Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z čeho jsou někteří tak hotoví fakt netuším. Je tam vůbec nějaký jiný stín něž předkreslený v textuře? Nárameník je evidentně nad tím železem co má na bicepsu a stín nikde i když pozice centrálního světla je jasná. Stín plechu na břiše, který je (měl by být) díky pozici těla (a i ruky) komplet ve stínu nikde. Textury jsou tak mid-res, obzvlášť na tom obleku co má pod plechem.
    Aha, sry konzole...
  • XorxoxTalarius
    Mas ...jednicku a dvojku ;)
  • MrSanta
    Otcové Halo teď dělají na novém kousku, který bude i na PC. Halo je s nadsázkou HD Marathon, tak třeba ten nový projekt bude HD Halo *1*. Ale taky bych se za PC verzi nezlobil. Doufám, že aspoň ta jednotka se objeví postupem času na GOGu. Rád bych si to zahrál.
  • Proč?! Proč?! Proč?! Proč zatraceně nemůže HALO vycházet i na PC?! *13* Přiznávám, nikdy jsem HALO nehrál, ale zatraceně bych chtěl - přesto, konzoli nikdy nezkousnu...
  • A ty sis kupoval reach jen proto,ze to udajne vytahlo z xboxu maximum? *1* V tom pripade ,dobre ti tak *1*
  • Jsou i tací,kteří vystudovali několik vysokých škol a s gramatikou maji stejně problem.
    Važně si myslíš,že je to tím,že jsou to hlupaci?
  • Mě a mně se učí na základce..na to žádný lingvista být nemusíš..
  • scy7hian
    Tak on Master Chief není žádnej nováček a má už něco za sebou *1*
  • jj, take dokonale ako 2D textury stromov v GT5 ci modely "obycajnych" vozidiel portnutych z gt4 *15* Kup si lepsie okuliare alebo telku.
  • XorxoxTalarius
    No nevim ... kdysi jsem se s redakci games bavil o tom ze by chteli udelat clanek jak ve skutecnosti opravdu pracuje QA v herni branzi a nejak to zahrali do autu. Takze nemam ani moc zajem.

    Note:
    Bylo to pote co strasne v jednom clanku/recenzi strasne strhali jeji praci a bylo to plne nepresnosti, tak jsem poslal flame mail a chvili jsme to resili. Jak se situace uklidnila tak bylo ticho po pesine :)
  • XorxoxTalarius
    No momentalne ty z Halo univerza :D
  • ted myslis jake spartany ? ;]
  • nanosuit ma pod tim zelezem ;]
  • nejsme na lingvistickem portalu inteligente... mimochodem trefny prispevek toho co ho kritizujes
  • Když už je řeč o F.E.A.R... který pro mě začíná a končí prvním dílem .. na grafiku z vysoka kakám ale ta hratelnost jedničky! Nom nom nom. Dobře provedený level design a waypointy a ta hrá je o 100% jinde. *16*
  • XorxoxTalarius: Hele co takhle zkusit napsat nějakej článek s touto tématikou a zaslat na games. Takovej návod na UDK měl na nVtunningu.cz celkem úspěch. :) *16*
  • XorxoxTalarius
    No nevim o tom ze by masterchef byl cernoch ... jen tak mezi nama mam pocit ze vsichni spartani jsou byli a nordickeho typu ;) Navic se jedna o geneticky vyslechteneho nadcloveka ... to si trochu pletes strany ne? :)
  • XorxoxTalarius
    Muzes mi napsat, kldine ti odpovim (jednou za cas tady zkontroluju postu :D )
  • Mechwarrior_bw
    oblek nevyzerá zle i keď dizajnovo už trošku zastaralo, ošúcháná farba skoro na všetkých hranách takisto pôsobí mierne archaicky. Taký nanosuit 2 je predsalen trochu iný level.
  • staci vedet logicky jako 1+1=2 ze, hledej stripky odkazu sion te uvita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit