Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tenhle humus nestojí ani za stažení natož za peníze
    • tudle hru bych ani stahovat nechtel...jak rika radeonka :) demo sem nehral ale ani nechci tahle hra mi uz ze screenu rika sme sra*ka nekupuj me nestahuj me jak uz sem vise psal nej byl dungeon siege 1 kterej sem paril jeste dlouho po netu
    • BoB.2
      A jak to teda mužeš vědět *5*
      • Špatně jsem to vyložil hral jsem hru ale nedohrál.A co že jsem ji stáhl.Chtěl jsem vědět jaká hra je.Nechci kupovat zajíce v pytli.A rozhodně první díl DS jsem hrál dvakrát tak vím jaký je.
      • nabízí se teorie, že to stáhl nebo koupil a nestálo to za to.. ale co já vim.. třeba je to jen moje divoká představa a on ani netuší že něco jako DS existuje *1*
      • treba z dema
  • Tahle srajda je urážkou původního Dungeon siege! *12* Raději už nebudu instalovat žádné rádoby nové díly mých srdcovek nebo by mě ještě mr**o.
    • BoB.2
      Recenze mluví za vše, pokut se nemužeš prenest pres věci co změnily je to škoda že si to nezahraješ *9*
      • ani nejde o to co se zmenilo, ale co chybi...v podstate vsechno, zustalo jen vypreparovane torzo, ktere je nam predkladano jako hra
        • BoB.2
          ty to furt srovnavaš z předchozíma dílama ale ty už jsou prič .
  • skaven123
    vie niekto , co nove kuti Obsidian?
  • Tahle hra nemá se sérií Dungeon Siege vůbec nic společného... Dle mého názoru jí dělá neskutečnou ostudu.
  • Pro me tezky zklamani. DS2 byla famozni u DS3 sem uz z dema sem vedel ze to bude trosku jiny tak sem se stim smiril. Ale co sem necekal ze tu bude tak moooc malo modelu brneni a ostatnich veci. Na lvl 12 vypadala postava furt stejne jak na zacatku hry. Ale budiz porad ,me to bavilo a pak na lvl 22 prisel konec. WTF? Dohrano za par hodin? Hm tak nic sem akorat pekne teple vyhodil prachy.
    • Zrejme si vynechaval sidequesty ktore boli inak obcas i lepsie nez hlavna linia. Ja dohral na leveli 27 alebo 28 a zas tak kratke to nebolo.
  • BoB.2
    Těm kdo nejsou zapřísáhly antikonzolisti doporučuji tenhle ovladač http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/ca5/ca5543ae7246ed2e23f6f25d4641d4c0.jpg
    mam ho už par roku a je to bomba všechny hry ho podporujou, neni zas tak drahej, a některy hry se sním hrajou líp než s K+M třeba zrovna Dungeon Siege III *5*
    • zoufalý D-pad je téměř nepoužitelný. Mám ho 2 měsíce, a hrát na tom SF4 je o nervy. Možná svojí reputaci zlepší nová verze s přepínatelným dpadem.
      • BoB.2
        Da se na to zvyknout nesmíš bejt zarytej odpůrce konzolí *1*
  • odar.webnode.sk
    Pre mňa osobne je DS3 dosť sklamanie. Konzolová portácia je až extrémne poznať nielen na grafickom spracovaní ale hlavne na ovládaní a bugoch. Velmi velká škoda pretože DS3-ke som dával šance že prekonajú svojích dvoch predošlých bratrov ale nestalo sa a tak pre mňa je hra na hodnote 4/10.
  • BoB.2
    Moc pěkna recenze už to mam naistalovane tet jen čekam na češtinu. *7*
    • Tak to aby ses jí začal učit.
  • Jen poznamka k recenzi: transmutace (veci na penize) byla i v predchozich dilech DS.
    • to byla, ale tuším jako kouzlo, takže hráč musel aspoň chvíli bušit tu správnou školu magie a teprve potom to mohl používat... navíc se zvyšujícím skillem v týhle škole se převodní "ratio" zlepšovalo, takže na level 1 se to vůbec nevyplatilo (tuším, hrál jsem před lety...)
  • Hrál jsem jenom demo a četl hlavně dost názorů - asi bych překousl kameru a další věci, ale takovýhle inventář ne - doufám, že Hellgate global - znovuvzkříšení Hellgate London - vyjde brzo a nebude mě mrzet, že DS3 nebudu hrát - první dva díly byly super !!! proti týhle srajdě. Je to jenom můj osobní názor, jak je vidět, hra si své fandy najde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit