Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    To si sice kravaťáci vyhodnotit můžou, to máš pravdu. Ale pořád lepší to zkusit než aby se o té značce už nikdy neslyšelo.

    Upřímně, zas tak divný postup to není. Je tu stará značka, která kdysi byla úspěšná a oblíbená, ale kdo ví, jestli by hráče oslovila teď. Není se co divit, že "kravaťáci" nebudou lít miliony do PC/konzolové verze. Tak se radši vrhnou do vývoje několikanásobně levnější verze na mobily a tablety, a uvidí se. Ale je fakt, že zrovna u DK3 si umím představit kickstarter, který by to zaplatil.
  • alebo moze byt 3. moznost: vytvoria wannabe DK, bude sa blbo predavat, a kravataci to zhodnotia tak, ze o znacku DK zaujem nieje ;)
    loose-loose situacia
  • Před pár měsíci jsem na gogu koupil Bullfrog hry, konečně jsem se poprvé dostal k Dungeon keeper, baví moc, více než ty nové napodobeniny
  • x_ander
    Ten rozhovor, jak k tomu přišli, jsem četl. Ale to se nevylučuje s tím, že když budou hledat, tak je třeba jednou najdou nebo se sám najde ten, kdo je má.
  • v tom pripade ale vubec nebudes cool+in, kdyz nezacnes hrat v tramvaji tetris na tabletu. Vubec nejses 1337 clovece...
  • Black_Hand
    jj distribucni prava na stary dily a prava na vyvoj a vydani noveho dilu jsou dve ruzne veci.

    a ty koukam neznas historii za ziskani SS2 na gog. abych ti to nejak priblizil. predstav si, ze par DLOUHYCH let chodis po ulici s trickem "koupim prava na vydani SS2!" a najednou te z niceho nic zastavi chlapek a z niceho nic ti rekne: "ted jsem sehnal prava na vydani SS2!"

    prisli k tomu do urcity miry jako slepy k houslim. tam kde hledali tak je nikdo nemel.
  • x_ander
    Máš sice pravdu, ale to se pořád nevylučuje s tím, co píše kolega nad tebou. Je jasné, že DK na tablety bude něco jiného než původní DK. Ale... buď ta hra bude blbost, zapadne a původní fanoušci to nemusí řešit, a nebo bude úspěšná a může to být podnět k tomu, aby vyšel plnohodnotný DK3 na PC/konzole.

    Tak v čem je problém? Podle mě je lepší, že se se starou hrou začne něco dít než aby se nedělo nic.
  • x_ander
    Jo, o tom jsem četl. Ale když se gogu podařilo vyřešit práva ohledně SS2, tak jim už věřím se vším. Jedna věc jsou ale práva na digitální distribuci starých Nolfů, druhá jsou práva na výrobu třetího dílu. Ale kruci, já bych si ho tak strašně přál.

    Btw. Řešení je jednoduché, jak jsem četl kdysi na nějakém fóru. Stačí, aby nějaké studio oznámilo, že na pokračování hry pracuje, a on se hodně brzy ozve s hrozbou žaloby ten, kdo ty práva má :)
  • x_ander
    Pokud by nějaká blbinka na mobilu měla znamenat, že je o to zájem a následoval by velký plnohodnotný titul na velké platformy, tak ať si na mobily udělají co chtějí.
  • kostejnesmrtelny
    Myslíš asi War for the Overworld *3*
  • Ano je, DK je hra postavena na urcitych principech. Ta hra na tabletu nebude. To je jak kdybych se ptal jestli muzu prodavat hovezi stejk z veprovyho masa. *7*
    Pokud chcou udelat hru na tablety, neni problem. Ale tohle nebude DK na tablety. Tohle bude naka wannabe neco nazvany DK. Nejlepe propojena s fb a plna socialnich funkci. *7*
  • Existuje nejaky logicky duvod, proc by se jakakoliv hra nemela delat/predelavat na tablety? Celkem casto vidim v diskusich zcela zasadni argument typu "voe, ja to hrat nebudu, tak ta to nedelaj" - nicmene to prece neni tak, ze kdyby neudelali hru na tablet, tak by misto toho delali treba pokracovani na PC.... Takze co se muze stat? Vydaji kravinu, lidi jim to daji sezrat v hodnoceni a hra bude ztratova. Nebo se jim to povede a pak je to win-win pro vsechny... A navic ono je to prave naopak - kdyz se prodejnosti mobilni verze ukaze, ze ta znacka ma porad velky potencial, tim spis nekda naleje penize do PC verze...
  • Black_Hand
    tak problem NOLFa je ten, ze nikdo nevi, kde jsou prava. gog s tim ma strasny problemy a je to ted jedna z her, po ktery jdou nejvic.
  • Black_Hand
    podle me graficky styl dungeon keeperu stal na tom, ze i kdyz to vsechno vypadalo jako hardcore fantasy, tak to bylo podane sebeironizujicim zpusobem. kdyz se podivam na sekace ze starych her, tak do te doby, nez si DK zahraju nebo alespon poslechnu, tak vypada naprosto seriozne.
  • walltar
    Abych pravdu řekl, tak na mobilního DK jim zvysoka kašlu ... tablet mám na občasné přečtení internetu, když sem daleko od Pc, ale hrát na něm hry fakt nemám zájem.
  • mobily = hrady, ne?
    (už aby si člověk pořídil dítě a všechno si to zopakoval)
  • Ten kurnik :D jezisi to vypada strasne
  • Proc na mobili? Proc? :D
  • Tak ono se o to nekteri pokusili, ale extra se jim to nepodarilo. Na trhu je ted Impire, pak je tu jeste War of Overlord, ale neni to takove jako puvodni Dungeon Keeper.
  • prostě ho nebaví asi dělat furt to samý dokola...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit