Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, jenomze mladsi generace ani nevi, co jsou vetrelci :D
  • DangerousDave
    samozrejme ďakujem za rozhovor ale moc som sa teda nedozvedel :) na ľuďoch z GB je divné, že sa pasujú do najväčších fanúšikov aliens a intenzívne spolupracujú s ľuďmi ktorí sú za tento film zodpovední a potom človek vidí gameplay a nejak sa nemôže zbaviť pocitu, že to všetko sú len pekné keci.
    • ZvacA
      V tomto opravdu na Gearbox pozor - strašně rádi mažou med kolem huby. Taková zkušenost se s nimi táhne už od začátku milénia. Vždy je vidíš plně v úsměvu a nadšení a jak vyrůstali s Bondem a jak jsou fanoušky Alienů a jak jsou fanoušky parašutistických jednotek a jak žerou Duka a jak jim strašně na všem záleží a podobně, přičemž bombou je, když se do éteru s až bezkonkurenčním entuziasmem rozpovídá Pitchford o tom, jakou tady nevytváří herní revoluci a jak nespolupracují s tím a s tím odborníkem a s tím a s tím maníkem atd. No a pak se podíváš na výsledný titul a zjišťuješ , jak všechny nápady a ohromné odhodlání pro věc se vypařilo někam do neznámá. Jejich hry nejsou ve finále rozhodně žádným brakem, ale ta díra a zazděný potenciál se jich drží jako klíště a pořád si na základě těchto videí říkáš: " to sakra nemohlo být lepší nebo alespoň tak, jak si to před půl rokem ještě představovali? " Takže se ani nedivím, že se tady řada z vás dívá na Vetřelce v podání GB s jasnou nedůvěrou...
      • A ja mu ty kecy docela žral :D
  • Ridley scot je úžasnej, Vetřelci jsou úžasný, procházení vzpomínek je úžasný... Z 5ti minut rozhovoru jsem se dozvěděl, že na Sulacu budou záchody jako podle předlohy a že bishop bude mít na hlavě pomádu! OMG už aby to tu bylo!
  • Z toho videa jsem se nedověděl absolutně nic. Gameplay co tu byl nedávno hovoří mnohem výmluvněji, mám o tohle dost obavy. Snad se pletu.
  • Doufám, že mě hoši nezklamou. Do tohoto projektu jsem dal celkem dost důvery. Držím palce a držte se toho, co jsem radil.
    • jindra.veliky
      Urcite nebudou chtit zklamat pana Mgr.... *5*
      • Nebudou *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit