Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MikeiXX
    Alespoň maličkou zmínku v recenzi si zasloužil soundtrack od Pawla Blaszczaka a celkově zvuková složka hry, která je dle mého naprosto boží.
    • Místama mi ten soundtrack hodně připomínal Kavinskyho. Cože je pozitivum *4*
    • co se týče soundtracku, všiml jsem si, že v některých pasážích naprosto TOTOŽNÁ hudba hrála i v Dead Island. Zde byly ale i orchestrální kusy podobné hudbě v Dead Space a také rychlejší elektronické kusy, které mne obzvlášť v noci bičovaly do nepříčetna. Velmi mne mrzí, že hru jsem už dohrál. A to bohužel i se všemi vedlejšími úkoly.
      • můžeš si to dát znova v new game+ se svou výbavou :)
      • je fakt že ty skřeky okamžitě po tom co něco vybuchne nebo jsem vystřelil ze zbraně, mě budou provázet ještě pár nocí .)
    • On tam je nějakej soundtrack ? *1* Že jsem si ho teda moc nevšim.
  • Recenzent zaslouží nominaci na nejzbytečnější imbeciloidní omyl přírody století
    • Recenzent by zaslouzil , dela ze sebe mistra v oboru napsal si sem jen odflaknute zvasty jdi se radsi probehnout mezi lidi uz sem nic nepis hlane ze far cry 4 dostalo 10 za co? Ze dobre okopirovali trojku tenhle web uz nejde brat vazne v hodnoceni.Meli byste se probrat hlavne at ten chytrak uz sem nic nepise
  • Absolutny nesuhlas s recenziou ...vyborna, neskutočna hra, ak existuje peklo, je v tejto hre.
    Dead islad je oproti tomuto zabavička pre deti, nudna mlatička oničom, slaby odvar, ale spojte to s parkourom, akčnymi zombikmi, vo vybornom spracovani a mate to.
    Zombici zďaleka nie su jeden, ako druhy, niektory za vami vylezie aj na strechu, a je pekne hbyty a agresivny, no a prečo parkour ?!
    pretože často vam nič ine neostava, musite jednoducho zdrhať, kade sa da.
    Grafika nadherna, neviem kolko hier sa da zrovnavať, ale zratal by som ich na prstoch...
    vinikajuca atmosfera, neustaly boj o prežitie, a pribehove zvraty vytvaraju v tejto hre brilantne namiešany horrorovy koktejl pre dospelych, a takychto hier je naozaj malo !!
    Za mňa poctivych 9/10
  • Veskoslav
    Tohle je vylepšený Dead Island s parkourem. Více bych od toho neočekával.
    • S tím naklikávánim - hlavně nenápadně :))
      • Veskoslav
        Otravuješ s tím už docela dlouho. Máš nějaké upozornění, že jsem napsal příspěvěk, aby jsi pak přiběhl jak postižený čokl a napsal to? *7*
        • ja jen abys pak nebrečel když ti na prispevku pristane 40 minusek
          • Veskoslav
            Nejlépe v 1 ráno, co? Chápu, že to tvůj omezený pidimozeček nechápe. Nebo chceš rovnou napsat, že jsi ta klikací dě*ka? *7*
    • Keyz
      K čemu tam je ten parkour? Věrohodné to očividně být nemá, když tam borec skáče jako kamzík a dělá u toho kreace jako akrobat a to vše se železnou tyčí v jedné ruce....

      Je to nějaká uzavřená zóna, tak by se dalo očekávat, že to někdo prostě vystřílí apod. Nebo nějak normálně vyřeší...
      I když vlastně to není možné. Kdyby se NPC rozhodly pro boj, tak vyběhnou -> začnou bojovat a po 20 seknutí si musí opravit zbraně... *15*
    • a? dead island byla osmičkova hra. nedavno jsi tady psal že na kopirovani starych hernich mechanizmu není nic špatneho
  • prudislav
    Mě přijde že to recenzent dostal na recenzi za trest a musel to hrát z donucení... jinak si nedokážu vysvětlit tak bídnou recenzi.
    Games jsou poslední dobou hodně zvláštní v recenzích (neřeším čísla spíš texty)- vynikající recenze střídají těžce čitelný recenze ,hate recenze nebo prasárny typu T.M. Fakt nevím co si mám myslet... poslední dobou.
    U ostatních serverů jasně vim co čekat např. Polygon se snaží být za každou cenu "politicky korektní" , IGN jasně nadržuje velkým značkám, hrej jsou lehce zaujatí proti PC a JDgamer je lehe předvídatelnej , ale tady je to velká neznámá ... *7*
    • Není se čemu divit, Danovy recenze jsou pokaždé tragické.
    • A proto mame nase games tak radi
      • prudislav
        no já mam rád games především za recenze indie titulů , který jsou většinou skvěle napsaný a užitečný. Ale u velkejch titulů je to dost často horší - někde jako tady je z textu cítit frustrace že dostal recenzi za trest, občas nepřesný a nesmyslný informace nebo dokonce přímo neschopnost hru pochopit(např. soubojový systém u BbF což bylo vidět na gamesplayi) a naopak u jinejch se nezmíní nemalý problémy co hra má (např. DAI který je sice super hra , ale těch problémů je tam fakt hodně)

        Za mě takovýhle věci snižujou kvalitu webu
    • Ono ked Kramsera hra nebavi je bolest to citat, jedna vec je hodnotenie, je to jeho subjektivny nazor, ale text by nemusel byt plny znechutenia. Chapem ze nie kazda recenzia sa vydari, ktovie kolko externistom platia, ale tipujem ze je kopa ludi co by napisala recenziu ochotne a nie lebo musi...
  • Daniel Kremser jeKokot mehehehe a snídá čuráky
  • To se divím, že hra dostala 6/10 jak tak čtu text recenze tak co odstavec to hate *15* podle textu by hra měla dostat tak 4/10
  • Recenzista je imbecil, hra je skvělá.
  • Očekával sem vylepšenej Mirror's Edge se zombie tématikou a otevřenym světem. Moje očekávání to teda splnilo na 100%. Vývoj postavy taky dobrej. Za mě minimálně 8/10.
  • tato rezecenzia nieje recenzia ale ucelovy clanok odradit ludi od kupi tejeto hry, je absolutne neobjektivna a recenzista prakticky hre v jednom kuse iba naklada, podla toho co pise by som tipoval ze da hre tak 5/10, bez ohladu na to ze ju evidentne nehral, to je jedno vysledok urcil hned na zaciatku ako na gestapackom sudnom procese, neviem ci by takato dehonestacia hry uz nemala byt aj na trestne oznamenie

    no a tu si toho blbecka mozete pozret ze ako vyzera tento call of duty fanda, uz aj bez tej recenzie je na facku, synacik
    http://doupe.zive.cz/kremser-daniel
    • "Kariéru v oboru videoher začal v roce 2008" ??? Doufám že tím není myšleno, že v tomto roce i začal hrát, protože to by ho myslím v herních zkušenostech většina z nás strčila do kapsy. Proboha a takovej člověk píše dokonce i do Levelu! Já myslel, že dostat se do herního časopisu jako je Level vyžaduje aspoň léta zkušeností, špetku literárního talentu a profesionality. A ono ne...stačí pár let hrát hry a neumět ani pořádně psát. Ostatně to dokazuje i jeho kolegyně z PC tuningu Lucie Jiříková, na kterou se tam snáší také jen samé negativní ohlasy. Jsem vcelku šokován z toho, koho do Levelu bez problémů berou :(
      • I kdyby nakrásně začal hrát v roce 2008, může mít pořád třikrát víc zkušeností než ty. Nebo snad myslíš, že ke hře se člověk dostane v den jejího vydání a pak už ne?
    • Rejsek
      To fakt myslis vyzne? A kdybys mel recenzenta po ruce, co bys mu udelal? Jen rekni, uz ted jsi debil, ale muzes to dotahnout az na uplneho idiota ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit