Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sankuri
    Jen ty kozy uz nejsou co byvaly..:-)
    • Však on ještě porostou *3*
    • Peppa
      Vzhledem k tomu, že jsi ještě nikdy žádné naživo neviděl ani ještě pár let neuvidíš (pokud vůbec někdy), je tvoje hodnocení poněkud odvážné *14* .
      • Shaker
        ou... to bolelo... bohuzel spis blbost tohohle prispevku nez jeho obsah.
    • Aspoň nevypadají jako jehlany.
    • Sasek_je_proste_klasik
      Na holku který je 21 a váží odhadem podle obrázku tak 55 kg si myslím, že kozy má jako vozy.
      Jsem čekal kdy s tímhle někdo přijde *1*
  • "páči" sa mi že hra vyjde až budúci rok ale už stihli oznámiť že prvé DLC bude najprv na Xboxe ... nieee, vôbec to DLC nemajú už teraz hotové a nie je vypnutou súčasťou hry :)
    • Shaker
      ja uz presne kuli tomuhle bojkotuju predobjednavky, to je samy, kdyz predobjednate, dostane navic zbrane a 2 single player levely... Pak to clovek koupi a zjisti, ze je to sra*ka. Takze kaslu na ne!
      • Tohle je moderní pojetí her. Vyrobit, vybrat a prodávat po kouskách. Není špatný nápad, když do hry vyjde dodatčně rozšiřující obsah, to kvituji. Mass Effect 3 a první DLC Prothean byl však podobně asi jako bude toto, komeční podvod.
  • rami.cz
    Jeden z dalsich mnou ocekavanych titulu. RPG prvky v TR by docela mohly zapadnout. Kazdopadne uz podle gameplaye to ma dost vydarenou atmosferu (bohuzel, to se neda rict o nekolika dnesnich hrach, napr. gameplay Aliens: Colonial marines, kde atmosfera proste chybi)
    BTW 2. dil TR byl pro me uplne nejlepsi. Dalo by se rict, ze jsem na dvojce tak trochu vyrostl :) Pomatuju si jeste, jak sme s kamosem u nich nebo u nas sedeli u TV a hrali to na PSX. Jeden drzel navod (tusim, ze se jednalo o casopis LEVEL) a druhy hral. Pokud nekdo zemrel, doslo na stridani :DDDD
    Sakra, tyto casy bych hned vratil. *9* *1*
  • Stara seria u mna tiez viacmenej skoncila u stvorky. Aj ked ta kvalita dielov dost kolisala. Jednotka - super klasika. Dvojka - dobre ale prilis akcne. Trojka - Dobre, ale nudne opakujuce sa hadanky s hladanim klucov a pak v obrovsky rozlahlych leveloch, casto velka frustracia. Stvorka - podla mna mozno najlepsi diel zo vsetkych. Patka - Dobre nove napady, zaujimave prostredia bohuzial cely pribeh boli len take retrospektivne epizode z Larinho zivota.

    Nova trilogia od Crystal Dynamics sa mi pacila, ale najlepsie z nich zachytil atmosferu Tomb Raidera diel Anniversary coz bol taky remake prveho dielu a imo dost vydareny. Perfektne vyvazeny pomer medzi akciou a hadankami.
    • TR 4 byla dobrá.
  • Tuhle hru sleduju už od oznámení, ale moc infa nebylo. To se ale změnilo v poslední době. Všude je to samej screenshot, video a rozhovory s tvůrcema no a musim říct, že pro mě je tohle momentálně nejvíc očekávanej titul.
    Spousta lidí píše, že ta hra hodně připomíná Uncharted. Uncharted jsem nikdy nehrál, ale slyšel jsem na tu hru jenom samá superlativa, takže jestli mi někdo nabídne podobnej zážitek i na PC tak na to můžu říct jenom jediný a to už provařený ,, Shut Up And Take My Money! ,,

    S toho co nám zatím tvůrci ukázali se mi líbí hlavně důraz na autentičnost a prožitek emocí, kdy je Lara strachy podě*aná a bojuje o život. Ty emoce v těch videí jsou opravdu cítit a to už jsem dlouho nikde neviděl.
    Naopak na některejch místech se mi nepozdává grafické zpracování. Sem tam šeredná textura v nízkym rozlišení a pod. ale to vem čert hlavně když bude taková jízda jako ve videu v celý hře. Na druhu stranu model Lary je úžasnej. Někdo tu psal, že mu Lara připadá jako 15 letej kluk, já si myslím, že naopak tohle je sexy kočanda. Na 21 let.

    Mám takový tušení, že tohle bude buď naprostá bomba hra a nebo prů*er jak vyšitej nic mezi tím. No já jsem hodně zvědavej.
  • První Tomb Raider byl mou první hrou na PSX a od té doby jsem fanda:-) Tenhle reboot vypadá naprosto luxusně! Těším se jak tenkrát:-)
  • Chudáček Lara *1* Vždyť to, čemu jí autoři vystavují, by nepřežil ani terminátor *1*
    • Shaker
      Vtipny je, ze bejt o chlap, tak kazdej rekne: "dobry, zloma noha, propichnuty telo, jde se dal!" Ale, ze je to Lara, tak kazdej kdo to video videl mluvi stylem: "chudinka mala, takova mlada pekna holka a oni ji takhle trapi...", na to autori asi hodne sazi, ale proc ne, kdyz to bude fungovat :)
    • Cahir
      Yep, trošku se to s tou její tolik propagovanou zranitelností tluče...
  • Trol.diskuzni
    Zajímavé... To bych si snad i zkusil zahrát.
    • Ty a hrát ?:D:D prosímtě každý vímě že řekneš že budeš něco hrát,ale nakonec sedneš k diskuzi a budeš oxidovat..... jak celý tvůj život děláš
      • Trol.diskuzni
        Tak teď jsi mě úplně odnesl, vazoune! *5*
    • Tobě musim napsat, že jsi fakt degen (k poznání jsem došel během čtení Diablo 3 diskuze).
      • Trol.diskuzni
        Děkuji, že jsi mne o tom zpravil. *3*
        • Ještě bych ti bez díků dopřál spravení formou rozbití tlamy, pokud by tě trolí krása výjimečně pustila ven.
          • Trol.diskuzni
            Díky, to nemuselo být... *14*
  • Myslím, že tématem se trefili, teď už jen nezklamat hráče herními mechanismy a bude vše fajn. Když se zamyslím, proč byl v roce 1996 Tomb Raider takový hit? (řečnická otázka) Square Enix dává studiu potřebný čas. Možná, že nás čeká skutečný restart Lary Croft.
  • Tomb Raider 2 Was The Best, Nothing Will Beat The Second Part or Am I Wrong?
    • Prečo píšeš každé slovo s veľkým písmenom? To je nejaký anglický názov? *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit