Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z čeho jsou někteří tak hotoví fakt netuším. Je tam vůbec nějaký jiný stín něž předkreslený v textuře? Nárameník je evidentně nad tím železem co má na bicepsu a stín nikde i když pozice centrálního světla je jasná. Stín plechu na břiše, který je (měl by být) díky pozici těla (a i ruky) komplet ve stínu nikde. Textury jsou tak mid-res, obzvlášť na tom obleku co má pod plechem.
    Aha, sry konzole...
  • Proč?! Proč?! Proč?! Proč zatraceně nemůže HALO vycházet i na PC?! *13* Přiznávám, nikdy jsem HALO nehrál, ale zatraceně bych chtěl - přesto, konzoli nikdy nezkousnu...
    • XorxoxTalarius
      Mas ...jednicku a dvojku ;)
    • MrSanta
      Otcové Halo teď dělají na novém kousku, který bude i na PC. Halo je s nadsázkou HD Marathon, tak třeba ten nový projekt bude HD Halo *1*. Ale taky bych se za PC verzi nezlobil. Doufám, že aspoň ta jednotka se objeví postupem času na GOGu. Rád bych si to zahrál.
  • Mechwarrior_bw
    oblek nevyzerá zle i keď dizajnovo už trošku zastaralo, ošúcháná farba skoro na všetkých hranách takisto pôsobí mierne archaicky. Taký nanosuit 2 je predsalen trochu iný level.
    • scy7hian
      Tak on Master Chief není žádnej nováček a má už něco za sebou *1*
    • nanosuit ma pod tim zelezem ;]
  • zprvu genialni napad autoru nadesignovat armor toho hlavniho Super Mastera tak aby rovnou vypadal jako slozeny ze 30 hranatych polygonu (a vyhnout se tak problemu aby vypadal hnusne kdyz bude opravdu slozeny ze 30 polygonu) se jim pomalu vraci jako bumerang, ted uz sice maji k dispozici mnohem vic vykonu a lepsi enginy, ale na veky veku uz musi byt v hlavni roli hranata zruda :D
  • jindra.veliky
    JAKA UROVEN DETAILU? vzdyt je tam videt jedna postava a zbytek je radsi rozmazanej....levis a jeho vztak k xboxu... *7*
  • Hmmm vypadá to dobře. Jetli to tak bude vypadat opravdu tak to bude skvělé :). Mám rád předchozí díli a tenhle nebude u mne chybět. Dám 343 studiu šanci a vkládám v něj důvěru. Ikdyž je tu možnost že to totálně zesloní ... xD
  • V realitě to stejně bude rozmazané s hrozně zubatými okraji objektů, kvůli absenci pořádného vyhlazování. Aspoň takhle to bylo u Reach, které prý vytáhlo z X360 maximum a já se nechal nachytat a koupil jsem si to. *11*
    • A ty sis kupoval reach jen proto,ze to udajne vytahlo z xboxu maximum? *1* V tom pripade ,dobre ti tak *1*
  • Sioniste z ms nam predkladaji boj afroamericana postihnuteho judajismem , ktery ma nicit takzvana nepratele.
    • Vysvetlíš, na základe čoho si k tomuto prirovnaniu prišiel ?
      • staci vedet logicky jako 1+1=2 ze, hledej stripky odkazu sion te uvita.
        • XorxoxTalarius
          No nevim o tom ze by masterchef byl cernoch ... jen tak mezi nama mam pocit ze vsichni spartani jsou byli a nordickeho typu ;) Navic se jedna o geneticky vyslechteneho nadcloveka ... to si trochu pletes strany ne? :)
          • ted myslis jake spartany ? ;]
            • XorxoxTalarius
              No momentalne ty z Halo univerza :D
    • XorxoxTalarius
      Ehmm, coze?
  • silne pochybuju ze to tak bude vypadat :D stejne jako forza screenshoty luxus ale hra na full hd viere??za 50 000??Tetris 1 barevny je hezci
    • tak to je videt, ze jsi forzu nehral, protoze bys tohle nemohl rict.... treba modely aut jsou temer dokonale...
      • jj, take dokonale ako 2D textury stromov v GT5 ci modely "obycajnych" vozidiel portnutych z gt4 *15* Kup si lepsie okuliare alebo telku.
    • Tak vetsina lidi ani nevi co full hd znamena, jen jsou tim masirovani reklamou a pak se divi, ze na 50" Tv v tom jejich full hd = 1920/1080 to neni nic moc, kdyz to same rozliseni se pouziva pro 30" monitory.
      • XorxoxTalarius
        A to se jeste musi poznamenat ze vetsina her bezi 720p ... jelikoz vyssi rozliseni by spalilo konzoli
  • Těším se, až konečně hry začnou vypadat aspoň jako první Crysis. :-D
    • Na to si budeme muset počkat na další generaci konzolí. Jinak, také bych rád viděl nějaký výraznější pokrok v technologiích, jelikož od 2007 a Crysis je pokrok velmi malý, prakticky žádný. V poslední letech je to spíše opačná evoluce, stačí se podívat, jak vypadal první F.E.A.R. a jak jeho třetí díl, nad tím se lze jen pousmát.
      • Když už je řeč o F.E.A.R... který pro mě začíná a končí prvním dílem .. na grafiku z vysoka kakám ale ta hratelnost jedničky! Nom nom nom. Dobře provedený level design a waypointy a ta hrá je o 100% jinde. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit