Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Prostě polská hra. Prostě 6/10...
    • Chod radsej riesit svoje sacrifice lebo na teba posleme bersekra....
    • proste troll...
    • Veskoslav
      Neboj, to není Zaklínač a přesto je to kvalitní hra:) Neměl by jsi sedět u DS3 a jet už po 48, abych jsi trhl rekord?
      • Femto
        píše člověk, co má 2,140 hodin v Dota 2...
        • Veskoslav
          A? Já nepíši o tom, že je to nejlepší hra historie, jak ty to obvykle děláš o sérii DS a nikomu Dotu nenutím. Mimoto je to za cca 5 let hraní.

          P.S: Jsem hrozně rád, jak mě sleduješ na Steamu, takový soukromý stalking:)
          • Femto
            tak Dota 2 měla launch 2013, takže je to spíše za tři roky a myslím, že 2140 hodin v Dotě může mít na člověka docela neblahý vliv. Nejdou ti oči šejdrem?
            • Femto
              Ale tebe si natřu kdykoliv *7*
            • Ty bys nenatřel ani chleba. *7*
            • Femto
              Del si zase přišel pro pravidelný nátěr? Ty jsi strašný sebemrskač *4*
            • Koukám, že tady někomu trhaj žíly hry, kde je třeba skill. Prej herní odpad... takovej denial. *15*
            • Femto
              No srovnávat výborné Age of Conan s naprostým herním odpadem pro chorobo-mozky je docela odvaha :)
            • Veskoslav
              Dota 2 měla spuštění 2013, ale říká ti něco beta atd, ta běžela od roku 2011 mimo jiné a to mluvím o otevřené betě od července 2011, předtím ještě byla uzavřená beta. Poznáš to i pode toho, že máš v inventáři Bloodstone jako hráč, co hrál dřív než hra vyšla.

              A tobě, nekřiví se prsty, jak neustále drtíš DS v rukou ovladač? Ty už musíš mít křivé, že sotva můžeš psát rychleji než 20 znaků/minuta.
            • tak ja bych vesku za 2140 hodin v Dote po hlave nebil. Obcas se to takhle semele, ja mel svého casu v Age of Conan 390 dnu cisteho casu odehrano:) (cca 10 000 hodin:)
  • Co jim ta hra udělala? :D Všude píšou o ní kladně a vysoké hodnocení (proč by taky ne, když je zábavná a za poslední dobu snad jediná co se řadí k nadprůměrným), ale tady jí v každém článku hejtují...a z codka si tady stříkají do gatí...směšný recenzent, nechápu co tady ještě dělá...
    • Techland asi neposlal obálku, jak jinak to vysvětlit ? nic jiného mně nenapadá :)))
    • Prophet
      Očividně recenzent nemá rád Techland *1*
  • Dočetl jsem to po "Před rokem jsem Dying Light označil za zbytečnou hru".
    Recenzent má koukám se hrou nějaký osobní problém a nebo má patent na rozum.
    Se mu musí fakt špatně spát když si hru koupil přes milion lidí a přitom přece jasně řekl že je zbytečná.
  • Ristoro
    Podíval jsem se na verdikt a číslo a hned jsem věděl která bije. Kremser. Jedna z nejpovedenějších her minulého roku, výborný datadisk a píše se tady tohle :D.
    • Jack1947
      Přesně to mně napadlo v Levelu Nářez tady jen 6.

      Já bych tomu dal pomalu i osm, i když je tam hoodně neduhů no. ( Na parádní Dead island to holt nemá, to pískovištátko na vyblbnutí s buginou je až moc omezené a někam se nedá ani pořádně jet).
  • Ta recenze je neskutečná srágora. Jak můžou dát recenzovat hru někomu, kdo takové hry nemá rád.....
    • Femto
      přesně tak. Nejlépe to dát nějakému fanboyovi, co tuze rád zombíky a polské budgetovky. To by pak bylo teprve objektivní, že?
      • aka mentalna porucha vedie cloveka k tomu aby si na kazdy prispevok naklikal 60+?
        • Femto
          Lidi se mnou prostě souhlasí, to není žádné naklikávaní ale body popularity *4*
          • to vis ze jo *3*

            tipujem diagnozu F60.4 - Histrionicka porucha osobnosti s narcistickymi sklonmi
            • Tak sem si o tom přečetl a celkem to sedí. *15*
            • oprava: histrionska
      • ty jsi zmínil přesně opačný extrém. Tu recenzi měl dělat někdo objektivní
        • Femto
          a už jsem zase u objektivních recenzí :)
          • Veskoslav
            Pravda, kdyby někdo napsal o Bloodborne recenzi a dal 6/10, tak ho nejspíš půjdeš zabít:) Ale u fanatika jako ty to není nic překvapivého. A není nic překvapivého, že po LoL, Dotě a CS je DS komunita považována za jeden z nejhorších odpadů:)
            • Femto
              myslím, že každý člověk s mozkem to pozná, takže IP adresy jsou zcela zbytečné. Radil bych ti zapomeň na anonymy Dele, tam se prostě neschováš, tvoje debilita je prostě až moc patrná :)
            • Zapomněl si to dokázat, takže IP adresy, zoufalý tro-lalala-líku. *15* Zabal to, už je to fakt trapný. *7*
            • Femto
              Kolik že jsi měl nicků u Uncharted? yupík/hoho/gurmet/akatosh? Zapomněl jsem na někoho?
            • Já a pozornost? Řekl Femto, ocásek, který tu střeží diskuzi a na každého musí reagovat a vysvětlit mu, jaký je to odpad z Polska a že jediný, kdo má pravdu je Edge. Ty si fakt komik. *15*
            • Femto
              jasně. Ten nick sis beztak ukradl sám Dele. Takové existence potřebují pořád pozornost aspoň na internetu, když ji nemají v reálu...
            • Utrpěl sem možná ztrátou několika bodů IQ v debatě s těmito trolly, co kradou nicky. *15*
            • Femto
              Teprve jednou. Jinak DS komunita je skvělá, krásná a inteligentní, já jsem toho důkazem :)
            • Veskoslav
              Femťáčku, jako anonym možná píšeš kokotiny ty, ale já ne. Takže smolík pacholík. Raději jdi na to DS3 znova, určitě to máš aspoň 3 krát projeté:)
            • Femto
              Píše Del, co utrpěl tolik K.O od těchto lidí, že už se stydí psát pod vlastním nickem. To všechna čest Veskoslavi, že anonyma tak moc nepoužívá .)
            • Femto
              Dokonce je i jedna 5/10 recenze na Bloodborne a mě naopak potěšila, když člověk čte, že je to moc těžké, tak si říká, že není až tak špatně v současném herním světě :)

              https://killscreen.com/articles/how-do-you-follow-up-bloodborne-apparently-you-dont/
      • Souhlas. Bylo by to asi stejně objektivní jako Edge s jeho Dark Souls, GTA5, Last of Us a Bloodborne na prvních 4 místech nejlepších her všech dob. Oh wait... už chápu, proč tak slepě uctíváš Edge... *15*
        • Femto
          Pravda. Bloodborne bych dal na druhý flek Dele :)
  • Nemůžu si pomoct, ale recenzent je silně zaujatý. DL je vynikající hra, která ve svém žánru nemá myslím konkurenci a pokračování The Following mělo velmi dobré ohlasy. Upřímně toto je první negativní názor, co na Following čtu, potažmo i na DL. Ano, trocha plytkosti a nelogiky v příběhu tam je už od DL, ale vypíchnout a nafouknout tolik věcí není vůbec reálný pohled na hru. Toto je kritika, ne recenze. Doporučím hráčům tuto recenzi ignorovat a najít nějakou objektivnější z hráčské komunity nebo na YT. Nejsem žádný fanboy DL, jen si myslím, že tento článek je ke hře velice nefér.
  • To je sranda nebo to myslíte vážně ? kdejaké kreslené freeware blbosti dáváte 8-9 a hře která je praktický dokonalá ve svém žánru dáte 6 ? opravdu ?... proč člověk nemůže brát vážně české recenzenty ? kdejaký béčkový letsplayer na YT (zahraniční samozřejmě) je lepší než 99% českých recenzentů, buď je to placená recenze nebo jako tohle kde recenzuje člověk který takové hry nehraje a nebo dokonce nemá rád, Dying má zábavnou hratelnost, atmosféru, boj, ohledně příběhu tak to není mass effect nebo witcher to jasné, ale docela baví a drží u hraní...
  • K recenzentum se vetsinou nevyjadruji, ale tady mam pocit, ze hru recenzuje nekdo, kdo ji vylozene nesnasi a musi to dokazat svetu.

    Ciselne hodnoceni je hodne zarazejici i s ohledem na nedavne hodnoceni automaticke behacky s hodinovou herni dobou, ktere dostalo 9.
  • Tahle recenze je spatnej vtip. Kremsere jdi se zahrabat. Proc davaj recenzovat datadisk cloveku kterej nepochopil nesnasi puvodni hru. Dying light byla jedna z nejlelsich her minuleho roku a datadisk je mozna jeste lepsi nez puvodni hra. O datumu vydani recenze snad lepe ani nemluvit.
  • Morraw
    Celé té několikaleté zombie vlně jsem se povětšinou vyhýbal a ani mě zombie hry moc nebavily, ale zombíky od Techlandu jsem si hodně oblíbil. Hlavní přednosti jsou pro mě soubojový systém spolu s parkurovým pohybem, audiovizuální zpracování, atmosféra a částečně i level designem.

    Původní hru hodnotím dost vysoko a datadisk se také líbil. Bugina je prostě zábavná, ale samotná nová mapa na ní není úplně stavěná. Přesto je to vítaný doplněk. Příběh byl taky fajn, hlavně finále.

    Jestli vás bavila původní hra, tak koupí neprohloupíte. Datadisk je obsahově výživný a líbí se mi, jak se Techland o hru stará. Už teď se těším na další díl.


    PS: Dodnes nechápu lidi, kteří si stěžují na rychlé ničení zbraní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit