Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Už je to F2P ? *2*
    • Jo.
      • Shenkster
        Je ? Já jsem se o tom nikde nedočetl...
  • Hmm, když tohle napíše tenhle autor, znamená to že o hru si nejméně půl roku neopřít kolo, dokud ji nevylepší, i kdyby za to nechtěli žádné peníze.
    • *1* *1*
  • Jsem zmaten z toho, jak i takovýKarel Drda dokáže neumět hrát jednoduchou novou onlinovku a následně o tom psát úplné nesmysly...fakt....ale co, takový je dnes standard :)
    • To teda, napr. si zrejme nevsiml, ze cestovani wayshrine -> wayshrine je zadarmo.
  • Janun
    Hrál sem to asi 3 dny... Pak sem znovu rozehrál Skyrim. Něco z tes tam je, ale klasicka offline hra je o moc lepší. PS : S radostí někomu zalevno prodám digitalní obyč verzi.
    • Asi mas z casti pravdu, na druhou stranu jsem vzdy chtel v TES mit multiplayer resp. coop a ten proste nebyl k dispozici. V TESO je multiplayer až moc, ale nemůžu říct, že bych si to neužíval a i jako single mě to osobně baví.

      PS: zatím jsem kromě singlových questů obešel většinu dungů během levelení a je příjemné až na vyjímky potkat skupinku lidí, která ti pomuže zabít world bosse, kterýho sám na daném levelu prostě nedáš.
  • KIMCID
    to vypadá takhle? to je děs!
    • Musíš být ve hře a projít si to, protože většinou tyhle screeny ani nevíš na jakém rozlišení jsou a v jak nastavené kvalitě jsou vyfocené. Mě se tam celkem líbí voda (i když jsou samozřejmě lepší zpracování vody), ale hrozně mě mrzí, že se v ní nedá potápět.
    • Je to jedno z nejkrasnejsich mmorpg na trhu. Nehlede na obrazky
  • Odulin
    Po 10 dnech pomalým tempem na 15lvl. Nic zázračnýho, ale zatím jim to bastim.
  • Bezpředmětné do té doby než zruší měsíční paušál...
    • Ta hra, recenze nebo jakákoliv diskuze? Hra totiž nemůže být v tomto případě bezpředmětná ;)
  • "Výběr postavy není ničím originální, ale drží se zavedených postupů, v nichž nakonec volíte, zda budete bojovat zblízka, nebo raději zkusíte boj na dálku." - s tim vyber postavy vubec nesouvisi

    "Jsou čtyři a samozřejmě se hraje o to, kdo bude používat sečné zbraně, kdo kouzelné hole a kdo zkusí do svých talentů přimíchat kousek všeho." - zase nesmysl, vyber povolani nema na vyber zbrane zadny vliv

    "Zvolil jsem templáře, u kterého se mi líbí právě souběh boje na blízko a současně přiměřená dávka uzdravovací magie." - templar je supr i s lukem nebo magickou holi, vubec nemusi byt nablizko.

    Tez neni povinny tutorial na ostrovech, jenom ten uplny zacatek v Coldharboru (a s dalsi postavou se da preskocit i ten), takze je mozne rovnou prozkoumavat kontinent. Dal uz jsem nemel silu cist :(
  • Prosím pěkně o buy 2 play.

    Jinak slušně napsaný text. Četl se velmi dobře.

    A taky bych se rád zastavil a pečoval o svou zahrádku v TESO. To mi tam chybí.
  • Obrovský herní svět a obrovské MMO, které projdete za pár týdnů. To je poněkud zvláštní a dosti rozporuplné. Je to škoda.
    • 4 dny cisteho casu played - 44 lvl ... to uz je proste 100 hodin cca. :D a jeste k tomu po 50. lvlu to expi fakt pomalu tech dalsich 10 veteran ranku a clovek ma dalsich 10 zon na prozkoumani, kde to musi doexpit. Kazda zona = 1 veteran rank zhruba. Na maximalni rank tak 300 hodin played s tim, ze nejedete powerleveling. A potom co date Veteran rank 10 prijdou raidy. Opet zabava na dalsich X desitek hodin... dejme tomu 400 hodin kdyby clovek udelal zakladni content... samozrejme pokud clovek jede powerlevelingem, je schopen dat 50 lvl za 3 dny played, takze dejme tomu V10 za 200 hodin - i tak to je docela dost casu. Je to svym zpusobem obrovske MMO.
      • 400 hodin je dobrý na skyrim, špatný na MMO.
        • No 400 hodin s tim, ze si to zajedes za 4 postavy :D Tady to mas za jednu :D
      • Nove info - raidy budou pristupne od VR1 a vys :) takze pohoda.
        • no jestli je protebe 300-400h v MMO dost tak uz se nedivim pro koho jsou ty MMO delane, ja to mam asi tak ze MMO, ktere me opravdu bavilo tak musim nahrat min kolem 1000h a ty opravdu zazivne tak 2-3k hodin, ale to se povedlo zatim jen jednou a bylo to hlavne vybornym PvP, protoze co si budeme povidat kazdy PvE casem omrzi
          • Ano ja taky mluvil o zakladnim doexpeni charakteru na maximalni uroven jednoho charakteru. Samozrejme behem toho muzes chodit na PvP, ktere ti taky nejaky ten cas sezere. Na konci vseho Raidovat do aleluja na nejlepsi equip a porad to jsou hodiny navic, o kterych jsem se nezminoval. A to nemluvim o expeni altů, ktere proste zabere stejny cas :) Ja nevim lidi co chcete, ve wowku je to taky to stejne, expis ( v dnesni dobe otazka par dni to dat na max lvl) , chodis raidy nebo pvp. Udelas alta a furt dokola. Pokud je pro vas 400 hodin na zakladni content malo, tak fakt nevim.
          • Myslim ze jsi ho malinko nepochopil s tema hodinama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit