Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslim,ze takhle pozde vydana podpora DX11 uz dobre jmeno hry nezachrani.
    Beztak to ani nebude takovy vizualni rozdil a Crysis 1 zustane jedinym poradne vypadajicim dilem.
  • miker17
    na crysis 2 jim už kašlu
  • a z toho duvodu jsem to jeste nehral a cekal na DX11 patch, abych nebyl tak moc nastvanej, protoze prvni dil miluju
  • pokud zaroven s patchem zapracujou na optimalizaci jako zapracovali v creative assembly u shoguna a nebude tam prakticky zadnej dopad na fps tak me to jen potesi
  • Aha takže modelína bude vypadat více jako modelína? Víc se lesknout a ostrá a pevná?
    No super...
  • Preco Ti ludia tolko hubuju? a kolko crysisov uz naprogramovali? vysiel crysis 2 s dx9 a vsetci co si ho stiahli z netu by ho najradsej vratili (predali) naspat. teraz je tu konecne potvrdene dx11 a zase vsetci pizzuju, ze to nebude rozdiel, alebo narocne na HW... nenasiel sa ani jeden, co by jednoducho napisal...

    Tak konecne som sa dockal a som spokojny, ak sa mi bude pacit, urcite si kupim aj dalsi diel.
    dakujem *3*
    • Joha
      Nie nenapisem ze som s tou hrou spokojny. Bolo by to klamstvo. A mimochodom DX11 bolo oznamovane ze vyjde spolu s hrou ale biele goliere v EA so rozhodli ze to radsej rushnu aby si na tom co najskor zarobili (vsak konzole nie?).

      Mne ani tak nejde o to ze to bolo vydane na konzole, vsak nech si chlapci zarobia. Ale vydat hru, ktora stoji za prd a zachranuje ju Deathmatch style multiplayer a do vydania kecat hracom ze je primarne vyvijana na PC, to uz je fakt moc a drzost najvacsieho kalibru.

      A tvoj nazor "nenaprogramoval si nic tak nekritizuj"... ty kde zijes? Mam pravo kritizovat nakolko som si tu hru kupil. Takisto mozem zkritizovat film ktory sa mi nepacil a to iste s hudbou. Kebyze mame kritizovat iba vtedy ak mame za sebou par albumov, filmov a programovych riadkov tak by kritika neexistovala.
      • Dobre jsi to napsal. Crysis 2 jsem si koupil a cekal jsem neco jako u prvniho dilu.
        To znamena TOP grafiku a velke mapy. Dostal jsem ale jen konzolovy port se slabou grafikou a z vetsi casti koridorovyma mapama. Vazne lituju te tisicovky,co jsem za to dal :-(.
        A to ze turecti panove ohledne vyvoje primarne pro PC lhali,to uz je takova shnila tresnicka na dorte.
    • Nenapíšu!!! A víš proč?! Protože nejsem ovce naprcání.
      • jasne, ked nikto neskoci z mosta, tak neskocis aj Ty??? *1*
        • Z mostu do vody si klidně skočím. Mám rád adrenalinové sporty:D
    • Přesně má slova *3*
  • Lidi mam dotaz... mam graf. kartu ATI HD 5750 a v dx9 to jelo v pohode na full, mam win XP takze si budu muset do PC nahodit win7 abych to mohl hrat v dx11... By me zajimalo jak moc myslite, ze bude dx11 narocnejsi na grafiku? Jestli ma vubec cenu si ty windowsy preinstalovavat.
    • teoreticky by na stejnem hardwaru grafiky mela bezet lepe DX11 verze nez DX9, nejde jen o efekty ale i o optimalizaci..
      taky otazka zda si v cryteku dali s tim dx11 praci a nepridali jen par generickych efektu na oko..
      a pokud mas na XPckach vic jak 4gb ram nema smysl tam zustavat
      • Cajk
        odkdy? Win7 potřebuje při spuštění her až o 1gb RAM víc, takže ti ta hra nepoběží rychlejc než dx9 na winxp..
    • Jo potřebuješ W7 určitě a pokud chceš to úplně na max. grafiku tak k tomu 64bit verzi. Osobně s tvou grafikou si myslím, že to nemá smysl. Já mám GTX460 a myslím si, že mi taky stačit nebude.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit