Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • videa, trailery a články ke crysis 3 http://crysis3.cz/domains/crysis3.cz/
  • jednička byla dá se říct Technologické demo a dvojka už byla klasická koridorovká z horší grafikou ......nějak tomu nemožu přijít na chuť.
  • Hratelnost? Příběh!? *8*
  • Kua, kde sou ufoni? To degradoval s hratelností i příběh?
  • Nestahnu a nezahraju, stejne jak jednicku a dvojku *12*
  • já si vzpomněl na Harleye Topra
  • deridon
    ale prostě luk+voják=legendární postava Ramba..
  • Ty mas asi vazne problem se ctenim co? *1*
  • Stále je to "cool stuff" a to sa amíkom páči...
  • "Právě v rámci Big Apple se odehrávají nejpodstatnější úkoly, se kterými se musí Prophet vypořádat. Pokud vás tedy iritovala čistá džungle v předchozích dílech, ve trojce se dočkáte určitého oživení, i když, nutno dodat, že nejde o významný rozdíl. Zelená pořád jasně převažuje. "

    Po tomto som prestal citat. To na predvadzacku tretieho pokracovania nejakej znacky nemozete poslat aspon niekoho kto predchadzajuce diely hral? Vyznieva to potom velmi trapne.

    roflik

    za to ze tam je luk tak to neznamena ze to je rambo. Alebo ze by vsetci elfovia boli vlastne Rambovci?
  • Tak my se vždycky rozhodujeme co koupit, a pokud to bude špatné nebo třeba dobré, ale budou lepší tituly na trhu, tak smůla. To platí u všech, rozhoduje kvalita. Kdo udělá kvalitní hru, která nás baví, tomu jdou peníze na další. Tečka.
  • "Kazdej" (vím,že rádi chytate za slovo a berete si to jinak,nez to je) remca a stejne si to stahnete a zahrajete ..
  • OMG dam reagovat a skoci mi to nekam dolu
    HAHA:
    Nebyla no :) skoro nikdo to nespustil na very high .. Ta uzasna grafika fyzika nanooblek .. to vlastne uz bylo pred tim ;) ..
  • Nevadi mi to, len som povedal svoj nazor. V zasade je mi jedno ci je hra koridor alebo sandbox ak to je zmysluplne pouzite a ma to v danej hre aj nejaky zmysel (ci uz z herneho hladiska alebo designerskeho). Nema zmysel robit sandbox ak je potom 3/4 mapy prazdnej. Alebo naopak urobit koridorovu hru kde sa v koridore nic neodohrava a hrac to musi proste len prejist bez nejakej akcie alebo zazitku (ak sa jedna o FPS). Mne skor prave na Crysis serii vadi ta strasna neoriginalnost lepsie povedane posobi to na mna ako totalne filmove Becko, a este to Crytek sa snazi silou mocu prezentovat ako top akcnu hru. Keby si to aspon otvorene priznali a povedzme si z toho robili aj v hre srandu tak to beriem ale takto to vyznie vylozene trapne. Pritom existuje tolko moznosti ako mohli tu technologiu pouzit a oni vyberu ten najprevarenejsi mozny scenar - emzaci na ostrove , komunisticky aziati ako nepriatelia, uneseny vedci, super skafander a blablabla.... A dvojka obdobne akurat ze v najviac filmovo demolovanom meste :-) (no mozno druhe najcastejsie demolovane po L.A.)
  • Mechwarrior_bw
    pôvodná AI bola retardovaná/spomalená po všetkých stránkach aby nerobila velké problémy slabším hráčom : http://www.youtube.com/watch?v=fIfm2JReeNg ... dá sa to však o hodný kus zlepšiť : http://www.youtube.com/watch?v=dgZKWww-G2I
  • No nevim teda, nijak extra mě to nezaujalo, ty řeči s Rambem jsem jakože nečetl. Ta hra je taková plytká, nevím něco je špatně, docela nuda, ten systém, nepřátelé nudní, prostředí, nějak to celé k sobě vůbec nesedí, ten zaměřovač u té zbraně (na to jak to má být hitech) je jak 2hé světové .. to bude chujovina už to vidim...
  • prirovnavat tento sh*t k Rambo II, je urazka pro Johna. Rambo II je asi o 600 titaniku vpredu.
  • Zaujimavy mod, velke mapy v Crysis 2 grafike. Akurat ma desia odporucane GTX 580x2 :D
    http://www.moddb.com/mods/rgot
  • po patchi nabídla velice solidní AI, kterou jí můžou závidět všechny dnešní hry, protože dneska se nehraje na kvalitu nepřátel, ale na jejich kvantitu. Engine velice dobře pracoval i s fyzikou, i když toho autoři hry zrovna nevyužili. S CoDem a BF bych ale crysis rozhodně nesrovnával.

    Revoluční byl ale multiplayer, zejména po datadisku crysis wars, nebo jak se to jmenovalo

    Přelomová FPS tu nebyla od dob Bioshocku a Half-life 2. O to víc mě mrzí, jak jde dneska všechno směrem jako Gears of War.
  • Přesně tak. U crysis 1 se žádný přelom nekonal. Nešlo o nějakou revoluci a vlastně ani ne evoluci. Byla to další střílečka s ne zase tak moc originálním příběhem. Akorát ta grafika byla na tu dobu zcela mimořádná. A když to člověk hrál poprvé a nechal se vtáhnout do té iluze volnosti, byl to dobrý zážitek. Hra to tedy byla určitě dobře zvládnutá, stejně jako jsou dobře zvládnuté téměř všechny díly CoD, battlefield aj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit