Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nedam dopustit na bordelands 1,jako zacal som to hrat asi tak narovnako s otcom a myslel som si o sebe ze travim pri tom chorobne dost casu... Ale ked som si pozrel otcove statistiky,tak kazdu zo styroch postav mal LVL 69 (bez cheatov samozrejme) ale Lilith ma najradsej,time played : 13:17:31 bola hodnota asi tak dva tyzdne dozadu co som mu to mrk na NTB :) moj najoblubenejsi je Roland a co sa tyka zbrani je to skor o matike... Mam sniperu ktora ma DMG len 680 ale zato fire rate 6,2 :) vsetko neni len o tom aku farbu maju,ale nestalo sa mi ze by som nasiel tyrkysovu ani po zabiti krawmeraxa. Mal niekto to stastie?;)
    • Ja mam tiez najradsej Rola, klasicky vojak a ma super hlasky. A vezicka tiez rulezz :)
    • max lvl byl 60
      • pokud jsi neměl DLC
        • V základní hře je maximální level 50, s DLC to je asi 61, ověřené to ale nemám (soudím dle posledního achievementu).
          • prudislav
            patch 1.4.1 to zvýšil o 8 levelů!
          • http://www.youtube.com/watch?v=rVQc9-TDSus

            Asi tak...
    • RazorProduction
      ja mam tolko tyrkysovych ze as,a to bez chetov,doteras pametam jak my spadla tyrkysova sniperka z DMG 1900 z pavuka z DLC knoxxx *1* :D teraz som king !!! *6* jedine coma mrzy ze sa neda preniest postava do druheho dielu....sice dostanesa na par vylepsenia ket prenesiete save ale co stoho ket us nebudete hrat za Mordocaia ??? no nic Zero ides do toho :D dalsi Spider green black farby *5*
  • Cypri
    Jo tak na Borderlands 2 se sakra těším. Jedničku jsem hrál zatraceně dlouho. Do teď mě baví si ji občas s někym pustit.
  • Sirena + double anarchy + mercenary mod .... Nejvetsi mozn0 DPS ve Hre ...

    na YT jsou videa jak jedna sirena da Crawermaxa ani ne za minutu ....
  • jediný co mě vadilo, že ty městečka byly totalně mrtvý. žádný npc nic. prostě jenom ti, co mi zadávali úkoly. jako například v dlc se zombíkama , jsem vyčistil to městečko a aktivoval střílny s očekáváním že vylezou npc z baráků. a nic *1* pak mě to přestalo bavit uplně, protože v každym dlc bylo zase město mrtvých
  • Prvni dil me zaujal hned na obalce casopisu a rikal jsem si bude to bud spicka nebo krach krome mensiho stereotypu v rezimu jednoho hrace nejde nic vytknout idelani mix drsne strilecky nevsedni grafiky a lootavani z Diabla :) necekal jsem ze se B1 dostane mezi mych TOP deset her kde jsou perly jako MAFIA Diablio II atd.
  • rami.cz
    Docela me zajima, jestli budou dedikovane servery.
    • rancor1223
      A posledních pár měsíců si žil kde? Bude podpora LAN stejně jako u prvního dílu.
      http://www.borderlands2.com/loveletter/?x
      • Mno to je dobrá zpráva..mám jedničku na steamu, ale ve výsledku jsem všechno stejně nahrál jen přes LAN s kámošema. Za Huntera jsem měl rád Vladof sniperky, pěkně hrubá, čistá dmg a zvíšená kritika:). Za Soldiera jsem bral assaultky a rychlopalky a sirenu jsem to kosil smgckama s merc modem:). Každá postava měla něco do sebe. Berserkra dával jen kámoš, ale taky byla sranda. Na dvojku se dost těším, doufám, že udržej tu svěží zábavnost a pohodovou vtipnou atmošku. Jsem si pak zpětně dával s max postavou časti jen s eridian sniperkou kvuli tomu, že mě bavilo to střílení:).
      • rami.cz
        Rika Vam nekomu neco slovo hosting? Hm, zajimava mentalita tady :)
      • Chce totiz warezit :D
        • rancor1223
          Já mu to za zlý mít nemůžu, nikdo ze spolužáků si B2 nekoupí takže i když budu mít Loot Chest edici, budu s nima hrát po LANu taky.
        • Nebo mozna nechce nerf nerf nerf (vseho zabavnyho ofc) saskarnu jak D3.
  • Tsss Mordecai je nejlepsi... poradna sniperka vyresi vsechno, jen ty naboje obcas dojdou...
    sice netusim kde nekdo nize vzal snipu s dmg 1900 ci kolik? ja koncim playtrought 2 a mam snipu s max dmg kolem 500 tusim... ale kdyz procne expolosion co na ni je, tak je to slusna pecka... samozrejmost je sypat crity jeden za druhym a Bloodwing se spravnyma skillama je silene zabijacky ptacek...
    • Knoxx playthrough 2 předpokládám. Tam už jsou to jiná čísla.
  • RazorProduction
    Za huntera hraly viac nes 70% hracu :D nj aj mna dostala maska,copek ze zadu a okuliare do pisku *5* PS: moja snipera ma 1900 demage *8*
    • až na to, že v mulťáku s pingem 50 a víc nešlo trefit snajpou ani chuja, natož nepřítelova hlava *10*
      • rancor1223
        Já nikdy neměl problém.
    • Veskoslav
      Jupí jsem zbylých 30%:)
    • rancor1223
      A jaký má firerate?
    • Keyz
      Za huntera jsem byl zpočátku dost v prd... Ale koukám,že se to časem zlepší.Tak asi budu pokračovat na další obtížnost na něj i když nevím jestli to jde.Ty prachy co mám mi asi nezůstanou,když si dám na další obtížnost novou postavu.(jestli to jde)
      • rancor1223
        Tuším, že to nejde, musíš začít novou postavu.
  • CrazyDiamond
    Dotaz pro lidi, co hráli jedničku: Jak moc je to náročná (HC) hra? Sháním nějaku dobrou kooperativní hru, kterou zvládne i přítelkyně.
    • Shenkster
      Hele já to se svoji mladou hraju a baví ji to moc a hrajeme to každej den takže vřele doporučuju *3*
    • Zkuste třeba sex. To je fajn hra s přítelkyní.
      • taky mi nejde reagovat do rootu, no je to lehký jako prase, zmákne to cvičená vopice, takže přítelkyně... bez šance :D:D
      • genki.sudo
        Neviem prečo, ale nedá sa mi reagovať do rootu. Musím povedať že síce je to hra na odreagovanie ale úplne jednoduchá nie je.. Hrávam FPS hry a občas som sa u tej hry zapotil.. Co-op som neskúšal, podotýkam.
    • Pro hraní s přítelkyní ti můžu doporučit např. Left 4 deat 1-2!!, Trine 1-2, Portal 2. Nevím co má ráda tvá přítelkyně, ale moje manželka by Borderlands rozhodně nehrála :)
      • CrazyDiamond
        V koopu jsme hráli zmíněné L4D, Gears of War, Army of Two, to jedno CoD, které obsahovalo koop. Každopádně kdyby jste měli někdo tip na nějakou dobrou koop hru na xbox, tak sem s nimi.
        • A co orcs must die 2 to by ji mohlo bavit je to sranda a je to pro dva je to tedko nove a me bavila i jednicka mozna muzes zkusit kiling floor nebo COD 5 a hrat zombie nebo Portal to je tez takove pekne chytlave a nebo pokud strategii tak transport tycoon deluxe 2012 age of empires nebo knight of merchants ci anno atd?.
          RPG treba sacred 2 nebo titan quest diablo nebo auta ? dirt 2 grid flatout 1 2 a nebo fps COD MW 2 3 na coop ci splintel cela?? nasel bych dalsi skvosty:)
        • Lord of the Rings - The Return of the King :)
          ale dá se hrát jen na jednom pc a je potřeba gamepad
          • proič dostal mínus? náhodou přehnaná rubačka *5* nejlepší mapa je asi.... všechny *1*
        • vasekveselej
          http://www.co-optimus.com/ Hledej, vybírej :))
        • Urcite jiz zminene Trine, je to zaroven moc pekne zpracovana hra. Jednicka je pouze local na jedinem PC, ale dvojka uz ma online multiplayer. Jsem to ted hral s prately, nebot na Steamu meli nedavno akce a ta hra vysla tusim na necelych 90,- (mozna i mene).
        • MidnighT91
          Splinter Cell
    • Keyz
      No jestliže bude plně i vedlejší úkoly chodit na úkoly tak aby level měla ideálně podobný k tomu jaký se píše v zadání tak na první obtížnost to není moc náročné.Krom některých pasáži.Navíc si lze resetovat skilly tedy i když se člověk splete tak to nevadí.
      -Je opravdu až moc o levelu.Monstra co mají o dost větší level skoro netrefíš anebo bereš prd.Jestliže mají podobný je to ok.Pak už stačí vědět co které dělá.Následně některá si držíš od těla atd.Klasika
      Hlavně to je vtipné a to je super. *5*
      • CrazyDiamond
        Ona má aim dobrý, spíš mi jde o ty RPG prvky, jak moc jsou tam důležité, resp. kolik času se stráví nějakým porovnáváním statistiky zbraní apod. (nevím, jak to tam přesně funguje), aby ji to neunudilo.
        • Keyz
          To RPG je tam navíc.Jedině co rozděluješ tak jsou ty body do skillu a ten popis je jasný,že to každý pochopí a navíc se to dá resetovat.Rozděluješ jeden bod za level tedy nic extra náročného.
          A když máš mnoho věci tak se sami porovnají.Přesněji najedeš na věc 1 a ukáže se v čem je lepší horší oproti tomu co máš.Zbraň má 3 základní údaje + občas něco speciálního.Navíc se liší barvou jako v diablu.Tedy opravdu žádné složité RPG.Prostě bereš věci a opravdu snadno z toho vybereš co je dobré a co není.
          Hlavně je to opravdu sranda a to zpestří to hraní.Jen ty názvy NPC a nepřátel.Například tam je prcek co má brokovnici a po výstřelu odletí jak ho to odhodí :d Navíc u toho udělá takový srandovní zvuk.To v moc hrách není abych člověk u toho i zasmál.
    • Neni to vubec HC hra ;) na oddych :))
      • Já Borderlands s přítelkyní právě hraji (v co-opu) a dáváme to naprosto v pohodě. Já to už probíhám po několikáté, přítelkyně teprve poprvé.
      • Keyz
        Já,že u jednoho z prvních bossu který mne ničil každou ranou štít pěkně nadával :)
        I když měl šel jsem tam brzo a špatně vybaven no..Ale i pak nebyl oddych.Co jsem četl tak ty počáteční bossove jsou poměrně obtížný.Já tam teda občas problém mně.U těch dalších ani tak ne.
  • Podle všech záběrů, co tady byly, se bojím, že taková ta scrap-yard post apokalyptická western sci-fi střílečka půjde do kytek. Vypadá to až moc barevně, barevný příšery co metají oheň se mi zdají být taky trochu z ručky, atd. Jednička mi hodně připomínala geniální seriál v podobném prostředí - firefly. Jinak důraz na příběh rozhodně schvaluju, sám jsem 1 projížděl i o samotě. Snad to nebude taková slátanina jak to tedy vypadá na těchto videích...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit