Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VaZqeZ_EU
    Za týden prodáno 1,2 miliónů kusů...
    Kravaťáci daly většinu rozpočtu do Reklamy a PR ..a? Vyplatilo se jim to! *10*
    • Druhí diel bude oznámení čoskoro *7* *7* *7*
  • Očekával sem vylepšenej Mirror's Edge se zombie tématikou a otevřenym světem. Moje očekávání to teda splnilo na 100%. Vývoj postavy taky dobrej. Za mě minimálně 8/10.
  • Recenze okopírovaná z gamespotu a hodnocení sníženo o jeden bod pro větší senzaci a více kliknutí. Co tam máme dál? *6*
    • flash789
      evidentne to funguje, i ty patris mezi ty co udelali klik:)
  • Inquisitor
    Koho bavil Dead Island bude bavit i Dying Light, ale pro ostatní nic převratnýho nepřinese. Což se dalo asi očekávat.
    • Dead Island mě vůbec nebavil, ale tohle mě hrozně chytlo.
    • S tim nesouhlasim.
      Dead Island me hodne bavil a tohle nudilo *1* .
      Hrozne male mapy,extremen nudny pribeh.
      Oboji origo.
      • Inquisitor
        Tak jasně, že to neplatí pro všechny :)
      • Počkej, co mělo teda Dead Island za příběh, když tohle je nudný? Ve srovnání asi extra mega nudnej ne ?
        • Dead Island možná taky nemněl příběh ale mněl určitě mnohem zábavnější pojetí hry,celkově lepší skill tree,lepší zbraně + to hlavní příjemnější a zajímavější prostředí.
          • Tak to já měl úplně naopak, dohrál sem obě. *4*
    • NOPE ! Námitka Dead Island byla mnohem lepší hra. :)
  • repcak.petr
    Perfektní hra,nechápu ty negativní hlasy.
    • Ta hra je dobrá, perfektní byl Bioshock Infinite :D ale rozhodně neni tak špatná. Je to rychlejší než Dead Island a parkúr je skvěle zpracovaný jako v Mirror´s Edge + ten hák.... prostě nádhera. Rozhodně bych nesouhlasil s tím, že se ve hře spíše utíká, než bojuje, možná teda na začátku. Po několika hodinách hraní a odemčených skillech je to spíše hřiště na vyblbnutí, což by mohl mít kámen úrazu. Co jsem od hry čekal, jsem dostal, za mě naprostá spokojenost.
      • repcak.petr
        Pravda Bioshock Infinite byl skvělej,ale mě se líbí i tohle *3*
        • Mě se taky líbí Dying Light, ale není perfektní. Prostě sedmičková možná osmičková hra.
    • To víš, pro místní indie fagits je tam moc mainstream zombie shite *11*
    • get out, shill
    • flash789
      za tyden si na ni ani nevzpomenes..
      • repcak.petr
        Pokud tě tento druh her nebaví nemá cenu to komentovat *5* .Já si to ale užiju.HAWK
  • S recenzi ve vsem souhlas. Ta hra je pusta a nudna. Akorat znamka me byt 4/10
  • hodnotit pribeh ve hre ktera je o apokalypse je hloupost. proste se snažíte prežít! dayZ taky nema pribeh. možna jste tu hru jen nepochopili
  • Veskoslav
    Tohle je vylepšený Dead Island s parkourem. Více bych od toho neočekával.
    • S tím naklikávánim - hlavně nenápadně :))
      • Veskoslav
        Otravuješ s tím už docela dlouho. Máš nějaké upozornění, že jsem napsal příspěvěk, aby jsi pak přiběhl jak postižený čokl a napsal to? *7*
        • ja jen abys pak nebrečel když ti na prispevku pristane 40 minusek
          • Veskoslav
            Nejlépe v 1 ráno, co? Chápu, že to tvůj omezený pidimozeček nechápe. Nebo chceš rovnou napsat, že jsi ta klikací dě*ka? *7*
    • Keyz
      K čemu tam je ten parkour? Věrohodné to očividně být nemá, když tam borec skáče jako kamzík a dělá u toho kreace jako akrobat a to vše se železnou tyčí v jedné ruce....

      Je to nějaká uzavřená zóna, tak by se dalo očekávat, že to někdo prostě vystřílí apod. Nebo nějak normálně vyřeší...
      I když vlastně to není možné. Kdyby se NPC rozhodly pro boj, tak vyběhnou -> začnou bojovat a po 20 seknutí si musí opravit zbraně... *15*
    • a? dead island byla osmičkova hra. nedavno jsi tady psal že na kopirovani starych hernich mechanizmu není nic špatneho
  • podle me recenzet tuhle hru nehral :D jako uznavam ze to je podobne dead island nicmene v zabavnosti to nemuze dying light cuchnout k prde.. jak se jim povedlo skloubit komba a to to rozmlaceni a rozsekavani zombuku a parkur kolikrat staci jen pozorovat chovani zombiku a chcipam smichy + ve vice hracich to je jina dimenze kamos odkopne zombika a ja ho ve vzduchu rozpulim :D a takovou interakci s prostredim si nepamatuju ze zadne hry az si pripadam blbe jesi nejsem nakej uchilak :D dead island me absolutne nebavil a tady sem stravil nejvic hodin nez ve hrach za poslednich 2 roky :D absolutne nesouhlasim s recenzi
    • Jakou myslis proboha interakci, v te hre zadna neni, stejne jako fyzika a vyuzitelnost prostredi. Jedna plynova lahev a 3 moznosti jak zabit zombie, tomu ty rikas interakce s prostredim?
    • flash789
      tak nekomu ke stesti staci malo, zrejme si v Techlandu mysli ze takových lidi je většina..je dobře ze se spletli..
  • Dobrý je, jak autor recenze píše, že je město nedetailní a nudný a působí krabicoidně a nejsou v něm výrazný prvky, a kluci v přiloženém videu si vychvalujou distinct areas that you really get to know by heart and an immense level of detail.
    hru jsem nehrál, ale podle gameplaye bych se přiklonil na stranu redakce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit