Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fap fap fap
  • jestli to má být realistické at jsou tam záchody. hra ze současnosti a nemít záchody ?
    to je skoro jako dostat headshot do kolena a skončit u stráží
    • O co ti jde ? Vtipnej nejseš, trol taky ne tak o co ?
      • conflig
        To má být nejspíše narážka na to jak se Dan Vávra stěžoval na absenci toalet ve skyrimu... ovšem už to není vtipné
        • Ono to nebylo vtipné ani od Dana, spíš trapné.
          • haters gonna hate
      • Prodavač záchodů.
      • Sem šťastnej jako blecha,
        když tě kolem sebe mám,
        jestli to máš holka stejně
        na to se tě radši nikdy nezeptám,
  • Já jen pevně doufám, že se poučili ze 4 a bude líp optimalizovaná a funkční hra bez miliony patchů... Rozhodně jsem vděčnej za trpělivost co má nvidia s vývojáři a dělá za ně práci co by měli dělat oni lemplové halvně, že to je zas na konzole pc je nezajímá... bůh žehnej nvidii...
  • O grafiku mi teda moc nikdy nešlo, ale stejně ty obrázky kde jde vidět trochu do dálky to je tragédie.. konzole maj už fakt dost už aby tu byla nová generace
    • Takže ty jseš jeden z těch co během hraní ignoruje co se děje a kouká do dálky aby detailně prozkoumal LOD každýho modelu ve hře?
    • No ty máš taky dost.
  • pěkný, pěkný, ale času je ještě hooodně. Vždyť to vyjde až v polovině září! Asi si pak vezmu na toho sedmnáctýho dovolenou. *1*
    • Na to ti jeden den nebude stačit *1*
  • aby hlavne udelali poradne mp v gta 4 me nastvali, mp na ho*no kvuli mp sem si kupoval original, pak to bylo jen nelze se pripojit, ztrata spojeni nejaky router.
    • Za to GTA nemuze, ale spatna nastavenej router a NAT, taky jsem mel a taky mi to dalo zabrat :)
    • Kupovat GTA kvůli mp a potom si na to stěžovat větší demence snad už ani neni.
  • Keyz
    Snad to půjde slušně modifikovat. GTA IV pak vypadá skvěle.
    • hlavne ty graficke mody jsou bezva nekdy to vypada jak v tech reklamach na auto jak jede v noci a od karoserie se odrazi svetla. mam tam 2 mody na grafiku
      • s tim si hraju teď a je to peklo to zprovoznit.. :D ale je pravda že pak to vyypadá skvěle.. iCeNhancer 2.1 + Neophytes Textures + UltraVehicle pack + nějakej traffic fix :)
  • Mart9
    Hlavně ať tam proboha nejsou ty trapné gangy a boje o území jako v San Andreas. To bylo neskutečně otravné, když jsem byl na druhé straně mapy a najednou mi to napsalo, že bylo někde napadeno mé území. Hrůza. Některé obrázky a i to poslední video mi to připomněly...
    • Vrook
      Můžu s tebou souhlasit s těma bojema o území, to by se dalo vyřešit líp, aby to, přesně jak píšeš, pořád dokola naotravovalo, že ti na druhý straně San Andreas zabíraj nějakej parčík.
      Ale jinak gangy tam podle mýho prostě bejt musej. A měli by bejt udělaný stejně "kýčovitě" (nevim jak jinak to nazvat, možná spíš absurdně), jako byly dělaný třeba v prvních dílech.
      V tomhle totiž byla zjevná inspirace filmem Warriors (1979) a prostě to fungovalo skvěle. Poslední GTAčka byly v tomhle směru trošku vážnější, což je docela škoda, ale každopádně v GTA gangy bejt musej. *4*
      • Mart9
        Jasný, gangy ať si udělají, ale ať proboha nemusim někde furt bojovat o území. Já nechci GTAčka brát vyloženě jako střílečku. Moc rád často v takových hrách chodim jen s pistolí, která jde reálně schovat a ne, abych měl v kapse bazuku, 5 samopalů a rotačák :D
    • to těžko války gangů byli aktivní pouze na území los santos a venkova , číže těžko jsi mohl být v sf a spustit se napadení , k tomu navíc reagovat jsi nemusel ...
      • S takovým menším bugem byly přístupné války gangů po celém území San Andreas. Na PC to šlo také, ale nejvíc ten glitch fungoval na konzolích. Stačilo letět 4 hodiny za oceán, zabít se a pak fialovými a žlutými barvami zaplněná celá mapa *4*

        A jinak stačilo jenom zabrat těch několik území a pak už nikdo nenapadal.
      • Mart9
        bohužel musel, pokud jsem o to území nechtěl přijít.
        • stacilo si predsa len ulozit hru a bolo po probleme.
        • neber Uzemí neber Uzemí nebo se z toho zblázníš
          • Mart9
            *4*
    • Ja pevne doufam ze to bude mit blizko spis ke GTA 4 nez SA
      • uplne nejlepsi by bylo kdyby to melo blize k vice city...
        San Andreas mi az na par vyjimek neprislo vubec nejak svetoborne jak o nem tvrdi ostatni..
        pro me je furt nejlepsi gta vice city.. *14*
        • Mart9
          a kdy si hrál Vice City naposledy? Pro mě to taky bylo nejlepší GTA, tak jsem si to opět před pár týdny nainstaloval a vydržel jsem to hrát sotva půl hodiny. Tu skvělou atmosféru jsem najednou úplně postrádal a nějak to nebylo ono. Jestli si to hrál nedávno, tak OK, ale pokud nostalgicky vzpomínáš x let zpátky, tak to trochu zkresluje.
          • asi tejden zpet.. mam to na ipadu a mam na tom znova odehrano pres 11 hodin *14* a nedsenost furt stejna.. je pravda ze na kompu jsem to nehral pomerne dlouho.. ale tam si vystacim s tim ze zapnu GTA IV.. a prejizdim lidi *14*
            • Chcelo by to nejaky Carmageddon mod, ze? Uz pri VC ma to napadlo. *15*
      • Keyz
        Taky doufám, 4 byla více věrohodná.
        Boje o lokace kde se střílelo a policie nikdy bylo komické. Kdyby to nebylo tak velkolepé kde se potkají party borců s AK 47 a rasí se do konce tak bych to bral. Možná kdyby se to odehrávalo někde v Mexiku kde se podobně věcí dějí tak OK.
  • BoB.2
    Hlavně ať optimalizaci nep*serou jako u trojky.
    • Inquisitor
      Si chtěl říct u čtyrky
      • Já bych řekl u obou. Dobře pamatuju, jak mi jelo GTA 3 na nějakých 10 FPS, přitom s Vice City jsem neměl problém.
      • teda u pětky tak
  • jindra.veliky
    ten sedmej mi pripomnel Ballas a Grove Street Families ze San Andreas
    • a jindra mi připomněl Arnolda Rimmera

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit