Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • The_Nameless_One
    Z briefingu jsem pochopil, že se kromě té "mateřské" lodi na cestu vydávají 4 archy, vždy s jednou rasou na palubě, tzn. lidé plus pravděpodobně zbývající rasy z Rady, tj. asari, salariani a turiani. A to by byla škoda, protože quariani a krogani mně přišli nejzajímavější a nejpropracovanější, co se týká historie a jejich vývoje...
    Navíc Tali, Wrex/Grunt (a ještě Garrus) měli bezkonkurenčně nejlepší hlášky. *4*
    • krogani jsou na různých záběrech vidět, takže..o ty se bát nemusíme, ale absence kvarianů mě dost štve
  • Takže prakticky žádná nová informace..ten reveal trailer spíš Andromedě škodí, ten briefing mě naopak nalaďuje ke hraní té hry. Tvůrci měli vydat jen ten briefing, takhle se oba dva anulují a krom naprosto žádného posunu hypu na vyšší level spíš vyvolávají mírnou kontroverzi o kvalitách hry..doufám že to nezkazí a že budu mít co hrát na jaře
    • Měl jsem podobné pocity, trailer mi připadal jak když koukám na nový COD nebo nějaké generické scifi bez předchozích základů. Nepomohli tomu ani záběry na klasickou N7 zbroj.
      Briefing mě, ale taky moc nepřesvědčil... V původním ME se mi líbil hlavně příběh, propracované rasy, jejich historie, zajímavé postavy a vzájemné vztahy různých civilizací...
      O novým ME toho v tomhle ohledu nevíme téměř nic, takže vlastně zatím neukázali nic, na co bych se měl těšit... Což neznamená, že hra ve výsledku nebude dobrá.
      Jen mám zatím obavy, že zasazení příběhu do jiné galaxie a času, nebude umožňovat vybudovat dostatečně hluboký a uvěřitelný příběh... Spíše to na mě působí jako laciný způsob jak se distancovat od všeho co přinesla předchozí trilogie.
      • Já sem spíš rád, že skoro nic neukázali.. Takže se můžu těšit na odkrývání historie, poznávání nových ras, potkávání zajímavých postav.. A chci se nechat překvpait, nepotřebuju to vědět dopředu.

        Je ten příběh.. Hm.. Archy letí do temných dálav, něco se šeredně podělá a náhodou to přežije nýmand, na kterýho nezbyla cryo-rakev, tak ho dali do mrazáku do kuchyně mezi hovězí. A teď to musí všechno zachránit..
        Ale což, třeba to bude dobrý. Ona ani ME1 vlastně nezačínala nijak valně. Jeden týpek varuje před naprostou zhoubou a nikdo mu nevěří. To už tu taky mockrát bylo ve všech možnejch variacích

        Trochu sem se bál po frašce jménem Dragon age:Inquisiton, kde do**bali na co šáhli, ale jak se zdá, technici se naučili s Frostbitem dělat a scénáře dělá tým jinej.

        Za mě rozhodně palec nahoru..
      • Právě, nemusejí ukazovat dějové části té hry, ale když už mají ten velký N7 day, tak by mohli zostra představit rasy, zasazení a prostě celkově věci okolo jako na E3..člověk se těžko může rozhodnout o koupi, když neví, do čeho jde..
        • Tak si holt tejden po vydání počkáš, než vyleze dost recenzí. Problem solved. *1*
  • Jen doufám, že za těch 600 let konečně "vynalezli" tlumiče pérování. Mako jezdilo jako by se přechlastalo hopsínkovice... :D
    • Mako byl trest pro lidstvo, kam se hrabou Reapeři
    • V tech-demu "Maka", co vylezlo nekdy pred dvema a pul lety, to vypadalo velmi dobre. Vcetne tlumicu.
  • ringmancz
    https://www.origin.com/irl/en-us/store/mass-effect/mass-effect-andromeda/standard-edition

    předobjednávky už jedou. zatím nic o DLC, jenom blbosti do multiplayeru, skiny a pet
    • Veskoslav
      Kdyby byla nějaká collectorka s Makem *1*
      • JJ.. Za 200 babek krásný Mako na dálkový ovládání .. ehm ..vlastně teď je to Nýmand ND1 (to bude asi od "náhradní díly").. Doufám, že to co nevidět bude na amazonu nebo někde, pre-order z usa nejde..
        A kdyby se náhodou moje žena ptala, tak je to pro syna, jo?
      • Je
  • To RC autíčko nutně potřebuju...
  • ringmancz
    ta zpráva o tom, že budete hrát za jednoho ze sourozenců Ryderových a tata je N7 je nová nebo jsem ji zazdil?
    • Že se bude hrát za jednoho ze sourozenců a N7 týpek je jejich táta se už nějakou dobu ví. Ale řek bych, že až teď se profláklo, že ten N7 je Alec Ryder, člen skupiny, co jako první proletěla vysílačem Cháron a veterán války prvního kontaktu.
  • jamar28
    Hlavně by to chtělo češtinu, nebo minimálně nějak upravit engine, aby ji mohli udělat aspoň fanoušci. *7*
    • K čemu čeština?
      • k hovnu váňa k hovnu...
    • ringmancz
      aby vznikli další Smrťáci?
      • jamar28
        Spíš abych si hru mohl dostatečně užít. Můžu si to sice zahrát v aj, ale nejsem prostě na takové úrovni, abych si větu přelétl během 2 vteřin a bez problému ji pochopil. Čím víc se soustředím na překlad, tím méně pozornosti můžu věnovat hře samotné a to je škoda, stokrát tak to platí u příběhových her typu Mass Effectu.
        • U BF1 je čeština přislíbena, prý se Frostbite podařilo prolomit a už se zase dělá i na Dragon Age, aspoň tak se vyjádřil Marek Tvrdý. Snad se češtiny dočkáme a čas do jejího vydání si budu krátit hraním MP, bez titulků se do singlu ani nebudu pouštět.
          • jamar28
            Tak to je skvělá zpráva! Já sice vím, že na internetu je každý rodilý mluvčí a nepotřebuje ani titulky, ale já si to holt s češtinou užiju víc. Počkám si.
  • A jen tak mimochodem, paní v tom briefingu říká:
    1) Tohle je obrovský milník pro lidstvo a stejně tak pro všechny ostatní druhy v galaxii.
    2) Většina z vás bude na Hyperionu, ostatní spolu se mnou na Nexusu. Spolu s tím vyrazí další tři archy, každá bude přechovávat jednotlivé (oddělené?) druhy.

    Což je podle mě dost neurčitý, jak to vlastně bude. Do toho můžou schovat kohokoliv.
  • To ja koupil dvojku, rozehral a prestalo mne to bavit.
    • já měl dnes k obědu segedínský guláš a k večeři rybí filé s vařenýma bramborama a tatarskou omáčkou.
      • Mmm, segedínskej guláš... *4*
    • Smutny pribeh, Bobe, skutecne srdcervouci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit