Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrát hru ve ktere nefungují fyzikální zákony (co zvladalo uz staricke wowko), ne dekuji. ješte by mne zajimalo jestli je i tady logika sveta postavena na hlavu, jak už to ve hrách od bethesdy býva zvykem. ale chápu že takoveho postrehu pan drda neni schopen.
    • Rozepiš se k té logice světa u her od bethesdy. Dík.
      • tady jsou linky když si chceš počíst o logice her od bethesdy

        http://www.warhorsestudios.cz/index.php?page=blog&entry=blog_012&lang=cz

        http://games.tiscali.cz/tema/fallout-legenda-pokracuje-54019
        • p.s.
          tak ten prvni link to hodilo špatne, chtel jsem odkazat na ten konkretni članek "A LESSON IN CARTOGRAPHY IN POTATO LAND"
    • P.S.
      myslím že od vyvojaru by byl slušnost nejakej trial na vyzkoušení, nebudu kupovat kocoura v pytli
  • "Na rozsáhlém území tak najdeme optimální množství teleportačních svatyň, za jejichž použití se však platí."
    Jak to, že za ně neplatím ? :O Platím pouze, když se chci teleportovat odkudkoliv ke svatyni. Ale od svatyně ke svatyni se neplatí. Nehráli jsme jinou hru ?
  • Co na F2P vidíte tak spásného?

    Kupování toho co by měla mít hra od začátku, zpoplatněné cheaty bez kterých jsi marnej, jak v soubojích tak v questech. Nakonec ti nezbyde nic jiného než skončit, nebo si je denně kupovat taky. 1000, 2000 nebo 3000 měsíčně, neni žádný problém utratit, záleží jen na tvé závislosti, egu a komplexech. Protože někdo za ty neplatiče zaplatit musí.

    Takže 300 za čistou hru bez cheatů, jen čistý rozum, čistý postřeh a čisté štěstí, neni zas tak špatný obchod. *5*
    • 300 leda ve snu... vychází to na 400 Kč měsíčně + počáteční nutnost koupit hru za 1000 - 1200 Kč.

      Nejlepší je kombinovaný systém, jaký má třeba LOTRO, pokud se bavíme o MMORPG, nebo jaký má PS2, pokud se bavíme o MMO obecně. V LOTRO je možno hrát "free" a vydělat si na další obsah hraním a grindem + je zde možnost platit měsíční poplatky a o nic se nestarat a prostě jen hrát.

      Pro mě ideální variantou by pak byla kombinace F2P, B2P a P2P s tím, že každý by měl možnost si vybrat ten svůj model. Čistý P2P považuju za zlo, pokud neexistuje žádný trial (beta nestačí).
      • Jenze v Lotru te myslim ten grind unudi k smrti driv, nez si ten obsah odemknes. Potom co jsem koupil kone a dojel na cca 25 lvl a videl, jake usili me bude stat byt jen jeden quest pack, vzdal jsem to. Je to uz davno, ale jestli to neslevnili, porad to podle me neni ten pravy f2p model. Hra je to krasna, ale tohle me odradilo. Uplne tim odrovnali casual hrace.
    • Lidi nechápou, že F2P je dobrý nápad, ale ještě ho nikdo neudělal dobře, aby se dala v klidu hrát MMORPG hra....milionkrát radši zaplatím 300 měsíčně, než potkávat vyboostěné kokoty mikrotransakcema bez skillu, co za sebou táhnou dvacet svítících petů jedou na osmimetrovém raptorovi a kdo ví jakou další zrůdnost
  • Recenzista hral hru tyzden po release a napisal recenziu, zaujimave, bohuzial nesuhlasim...

    + ked uz nieco fotim tak nefotim to na LOW detailoch...

    http://imgur.com/gallery/EPXgq
    • Nekde je receno, ze jde o recenzi..?
  • Prosím pěkně o buy 2 play.

    Jinak slušně napsaný text. Četl se velmi dobře.

    A taky bych se rád zastavil a pečoval o svou zahrádku v TESO. To mi tam chybí.
  • Já nevím. Nějak to jde mimo mě, čím víc MMO jsem hrával tím důležitejší byl pro mě příběh a pokud vím tak ESO není dál než SWTOR a pro mě hlavně bez znalostí jakýhokoliv lore by to nebylo ono.
  • Bezpředmětné do té doby než zruší měsíční paušál...
    • Ta hra, recenze nebo jakákoliv diskuze? Hra totiž nemůže být v tomto případě bezpředmětná ;)
  • hm TESO neznam, ale kdyz se kouknu na offiko stranky hry ze ktere jsou tyto screenshoty tak tam pisou ESO :) a to uz me neco rika.. jinak teda clanek je pro me spis takovym pruvanem pro zcela neznaleho cloveka nez neco vic.. takze celkem asi pro majoritu nezajimave...
    • Vážený chytráku, říká se "TES" a ne "ES" a odtud "TESO". Zenimax ale používá i "ESO". Obojí je správně.
  • Rád bych upozornil na skutečnost, že ty obrázky jsou opravdu ohavné, ta hra vypadá fakt jinak :D
    • Tak to nehral na max detaily,no. Ale je pravda ze nevidet hru a videt tohle,asi by me to odrazovalo.
  • Krasny trailer. Zaporak na nejvyssi vezi v okoli, dost mi to pripomnelo toto video. http://www.youtube.com/watch?v=KaqC5FnvAEc *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit