Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je nějaké nové DLC k AC IV? Vypadá to úplně stejně. Jen přidali "simulaci" sněhu z AC III a aktualizovali soupisky...
  • Colby.Sawyer
    No ty námořní souboje vypadaj úplně stejně jako v ACIV až na ten hořlavej olej a bránění lodi jediná změna je prostředí (tučňáci jsou super *1* ) i ikonky vypadaj naprosto identicky s čtyřkou. A navíc to vypadá že Asasínů zde bude jako psů *8* .
  • Ten přehrávač je strašnej...
  • Dokola recyklované věci. Hlavně mě mě baví jak nepřátelé ani NPC naprosto nereagují, ve druhém videu, na cokoliv co avatar dělá. Výbuchy, skoky, dopady nic se neděje. Omlouvám se ale tahle série je přehypovaná až to není hezké. Možná kdyby si brala za vzor Hitmana nebo MGS a byla více stealth a obtížnější. Jenže to by to pak zase nehrály "pařanky" a 13 letí youtubeři. Je mě líto, že hra jako je tahle má u XXXXté pokračování a jiné, kvalitnější tituly se dočkali jednoho dílu nebo dvou max.
  • Vždyť je to úplně stejné jako Black Flag, jenom jiný skin a mapa a budou po mě za to chtít plnou cenu *13*
    • standard ne? nechápu jak to nekdo muze kupovat. podobný "hry" a este si myslej jak tim spasej svet, sritom kuli lidem, kerý kupujou brak, akorát tak dostáváme další brak na hraní. Já hlasuju svou penezenkou! A ta je a bude ZAVRENA!! A bandwidth mam zdarma, nicmene i tak je ho skoda, pro podobný chujoviny!
  • Pilgrim66
    Nepřátelé mají na druhou stranu pořád turnusy na útočení...
    • Aj policajti sa chcu zahrat.
  • Nechápu co furt mají s pirátama. Asi podvědomě chcou ať lidi nakupujou v pirátské zátoce.
  • Klasický daťák ke čtyřce, nic víc *1* Na jednu stranu mě určitě bude hodně lákat sedmiletá válka i Haytham, nakonec ve trojce pro mě byla nejlepší část ten začátek za Hythama. Ale když v těch dvou videích vidím všechno, co mě už tak strašně vadilo a nebavilo v Black Flag... Tedy příšerně naspídované lodě, rychlost kanonády pomalu větší než v CoD, všude spousta nepřátel, takže se opakovanému a tudíž zanedlouho už i otravnému boji jako na moři tak na souši nedalo vyhnout... Lodě mají navíc zase lepší vybavení, takže to bude kompenzováno ještě větším počtem protivníků. Navím, jak pořád beru AC jako pro mě vždy nejočkávanější hru, tak tohle si sakra rozmyslím.

    Unity bude jasná volba, to vypadá zatím úžasně (jsem si vědom toho, že realita bude poněkud jiná), Rogue jde směrem, který se mi už spíš nezamlouvá a odrazuje.
  • Na AC4 se mi líbila ta změna prostředí, přibyly námořní bitvy, celkově se mi ta hra dost líbila. Ale tohle je zase jen přetexturování předchozího dílu, ach jo. Kdyby se každý nový AC odehrával uplně někde jinde v jiné době, byla by to paráda.
    • Najviac trapne jeze v AC4 bola premavka v Karibiku ako v Prahe cez poludnie
      *13*
    • Bohužel po AC2 se série vydala úplně opačným směrem než by jí slušelo.
  • Uz se v tech assassinech prestavam orientovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit