Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Se záporákem se očividně snaží napravit to, jak trestuhodně ve trojce nevyužili Vaase.
    Ale do háje, jak chtěj tímhle týpkem Vaase překonat *7* *15*
  • To není blonďák, ale nějaká přebarvená pi*a.
  • tak to mě vůbec nezaujalo. zbytečná brutalita, snaha šokovat a rádoby magor padouch... jak okopírované z předchozího dílu, který toho v sobě taky moc neměl. ale tak ubisoft no... jedna hra jako druhá
  • Tak já hlavně dofám, že svět se bude zdát skutečnější. Ve FC3 jsem sice mohl dělat milion a jednu věc, ale svět byl takový neživý, co se vesničanů apod. týče.
    • karlman.hajsky
      Nevím, ale mě živý připadal.Například když jsem potřeboval jet na nějaké místo a po cestě jsem na jedné křižovatce potkal vesničany jak těžce dostávají od zvířat a do toho se pak přidali i ti Vaasovi zločinci. A podobné situace se stávali poměrně často, než jsem raději začal jezdit po vodě a létat s rogalem. *1*
  • Vojta_Ilavsky
    Pokud to dopadne jako 3, tzn. nudný stereotyp, tak potěš pánbůh...
    Konečně si mi líbí aspoň trochu záporák. :)
    Kdyby v těch gameplayích ukazovali radši normálně jak se ta hra hraje, a ne co si vyberou že chtěj ukázat a pak to trapně ukážou.
    Spíš takový poznámky než nějaký celistvý souvětí. :DDD
  • cumpi3
    Zrovna pařím trojku...je to dobrý, baví mě to, i když už je to trochu na jedno brdo...a příběh je fakt nudný a ne nepodobný tomu v nové Laře...Lara hledala přátele a přitom objevovala tajemství ostrova a jeho lidí a honíte se za artefaktem, tady hledáte přátele, objevíte tajemství tamních lidí a honíte se za artefaktem...
    • Jenže Lara vykradla nápady z FC3 a ne obráceně, FC3 vyšel dřív
    • Xcomik
      No nezlob se na mě ale příběh byl v té hře opravdu povedený navíc taková hra se ani tolik na ten příběh nehraje jako spíše na to vyblbnout se na obou ostrovech na maximum a to ta hra nabízí královsky. Z gameplay FC4 jsem usoudil že to bude ještě větší žrádlo než jeho předchůdce takže já osobně kupuju. U jedničky jsem strávil cca 200 hodin (Singl + mulťák) a počítám že jeho pokračování bude ještě lepší (podle gameplay z E3 to vypadá na pořádnou jízdu)

      Mimochodem podle tvého progresu ve hře usuzuji že ještě zas tak daleko nejsi (to že si v příběhu zahraješ i na Indiana Jones(e) ještě neznamená že je o tom celá hra (notabene příběh). Srovnání s Larou není úplně na místě :-)
      • cumpi3
        no, jsem skoro na konci...a ja rekl, ze je podobny, ne stejny...
  • Mato1987
    na nete koluje video, kde ubisoft developery robia tak troška showcase coopu a herných mechaník, video bolo aj na oficiálnom ubisoft youtube kanály, ale stiahli ho, kdožvie prečo
    niekto na youtube reuploadol, je to v horšej kvalite ale postačí.
    https://www.youtube.com/watch?v=U0qxLpNYKKo
    Ináč sa na hru veľmi teším

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit