Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thorleif_cz
    Máme tam pole... Lávový pole, kyselinový pole, zmrzlý pole... Kdyby se vykašlali na všechny ty pole a ještě víc podusili tu atmosféru post-apo sci-fi (soudím podle toho co jsem zatím o hře viděl/četl), tak bych byl mnohem radši.
    • rancor1223
      Předpokládám, že první díl jsi nehrál, že? Ta hra nemá mít atmosféru je to jaky by jsi předělal Torchlight do FPS (záměrně neříkám Diablo, protože to atmosféru má). Prostě honba za lootem a spousta střílení.
      • janchor
        Námitka!

        Do jedničky se vracím v první řadě pro tu sci-fi / country náladu, který má na rozdávání.
        • rancor1223
          Jo, jasně, ale on mluví o post-apo sci-fi atmosféře a ta je zpravidla temná. A o tom Borderlands nejsou.
      • Ma mit atmosferu. Miluju atmosferu jedni ky ;)
  • jediný co mě vadilo, že ty městečka byly totalně mrtvý. žádný npc nic. prostě jenom ti, co mi zadávali úkoly. jako například v dlc se zombíkama , jsem vyčistil to městečko a aktivoval střílny s očekáváním že vylezou npc z baráků. a nic *1* pak mě to přestalo bavit uplně, protože v každym dlc bylo zase město mrtvých
  • Podle všech záběrů, co tady byly, se bojím, že taková ta scrap-yard post apokalyptická western sci-fi střílečka půjde do kytek. Vypadá to až moc barevně, barevný příšery co metají oheň se mi zdají být taky trochu z ručky, atd. Jednička mi hodně připomínala geniální seriál v podobném prostředí - firefly. Jinak důraz na příběh rozhodně schvaluju, sám jsem 1 projížděl i o samotě. Snad to nebude taková slátanina jak to tedy vypadá na těchto videích...
  • Sirena + double anarchy + mercenary mod .... Nejvetsi mozn0 DPS ve Hre ...

    na YT jsou videa jak jedna sirena da Crawermaxa ani ne za minutu ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit