Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemam slov k tyhle opicarne :(
  • misho8723
    Ja len nechápem, že PC séria prišla s tretím dielom aj na konzole, a zrazu je z nej hlavne konzolová hra... ma neuveriteľne prekvapilo, že takýto štýl hry, ktorý je ako pre PC stvorený, sa môže tak hrozne ovládať.. Obsidian osobne mám veľmi rád, ale touto hrou ma hrozne sklamali.. a to sa mi zdal štýl ovládania u Alpha Protocol úplne v poriadku
  • myslím že by se na recenzích všeobecně mělo podílet víc lidí. jeden den tu přísným metrem (a nejen tady samozrejme) vezmete jednu hru a druhy den zase nekdo torchu pri hrani popil nebo mel proste dobrou naladu a hups dva bodiku nahoru. pak se stava ze na games.cz vidite recenze typu: Sniper Ghost Warior 8/10 - prekvapeni roku a vedle toho Red Faction Armagedon 5/10. Budto berte recenzovani her vazne (resp. at to hodnoti vice lidi znalych her a s sirokym zaberem hrani od simulaci po wow) nebo tam ty body ani nedavejte. PS: tuto hru sem nehral a ani hrat nehodlam...mluvim obecne
    • ucho
      recenzent se nikdy nezavděčí všem... když dá hře 8, bude mu nadávat někdo, kdo by hře dal 1, když dá hře 5, bude nadávat zase někdo další, kdo by dal hře třeba 8... je to jen číslo.
      u recenze je důležitý ten psaný text. ten už může být napsaný dobře nebo špatně. záleží, jaké věci tam recenzent podchytí a co vše zmíní. inteligentní člověk by měl být schopen ty poznatky z hraní zformovat vůči sobě, sesumírovat si klady, zápory... recenze není snaha o zformulování názorů všech lidí na danou hru, o většině hrách nejde říct, že jsou dobré nebo špatné...
      hodnocení od všech členů redakce by bylo hezké, ale zase to není moc v lidských silách, aby všichni hráli všechno :) (ale nějaké shrnutí pod čarou, jeden odstaveček dalších členů redakce s hodnocením, pokud to tedy dotyčný hrál, by nebylo špatné :) )
    • sleepless
      Diky za nazor. Jen bych rad dodal, ze Snipera hodnotila jina redakce nez Red Faction.
      • já vím. Michal Jonáš. To jméno si pamatuju dodnes. (no dobře...musel sem se podívat, zas takovej fanda renezí nejsem). Nevím kde ten člověk nechal vkus. Dodnes si pamatuju i na jeho recenzi Operace Flashpoint Dragon Rising na Eurogameru 4/10 tuším. To je ale jedno. Recenzovat hru je na objektivitu těžší jak film či hudbu. Tolik žánrů. Hodnotit grafiku? Originalitu? Pokrok od minula? atd atd... stupnice od 1 do 10 je příliš velká stejně jako jedinečnost recenzenta a jeho rozpoložení. Výsledkem pak může být že rozladíte fanoušky a chudáka casual hráče dokopete ke koupi traktor zetor simulator (6/10) a odradíte od nenápadného skvostu (napadá mě třeba Amnesia s pouhými 7/10 - báli ste se někdy před monitorem snad víc?) *8*
        • beru zpět toho traktora zetora... teď sem se ještě byl podívat kdo to psal no a hádejte kdo *1* takže omlouvám se vkusu současné redakce že sem ho tak chtěl pošpinit ale stejně to nemění nic natom že jeden člověk je málo a že (a to je čistě můj subjektivní názor) číselné hodnocení je zbytečně široké ba možná dokonce zbytečné úplně
  • Na klávesnici absolutně nehratelné, s gamepadem luxus (Logitech F710). Ale mluvím jen o ovládání, hra jako taková je zjednodušená až hanba - stačí mačkat tlačítko ukazující cestu k cíli a rubat. Kde jsou ty časy, kdy se při hraní her musel používat mozek... V DNF aspoň nebyl žádný kompas či ukazatel a muselo se i přemýšlet - možná proto hra propadla, protože to nebyla klasická FPS stupidita, jaké jsou dnes v módě.
  • ja bych to schrnul asi takhle.... z pohledu PC hrace ma hra totalne retardovanou kameru (v coop je to jeste horsi), ovladani a vsechny menu, kdyby me to aspon bralo muj gamepad ale samozrejme nebere takze pri hrani sem nedelal nic jinyho nez nadaval :)
  • Paul_cz
    Takže když člověk hraje na PC s x360padem, tak má to nejlepší z obou světů - lepší grafiku a plynulost a přitom ovládání na který byla hra stavěna.
    • MrSanta
      To je řešení, ale nechce se mi kupovat extra ovladač kvůli této hře. Zas tak moc po ní netoužím *3*
      • Není nutnost kupovat extra ovladač. Naštěstí na PC existují emulátory xbox ovladače (http://www.tocaedit.com/IB/index.php?automodule=downloads&showfile=4). Taky mám doma rumble pad 2 a opravdu se to na gamepadu hraje líp než klávesnice + myš. Jinak hra je zábavná a já si jí opravdu užil. Pro mě minimálně 7/10 ;)
      • Není to jenom tahle hra hromada her se dobře ovládá na gamepadu napadá mě třeba většina závodních her
      • Paul_cz
        Tak kupovat ovladač pro jednu hru je nesmysl. Kupovat ho pro desítky her (GTA4, Mafia2, GRID, SHIFT 1/2, DIRT 1/2/3, Batman, Witcher 2, Split/Second,Assassins Creed 1/2/3,Splinter Cell 5....) ? Jasná věc. Mnoho her (včetně těch jmenovaných) je s x360padem skutečně pohodlnějších a hlavně zábavnějších.
  • Menší dotaz. Proč jsou ty screeny tak rozmazaný? To takhle jako hra vypadá? Upscaling proti tomu hadr.
    • Hral jsem sice jsen demo, ale vypadalo to nemlich stejne, proste neostry, rozmazeny, pri zazoomovani na hracovu postavu nebyl tak poradne ani rozeznat ani oblicej a to jsem mel grafiku (textury) nastavenou na max. Mozna je to v plne jine ( i kdyz pochybuji), ale oproti prvnim screenum co byly zpocatku k dispozici nez hra vysla, mne prisel zdejsi graf. kabatek az odpudivy, o zdejsim konzolovem "feelingu" ani nemluve. Po zahrani dema me tohle nejspise mine, to by muselo byt hodne velke herni sucho, abych tomuhle venoval cas.
  • Když budu chtít být nezaujatý tak budu muset souhlasit s hodnocením redakce. Ovšem já nechci, a jsouc PCčkář(převážně), uděluji o dva body méně. Sbohem další herní serie!
    • Odulin
      Donutil jsi mě zopáknout si přechodníky. Jsa je asi správně a dávám si rovnou mínus za rozumbradství:))
  • MrSanta
    Jsem asi levej, ale nepodařilo se mi překonat nástrahy ovládání na PC *9*. Ještě se s tím pokusím poprat v demu, ale zatím to vypadá na nákup až někdy v akci na Steamu za 5 €.
    Vypadá to, že jako PC hráč, kterému táhne na 33 let nejsem už pro mnohé vývojáře cílová skupina.
  • Cosi
    Moc zajímavé vypíchnutí hraní na konzoli. Takovýto pohled i z "druhé strany" mě přišel jako dobrý nápad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit