Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nebavi ma po kazdom naburani pozerat 7sekundovu ukazku ako to auto naburalo... ako efekt pobavi 2-3x, ale nie nonstop
  • Naco recykluju stale stare nazvy. Mohli to nazvat napr. "NFS: The last attempt" alebo podobne. Bolo by to aspon vystizne. *1*
  • Suhlasim. Hned po prvom zapnuti GTA4 som hladal mod. *7*
  • DangerousDave
    "Puvodni koncept v next gen zpracovani by mel dle meho 3x vetsi prodejnost nez ty prodelecne shi*ty"

    a to je práve omyl :( napokon si sám použil analógiu na Promethea.
  • scy7hian
    z článku: "Jako ukázku byly vedle on-line her na hrdiny uvedeny hry Diablo III či Minecraft" ... typické konzolové hry *1*
  • s*e*s si na vlastni hlavu :) na kazde platforme sou super hry... XBL arcade, PSN projekty, indie, pak zase par only PC veci..

    Rikam jen, jsi omezena ovce :) béééééééé
  • tohle je naka Pcfílie ?:D jste smesni a ubozi vsichni platformosrovnávači :)

    ses k smichu. hracum sou tyhle kecy upr*dele kamo, ti maji doma od vseho neco. Tohle je ale nad vase chapani toyove .)

    Zarad se dostada.
  • Dokazu si zive predstavit stare NFS v novem kabatu... Puvodni koncept v next gen zpracovani by mel dle meho 3x vetsi prodejnost nez ty prodelecne shi*ty. Neprekvapuje me ale pri dnesnim trendu smer kterym se to ubira...

    Priklad: film Prometheus kteru musel byt nakonec sestrihan kvuli 13letym detem aby se nahodou nebali (kdyz jdou na scifi horror od Ridleyho.. lol) a neprisli tak o Xmrdesat milionu dolaru. Tohle dnesni dobu vystihuje skvele. Konzum, komerce, 0% kreativity, 0% stylu.

    Tady neni co hodnotit.
  • Nejlepsi zavodni hry vramci konzoli, to je podstatne vzdy doplnit .)

    Co se arkad tyka tam je preci jedno zda vyjde na konzoli nebo PC... Pokud ji ale nekdo neumi udelat... je to preci fuk. Jenze dnesnim svetem opravdu vladne neM3nce, specialne v prostorach kde vznikaji NFS poslednich let. Skoda mluvit, akorat bych se zase dotknul nakeho milovnika burnoutu ktery se hrozne tesi na dalsi dil a doufa ze to EA "nepokazi" :D.... v prvnich 20s traileru 3 auta v 60 kotrmecich suprc cupr cool styl.. kdo tohle zere ?... cistej vyplach.

    GT5/FM jsou podle me skvele startovni nebo vstupni zalezitosti pro prechod k simracingu. Vsem kdo GT5/FM vyzdvyhuji bych doporucil rozsireni obzoru, ptotoze jsou na dobre ceste.

    Nema to ale co delat s timto typem her :) Drive mely arkady alespon nadech fyziky (u me tohle skoncilo u TDU 1) dnes uz jen zmacknout tlacitko a pockat na cil. Ten fyzikalni model nebo spis nemodel u kazdeho NFS ted je proste nestesti a to uz jen odpohledu.
  • Já si myslím, že tématické směřování je více méně OK, ale kdyby ti nedomrdaní tupci do každého dílu od MW dali normální jízdní model, měli by dvojnásobné prodeje.
  • oh yes, oh yes

    speje doprdele!!! (vykricniky jen aby slovicko zustalo)
  • No to možná jo, ale i v ní hodlají úplně zbytečně zjednodušovat a zavádět směšné a dementní socializační prvky.
  • Ale je o řád lepší, než ten NFS paskvil od Most Wanted do teď.
  • montatatana
    Forza Horizon.
  • Potřeboval bys léčbu rFactorem, LFS, RBR, netKarem...
  • Ano, zná. Midnight Club je arkáda.
    Arkáda neznamená, že jezdíš bokem zatáčky i rovinky, driftuješ s předokolkou, že počmáraný Golf udělá stovku za 2 sekundy a ve slipstreamu má nekonečnou maximálku, že můžeš napravit jakoukoliv chybu vracením času nebo tím, že na tebe soupeři počkají. Tomu se říká demence.
    Arkáda znamená, že nepotřebuješ volant, abys to rozumně hrál, že závod netvrá hodiny, že to nebude frustrující pocelou dobu hraní.
  • Jenomže my nežijeme 10 let nazpět, doba se změnila. Dneska hlavní kupní síla nechce hry, co jsou výzva. Ta prostě chce sednout ke hře a počkat až ho dovede na konec za doprovodu cutscén a frenetický akce.

    Podobně je to u závodů - kdo chce něco sérioznějšího, volí Forzu, Gran Turismo nebo nějaký simulátor na PC. Ti ostatní prostě sednou do auta, co hezky vypadá, snadno se ovládá a jako bonus ho můžou roztřískat na prvnočinitele.

    Dneska sice hráči brečí, že chtějí nový díl Porshe, ale dokud kravaťákům nikdo nezaručí, že to bude mainstream kupovat jako divej, tak se ho stejně nedočkáme.
  • GTA4 ma otresny jizdni model!
  • mám to stejně, podle chuti hraju na xboxu nebo na pc a nikdy sem neřekl že je nějaká sra.ka jen na pc.. tak jak to rádi říkaji pc hráči *3* *5* a nevím proč to sem postuje? jen aby tady zas vyvolával hádky nebo nevim :D *1* ať si každej hraje na čem chce, ale neni duvod hned něco urazet :D
  • Neříkám na to nic... Mám PC i PS3 a hraju to, na co mám chuť a na čem mám chuť... Tyto rozmíšky mně přijdou trapně tendenční a to od obou táborů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit