Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hahahaaa konzolisty muzou jit do pr d ele tam to vypada osklyve a mi na PC budeme mit supr grafiku hahahaha *2* *2* KONZOLE SOU STARE SHITI!!!!
    • Všichni přece víme,že už konzole stojí za ****** *4* To co si napsal je dětinský :- D
    • tenhle nick už je mi povědomí, provokuješ je, vid? A oni to spolkli i s návnadou...
      • Stačí se mrknout okolo, takových "intelektuálních" příspěvků je tady všude plno :D Nedivil bych se kdyby to bylo míněno vážně *3*
        Vysvětlení:
        - děcka školou povinné
        - "opravdoví znalci" (bohužel výsledkem je jen pobavení širokého okolí)

        A ještě k tématu, myslím že Crysis 2 nezachrání ani DX20 *1*
    • Ty vole, to je retard! Ja byť tvojim fotrom, tak ťa tlčiem od rána do rána *8*
    • LOL!!! budeš mít skvělou grafiku ve hře která stojí za úplný prd! congratulations !....
      BTW hrajes hry jen kvuli grafice?.... sad.
      • tak jen kvuli grafice ne, ale radeji se budu kochat nez jen cumet na rozmazany textury a grafarnu starou 5 let zpet......Ale jestli to ma dopadnout jak novej Duke Nukem tak to radeji NEEEE.to je des co tam vytvorili a paskvil...6 let zpatky by to mozna zaulajo ale ne dnes.
    • SA-reg
      >záleží na grafice
      >2011

      dost zpátečnický názor, ale tak vlastně na čem jiným by PC hráči záleželo....
      • ano zpatecnicky moc! Je nazor nekdy tak z doby pred vydanim PS3 to je ta next-gen conzole s uzasnou grafikou tehdy na grafice zalezelo dnes zalezi hlavne na hratelnosti *1* *1* *1*
  • Zdar lidi, zase řešíte hovadiny? Moment... Jo, řešíte! *1*
  • Zase je v diskuzi tolik nenavistnych prispevku k teto skvele hre. Ja Crysis 2 povazuji za jednu z nejlepsich FPS v dobe, kdy to jde s timto zanrem hodne z kopce. Objevi-li se novy CoD, ci nejake jeho kopie, vsichni si stezuji, jak je to vsechno naskriptovane, nepratele tupi, vsude spoustu bombastickych vybuchu a k pruchodu hrou staci drzet sipku dopredu (W chcete-li) a leve tlacitko na mysi. Crysis 2 jde v ramci moznosti proti tomuto trendu. Ano, i tady je tunel, ale je dosti siroky a jako hrac mate nekolik moznosti, jak se dopracovat na jeho konec. Kdyby se k tomu pridalo jeste znicitelne prostredi, chrochtal bych blahem a byl bych mnohem radsi, kdyby se moderni FPS vydaly spise touto cestou, nez nasledovaly hry typu Duty Calls.
    Mimochodem, myslim si, ze Batlefield 3 v singlu na tom bude hratelnostne hodne podobne..
    • Sory ale když mě něco totálně nudí, nemůžu to chválit. Tohle nemá co dočinění s nenávistí čí zaujatostí. Všechno je otázka vkusu, pokuď Crysi2 považuješ za jednnu z best FPS, buď rád, aspoň se tím na nějakej čas zabavíš. Já jsem to po 20 minutách vypnul a už se k tomu nikdy nechci vracet :)
      • Nerikam, ze to je nejlepsi FPS vsech dob (jednicka je treba pro me o dost lepsi). Ale tak mezi roky 2010 - 2011 patri pro me urcite k tomu lepsimu. Ale jsem jenom obcasny hrac, takze mi mohla spousta pecek uniknout. Tech 20 minut je snad nadsazka. To ses sotva dostal pres tutorial...
      • Přidám jen že Crysis 1 jsem dohrál.
  • Jako jo , ale trochu pozdě a na rovinu nevim jestli si to budu chtít znova instalovat...
  • já snad nikdy neuvidím rozdíly v takovýhle věcech i když sou porovnání platforem tak to nevidím...že by mě ta grafika nějak nebrala?
    • asi mas konzolu, alebo 4ky dioptrie :)
      • vasekveselej
        Ber to z druhé strany, v té vřavě a nekonečné akci to opravdu nestíháš registrovat, pouze jestli si najdeš chvilku času během té akce a fakt se na to zaměříš...
        • skaven123
          skusal som tu hru, protivnici nejak este vyzeraju, ale betonove dlazky a sutiny su ako z morrowindu prinajlepsom
  • ja nechapu jednu vec mam W7 64bit GK ATI6950 a kdyz se podivam ve win jak je hodnoceni PC pise mi to DX10, jak zapnu DX11???
    • W7 jede primarne na DX10 a DX11 si uz jen zapinas v nastaveni hry, pokud mas DX11 grafiku jako ze mas... *4*
      • Ale to nemeni nic na tom, že by mu info ohledne systemu melo vyhodit aktualni nainstalovanou verzy DX. Takze to spis bude jak rika Izidor, nemas nainstalovany DX11.
    • Ak sa dobre pamatam ono to je zaradene medzi neaky volitelny Windows update, nie je tam ale priamo napisane, ze tymto instalujes Dx11
  • Nebo špatně vidíš.
    • ne jen si nevšímám minidetailních hova...din který ve hře nemají vůbec žádný smysl/váhu...
      • DX11 / DX9 rozdíly byly u mnoha her prozatím jen kosmetické, to je fakt, ale srovnání Xbox360 vs PS3 vs PC je snad viditelný, ne? A "hovadinu" nemusíš cenzurovat..:-)
      • to si pis, ze maj..
        detaily tvorej celek :)
  • Ale to nemeni nic na tom, že by mu info ohledne systemu melo vyhodit aktualni nainstalovanou verzi DX. Takze to spis bude jak rika Izidor, nemas nainstalovany DX11.
  • špatný vlákno, no co už..
  • Pokud to bude stejně náročné bez teselace tak ten patch beru. Pokud ne tak si to můžou strčit někam, protože takováhle grafika se dá udělat i s nižšími nároky. A vůbec kdyby se zamakalo na teselaci tak ani ta by nemusela být tak náročná.
    • Promiň, ale bavíme se o stejné hře??? Mě teda přijde, že Crysis 2 má průměrné nároky, spíše ještě nižší, vzhledem k tomu, jak má dobrou grafiku, která patří k těm nejlepším, co v této době je. (jen můj názor)
      • Nastíním to laicky. Konzole Xbox360 je minimálně 10x pomalejší než současné mainstream PC. A teď když tedy porovnáš úroveň grafiky PC vs. konzol her tak zjistíš že tam bud žádný rozdíl není nebo když už je tak je to jenom kvůli optimalizačně odfleknutého efektu DX10/11, který stejně není moc vidět. Nevidím 10x nebo 5x nebo aspoň 2x lepši grafiku na PC. Na PC máš u hry vyšší rozlišení a objekty, textury a stíny se načítají do větší vzdálenosti. To je jinak vše. Chápu, že asi nejste programátoři či více „znalí“, ale nepřímou úměru aspoň byste mohli poznat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit