Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sú mu vidieť vyrážky...mal si to nechať radšej vyretušovať
  • njn klasika, stejne v samotne hre ta grafika bude o 50% horsi, tak jak to je vzdycky.
  • Ahoj...Možnost stálého měsíčního platu. Zkuste http://pritel007.webnode.cz Vše je zdarma, přečtěte si info.
    • Ty uz jsi tu zase? FU*K OF*!
  • Me to prijde jako "skok z PC na gameboy"
    • Douč se gramatiku blbče..
      • nejsme na lingvistickem portalu inteligente... mimochodem trefny prispevek toho co ho kritizujes
        • Mě a mně se učí na základce..na to žádný lingvista být nemusíš..
          • Jsou i tací,kteří vystudovali několik vysokých škol a s gramatikou maji stejně problem.
            Važně si myslíš,že je to tím,že jsou to hlupaci?
  • MishKonn
    Neretušované obrázky, které jsou (beztak) z debug verze, jedoucí na PC s 8xAA a 16xAS. A i tak to není nic extra.
    • XorxoxTalarius
      Debugovaci verze jede vzdy na Xboxu ;) PC slouzi jenom jako monitoring ...
      • Neni debugovaci verze neco, co se kompiluje a kdyz se nezdari, nebo je neco spatne, upravuje se kod? Jak by tohle mohlo bezet na Xboxu? Tam se prece nic uz upravovat neda? Ale rovnou rikam, ze tomu nerozumim, to jen, ze me to zajima, a libilo by se mi rozvedeni, jak se to dela :)
        • XorxoxTalarius
          De facto kody mas na PC a data mas na debug Xboxu (da se vse tahat z PC, ale pak je to pomalejsi) nasledne das na PC zbuildit kod a vysledny *.xex (Xbox EXecutable) se skopiruje do masiny a nasledne pracujes tak ze kdyz se neco stane na boxu, tak se ti to objevi na PC a ty muzes spracovavat kod a upravovat ho jak potrebujes (samozrejme kazdou zmenu musis prohnat rebuildem).
          Pokud by jsi chtel vedet vic, staci se zeptat :)
          • Ono to zni fakt jako ze jo. Ok, diky :) Ja mam teda zkusenost jen s malymi hrami (na pc) c++ SDL, trochu OpenGL. Na co bych se chtel zeptat by toho bylo hodne, ale k tomu uz bychom zneuzivali diskuse o necem jinem :)
            • XorxoxTalarius
              No nevim ... kdysi jsem se s redakci games bavil o tom ze by chteli udelat clanek jak ve skutecnosti opravdu pracuje QA v herni branzi a nejak to zahrali do autu. Takze nemam ani moc zajem.

              Note:
              Bylo to pote co strasne v jednom clanku/recenzi strasne strhali jeji praci a bylo to plne nepresnosti, tak jsem poslal flame mail a chvili jsme to resili. Jak se situace uklidnila tak bylo ticho po pesine :)
            • XorxoxTalarius: Hele co takhle zkusit napsat nějakej článek s touto tématikou a zaslat na games. Takovej návod na UDK měl na nVtunningu.cz celkem úspěch. :) *16*
            • XorxoxTalarius
              Muzes mi napsat, kldine ti odpovim (jednou za cas tady zkontroluju postu :D )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit