo DK se 100% armor penatration (ano ten už tady není vím to, ale dávám jenom příklad.)
    • kostejnesmrtelny
      Není mě jasný, co tě na tom tolik sere, navíc si solidně protiřečíš.

      Heroics jsou přestupem mezi čerstvou 85kou a prvníma pár epics, pak už nemá valnej smysl je dál chodit. Jako takový musejí mít obtížnost, aby je lidi s průměrným i328 equipem (nebo kolik to bylo) zvládli, a ujišťuju tě, že jako holy priest navyklej na WotLK jsem měl v prvních pár HCčkách docela záhul.
      Teď se lidi už trochu naučili co a jak, a průměrnej equip je už taky trochu jinde, takže je logický, že to místy působí jako faceroll, ale musíš mít v paměti, k čemu jsou ty heroics určený, jak už jsem psal výše. Navíc i dneska se dá poměrně snadno wipenout, mám pocit, že drtivá většina skupin ještě pořád Commander Springvalea v SFK obchází uctivým obloukem :-). První boss Stonecore taky není úplnej žabař.

      K tomu Luck of the draw bonusu...no, co ti na to povědět? Na jednu stranu ti to s ním přijde moc lehký, a na druhou stranu nechceš chodit s guildou, protože bys to měl těžší než v PuGu? To dává fakt smysl :-D

      Hirion / Wymma @ The Sha'tar, EU
      • Dyť jsem to napsal... Já si přece neprotiřečím. Když to chtěj udělat lehký tak ať to přece maj všichni. Proč by lidi co si tam mlasknou random to měli mýt s Lucky o tolik jednoduší. A já když půjdu s guildou budu bez buffu. V tomhle já nevidím ten smysl. Jednou je, jednou ten buff není. Mám rád stejný podmínky pro všechny prostě. Buď to je, nebo není tečka. A ne nějaký když tam bude jeden tak dostaneš 5% když 2 tak 10%. To je prostě blbost na ^n. (A kdyby to byla celá náhodná grupa tak by byl buff immortal ne?)

        Mě je to stejně jedno chodím jako tank čekám půl vteřiny a random dám vždy. Když je tam někdo vysloveně špatnej tak ho kickneme. A je to. Minule když sme wipenuly na 1. bossovi stonecore páč healer stál v tom prachu tak jsem napsal "dyť se nic nestalo". A ti lidi se mě ptali jestli jsem tank nebo anděl. Páč tady každej hned nadává jak je každej noob a fu** a tak. Je to prostě o přístupu. Těch lidí. Myslím, že celej LFD dost zkazil celou komunitu jak serverovou tak všechno. Dřív se lidi na serveru mezi sebou znali. Teď? Znáš akorát svojí guildu. A to je podle mě trochu škoda. Teď nejvíc znáš lidi co spamujou trade nějakejma blbostma. Bo má nick jako Mikromrcina atd.

        A nemáš pravdu čerstvá 85 tu má ještě normaly. Když nezvládáš normály ať už po jakýkoliv stránce nelez do HC. To samý jako bys chtěl chodit HC raid. Pokud si v poho nedáváš normal tak bys taky neměl chodit HC raid. (A zas mi pls nepiš, že to nejde, že to nejdřív musíš dát na normal. To je přece úplně jasný. Ale dostaneš se do guildy co to má a do toho HC s ní půjdeš.)

        A dál. Když nemá smysl ani to HC si jednou zajít jak ty říkáš když mám epiky. Tak se můžu logovat pouze na raid. A pak to ani nehrát. Bohužel byl jsem jednou v taký guilde kde se prostě lidi logovali jen ra raid a to mě silně nebavilo. Mě prostě baví tam bejt s těma lidma na tom VT kecat o blbostech a tak. A když si zajdem HC tam děláš různý kokotiny jako, že nastřeluješ healera atd.
        • Tak za to že deš hc s guildou máš +150% do repky s guildou... To ti nestačí?
    • To už tu bylo asi desetkrát...
      Sou tisíce guild který ICC 25hc nedošli ani s bufem...

      Ano samozřejmě pokud máš epic eq tak hc dung je rychlovka tady de spíš o tu chvíli kdy máš eq hovno prd potřebuješ nabrat modrej aby si moch ty raidy chodit...

      A 15% do randomu... Řek bych že v některých randomecj by nepomohlo ani 100%....
  • Duuku_cz
    WoW hraju na ofiko od prosince 2010 (do ty doby na free serverech) a nemuzu si to vynachvalit. Stoji to sice sileny penize, ale zatim se od toho nemuzu odtrhnout, uvidime jak mi to vydrzi.
    • 250kč za měsíc hraní jsou špatné peníze? Pokud jsi student a ne pracující, jaké máš měsíční kapesné? Když jsem byl chudý student stávala krabička cigaret 40kč, pivo 9-10kč a Score 40kč, platy byly poloviční co dnes a přesto bych i tenkrát 250kč zvládnul z kapesného ušetřit. Uznávám, že pořízení základní hry s datadisky není úplně zanedbatelná částka, ale pro příklad Ultima Online: Second Age mě tenkrát stála 1800kč :) a to těch datadisků nakonec vyšlo celkem 9. Zkrátka není třeba si stěžovat, současná doba je zatím podmínkami historicky nejlepší období hraní MMO. Ačkoliv jsem v jádru optimista, obávám se, že budoucnost už tak růžová nebude. Takže užívejte si toho privilegia nepřeberných možností dokud jsou.
  • hrál sem WOW rok amužu říct že pro mě nuda, hra pro děti... vrátil sem se opět ke hře kterou hraji už několik let a to je opravdové HC RPG už jen z toho duvodu že když vás někdo zabije, tak si z vaší mrtvoly muže vzít co chce. Když na mě tedy běží nějaké PK (player Killer, červený hráč) tak mi stoupne tep adrenalin až ke stropu. což u WOW nikdy.
    • takze si hral hru, ktera te nebavila a je pro deti celej rok? GJ.
      • nehral sem v kuse. v tom roce to mohli bejt tak 4-5 mesicu (ano ze zacatku me to bavilo, ale jak sem zjistil že hra nema vetsi potancial....) .Ultimu Online hraju už od roku 2000.... Ale bohužel Ultima je moc Hardcore RPG pro většinu hráčů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit