Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravda jen se bojim aby nějaké hry nedpodali jako třeba G4..ale snad se to nestane :) Kdyby všechno mělo být tak jak má tak mám do Vánoc co dělat :)
  • ať ty vyvojařské hovada zklidní hormon!!! dragon age 2, witcher 2, mass effect 3, guild wars 2, SW tOR, deus ex a teď i další TES... to je na moje srdce zničené energyy drinky a coca colou trošku moc věcí na které se těším jak malej jarda...
    • Spades
      skrt witcher 2 skrt guild wars 2 skrt SW TOR a hned mam mene her na projeti... :)
      Pockat... Pridam crysis 2, duke nukem forever a diablo 3... kurva :D
      • Joha
        Zaklínača 2 by som určite neškrtal :D.. Ja skôr škrtnem SW ToR a Guild Wars 2 :P
        • duke bude na sest hodin, to nemusim ani na zachod... diablo3 letos jeste urcite nebude, takze DS3 potesi a na ty vanoce se TES hodi krasne. A 120 dungeonu je tak akorat, kdyz pak pakr desitek bude v nejakym dataci nebo modu.. Grafika me uz neohromi jako tehdy poprve videt daggerfall nebo morrowind, ale vyvoj jde dal... Kez by uz konecne zacaly rust stromy v lese a rozpadat se domy ;-)
          • čo chceš hrať tú hru 20 rokov aby narástli nejaké stromy alebo padli domy? :D
    • Hanzales
      do puntíku nápodobně no :) To zase bude kruhů pod očima :P
  • Konečně možná obličeje nebudou vypadat jako popadané ovoce. Ta slečna na screenshotu dokonce vypadá docela sexy.

    http://www.1up.cz
  • Core
    Screenshoty vypadají opět nádherně. Jsem zvědavej kolik recenzentů vychválí grafickou stránku až do nebes (jako u Oblivionu), aby jí po roce, dvou letech po vydání posílali do pekel jako odpudivý a nechutný engine (jako u Oblivionu či třeba Fallout 3 *1* )...
  • Už se těším mam rád RPG XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit