Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sterilní hold F simulator. At uz je ten trend pryc
  • S nazorom autora recenzie na 100% nesuhlasim, hre sa da vytknut vela veci to je pravda ale 6/10 je velmi malo. Citim, ze autor bol voci hre zaujaty. Neprecital som si skoro ani jeden kladny riadok okrem parkouru a coop. Graficky som celkom spokojny, parkour mi pri tomto type hry sedi, Obtiaznost sa pekne prisposobuje vasim schopnostiam, vybave a postupu v hre. Ked ste hlucny a chcete strielat tak Vas hra okoreni runnermi, striedanie dna a noci je zvladnute uplne super, Cez den som prehladaval domy, skilloval a zbieral zasoby, v noci schovaval a opatrne zakradal, tie nocne monstra su fakt strasidelne. Hra Vas odmeni ci cez noc len cupite niekde v rohu alebo aj behate a to dvojnasobne. Celkovo ma hra dobre tempo. Ulohy a pribeh je klasicke klise, typicky zaporak ale vacsinou ide stale o to iste, no neviem preco celkom som sa pri tom bavil. Skillovanie ma velmi bavilo a myslim, ze kazda jedna nova uroven ma nieco do seba a poznat to aj na hre. Jedine co ma zatial zarazilo je, ze svet je uplne mrtvy. Samozrejme mame tu tisicky zombie, poletujuce papieriky, palmy vejuce vo vetre, atd, atd, ale viac menej nemozete nic rozbit, posunut, premiestnit. Veci su prisne na svojom mieste. Chcelo by to trosku viac interaktivity. Crafting ma bavil, vsetko davalo celkom zmysel. Opotrebenie zbrani zvladnute dobre. No strelne zbrane niesu to prave orechove, jednou ranou do hlavy sa sice lebka roztriesti ale pripadaju mi tam ako naviac a nedotiahnute. U mna zatial 79% pribehu, robim aj bocne ulohy a spokojnost. Ti, ktori hrali predosle Dead Island, mozno jeden bodik dole. Pre mna 8/10.
    • Těch kladů autor recenze vytáhl daleko víc (namátkou třeba crafting, vývoj postavy, noční mise). Takže je sice hezký, že cítíš zaujatost, ale možná by to chtělo méně cítit a více číst *7*
      • ty jsi asi velkej chytrak.
        • myslel jsem si to, ale pak jsi mě rozsekal svými bryskními odpověďmi
  • Objektivne myslim OBJEKTIVNE nijak inak. A to tu neplacem ze nebolo hodnotenie ako chcem JA. Objektivnost je objektivnost. U diabla som hru VRATIL ! A Blizzard mi vratil peniaze. Stacilo ukazat logon log, a to co tvorcovia naslubovali a nedali tam. Sud som vyhral :) Dostal som prachy spet U Dying Light odzaciatku viem co dostanem. Jasne zobici AI onicom ale zas taky paskvil na 6 to nieje. Pozrite si ine DEBILINY za 6
    • a je *10*
  • Takže mi jen recenzent potvrdil to, na co upozorňují i jiné recenze, byť se to někteří bojí v závěrečném hodnocení promítnout. Kromě parkouru a pěkné grafiky je to stejně nudné jako Dead Island. Nu což, počkáme na slevy.
    • ani zadarmo
  • Veskoslav
    Mě přijde, že nejvíc hru chválí ti, co nehráli předchozí díly. A nic proti, ale tropické prostředí 1. dílu Dead Island působilo mnohem lépe než monotónní město. A herní svět byl větší. Crafting a systém "RPG" byl také obsáhlejší a zajímavější. Efektivní zabijení pomocí parkouru a jiných srandiček mě bavilo tak první tři hodiny. Pak jsem zjistil, že nejlepší je utíkat+pasti+těžkou zbraň. Je sice pomalá, ale zabíjí to okamžitě. Problém je spíše ten, že i když máte sebelepší zbraně, tak prakticky nic nevydrží. Zatím rekord je 72 zombii. Nevím, co je za nesmysl, že zbraně se tak rychle ničí. Ty základní jsou snad jenom na jedno použití.

    Osobně kdyby se hra odehrávala jenom v noci, tak bych klidně dal i 8/10, protože noční boje a útěk je to nejlepší na té hře. Bohužel u mě se stejně jako například u FC 3 dostavila nudná hratelnost se stále opakujícími se boji. Přiběhnout, seknout, skočit, hák, vylézt, skočit, seknout, útěk, hák, seknout, skočit, odpálit dvě bomby v autech, skok, seknout, skočit. Smrt. Škoda že hra nenabízí více možností než to, co nám nabídla. A co-op? Asi mám fakt smůlu, ale většina mých spolubojovníků měla AI zombií, co zabíjela nebo neustále padali. Na AMD kartě v pořádku s cca průměrem kolem 60 fps při všem zapnuté.
  • Tou objektivni recenzi myslite "recenze kde bude napsanej muj nazor na hru"? :D
    • Veskoslav
      Objektivní recenze neexistuje, vždy se jedná o subjektivní pohled jednoho člověka nebo redakce.....Takže vždy budou probíhat hádky, proč to není tak a proč je to jinak. A co je na tom skvělé, co není a proč.
      • Naprosto souhlasim. Objektivni muze byt treba skok do dalky, kde se da presne zmerit, kam sportovec doskocil, i kdyz samozrejme je tu vitr apod., ale to je asi zanedbatelne. Recenze byt objektivni nemuze, protoze kazdemu se libi neco jineho. Smyslem recenze je, ze ji pise nekdo, kdo se ve hrach vyzna, hodne toho nahral, ma srovnani a tak nejak vi, co je a co neni moc zabavne. Proto ctou lide recenze nejake redakce pocitacovych her, kde se predpoklada, ze budou redaktori zkuseni v oboru a mohou tak dat na hru "objektivnejsi nahled" nez treba nejaky prodavac v prodejne PC her.
        • flash789
          prodavac v prodejne ma kolikrat objektivnejsi pohled na hru nez recenzent, hlavne diky tomu ze prijde do styku s vetsi skupinou hracu dane hry nez recenzent. Samozrejme to musí byt někdo koho hry skutecne zajimaji.
          Navíc recenze jde napsat globalne aniz by clovek zabihal prilis do osobních pocitu, jenze to vyžaduje skutecne globalni pohled na to co se v hernim svete deje, a to da celkem dost práce a trva to dost let.
          To ze jste nikdy blobalni nebo objektivni recenzi nikdy nevideli ještě neznamena ze nemůže existovat:)
          • Veskoslav
            No nevím no. Jako v Ostravě v JRC pracují lidé, co nerozeznají CoD od GTA.
            • flash789
              tak JRC je gigant třeba jako albert, tam nelze ocekavat nejak vysokou znalost, i když i tam by se někdo urcite nasel. Spis tam je problém v pristupu k zakaznikum, jedou podle presne danych pravidel jako každý velky obchod, a na nejake bratrickovani se zakazniky tam není moc prostor. Kdysi tam brali lidi hlavne podle znalosti, dnes to je druhotne a spise hledi na dosazene vzdelani a vek.
          • flash789
            Preklepy opravit nemuzu, protože nejde editovat příspěvky aniz by nebyli hodnoceny jako spam, vazne nechapu kterej kreteen tohle vymyslel..
        • Recenze nemůže být objektivní, ale může být dobře vyargumentovaná. Tady je to tak na půl, autor se hodně opírá o vlastní pocit (nudil se), ale zase je dost konkrétní v tom, co u něj ten pocit vyvolalo. Každý, kdo má trochu snahy a mozku si může porovnat svoje vlastní kritéria s recenzentovými a domyslet si, jestli se bude taky nudit, nebo ne.
          Ale proč by to měl kdo dělat, když může zasírat fórum hysterickýma nesmyslama, že jo :)
        • Jinak co se tyka hodnoceni teto hry tak bych autorovi klidne veril, protoze pro me osobne "hra na zombiky" je nuda a vzdy kdyz jsem neco podobneho hral, tak to byla kravina. Napr. Dead Island. Nekomu se to treba libi, ale urcite jsou lepsi hry.
  • Vegen
    Nikdy jsem to na Games neudělal, ale tohoto recenzenta opravdu podezřívám, že hru nedohrál ani z poloviny. Vstoupil vůbec do druhého města? Nečtu nic o absolutní rozdílnosti dvou měst. Mlácení do každého zombíka na 5x? TO jako vážně? To je tuhých prvních pár hodin, jakmile se člověk dostane k pořádný mačetě, tak se prosekává hladce přes běžné zombíky :) PS: U mě se to lépe hraje na klávesnici, spíše gamepad je očista :-)
    • Iba prvych par hodin??? Tak to je super, pri 20-hodinovej kampani.
      • Ani bych nerek 20hodin kampan.
        Me to trvalo 11hodin 41minut a to jsem jeste uedela par vedlejsich questu a 1 challenge,vsechny truhly co jsem videl odemknul a mapa byla skoro cela prozkoumana.
        A Dead island mi trval 33hodin!!!!

        http://imageshack.cz/image/Li
        • A pak mema byt nasrany ,kdyz slibovali obrovsky otevreny svet,stovky questu a ta hra ma jen dohromady neco malo prez 50questu (hlavnich a vedlejsich) mene zbrani,mensi mapy,....
          jako Dead Island.
          Za vic penez jako za Deai Island jsem dostal 1/3 Dead Islandu v nudnem meste s parkourem,ktery zabavil na chvili.
    • Veskoslav
      No nevím, ale jako aby člověk prvních pár hodin sebou nosil brašnu plnou zbraní jenom proto, že zombii vydrží jako terminátor a rychle se rozbíjí, tak to není moc dobrá hratelnost a spoustu lidí to odradí. Jako neřeknu první hodinka, dvě. Ale slušnější zbraň mi přístala skoro až po třech hodinách hraní a prolézání každé díry.
      • Vegen
        Já tento pocit neměl, ale je pravda, že jsem to hrál celou dobu ve dvou lidech :-). Hra trpí tím stejným jako každý Borderlads, hra není pořádně navržena na sólování, hlavně na začátku.
        • Veskoslav
          Možná to bude tím. Ale právě u Borderlands člověk nemá takový frustrující začátek i když hraje sám. Ale v Dying jsem prostě umíral celkem dost často jenom proto, že kladivo či nůž na "tyči" se mi zlomil či rozbil. A když jsi zrovna uprostřed davu nemrtvých fanoušků, tak je to problém. Ze začátku prostě člověk musí běhat jak zfetovaná fretka a prolézat úplně všechno, aby vůbec dokázal přežít.
  • Ke kvalitě hry: *13*
    Ke kvalitě recenze: jméno páně recenzenta vidím tady na webu poprvé, takže se jen domýšlím, jak často vlastně píše. Vůbec mi nepřijde, že by byla nějak bezdůvodně hejtovací a viděl jsem dost recenzí s podobným názorem. Nicméně je pravda, že je trochu těžkopádná. Pár vět nedává smysl, pár jich je těžko čitelných a celé je to prostě trošku těžkopádnější, než na co jsme tady zvyklí. Možná by pomohla revize třetí strany nebo prostě víc času na napsání...?
    Ale haters gonna hate, takže keep up the good work *3*
    • Mart9
      Klikni na jeho jméno, vyběhnou ti jeho recenze. Píše často.
  • Gonzi
    dostal se recenzent vůbec do DRUHÉHO MĚSTA?
  • prudislav
    Mě přijde že to recenzent dostal na recenzi za trest a musel to hrát z donucení... jinak si nedokážu vysvětlit tak bídnou recenzi.
    Games jsou poslední dobou hodně zvláštní v recenzích (neřeším čísla spíš texty)- vynikající recenze střídají těžce čitelný recenze ,hate recenze nebo prasárny typu T.M. Fakt nevím co si mám myslet... poslední dobou.
    U ostatních serverů jasně vim co čekat např. Polygon se snaží být za každou cenu "politicky korektní" , IGN jasně nadržuje velkým značkám, hrej jsou lehce zaujatí proti PC a JDgamer je lehe předvídatelnej , ale tady je to velká neznámá ... *7*
    • Není se čemu divit, Danovy recenze jsou pokaždé tragické.
    • A proto mame nase games tak radi
      • prudislav
        no já mam rád games především za recenze indie titulů , který jsou většinou skvěle napsaný a užitečný. Ale u velkejch titulů je to dost často horší - někde jako tady je z textu cítit frustrace že dostal recenzi za trest, občas nepřesný a nesmyslný informace nebo dokonce přímo neschopnost hru pochopit(např. soubojový systém u BbF což bylo vidět na gamesplayi) a naopak u jinejch se nezmíní nemalý problémy co hra má (např. DAI který je sice super hra , ale těch problémů je tam fakt hodně)

        Za mě takovýhle věci snižujou kvalitu webu
    • Ono ked Kramsera hra nebavi je bolest to citat, jedna vec je hodnotenie, je to jeho subjektivny nazor, ale text by nemusel byt plny znechutenia. Chapem ze nie kazda recenzia sa vydari, ktovie kolko externistom platia, ale tipujem ze je kopa ludi co by napisala recenziu ochotne a nie lebo musi...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší