Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ci pana toto je snad z novej generacie konzol hra ne? *8*
    • GlaDOS
      Je to možny. Ani platformy neřekli, nic. Takže si Sony možná něco chystá.
      • Ze my se MS nechal predbehnout?Tomu se mi nechce moc verit.
        • GlaDOS
          Taky to může být pro něco od MS, ktery si to ještě šetří. Těžko říct. Moc dobře věděli, proč to po gameplay záběrech takhle utnuli.
          • To je pravda no,ze nic k tomu dale nerekli,datum vydani,platformy,nic.
  • Ubi má rozhodně nejzajímavější program. Ale že bych z toho byl šťastnej jako hroch, to fakt ne:)
  • Na E3 se mají ukazovat nové hry, diváci mají být v úžasu a natěšení. Tohle je jen nudná předváděčka samých pokračování, o kterých se už ví .. nuda nuda a nuda. Sorry ... Dřív to mívalo větší šťávu teda...
  • Řekl bych, že Ubisoft má zatím nejlepší hry, ale naprosto nejhorší prezentaci.

    Mr. Caffeine byl hroznej už minulej rok, ale tahle ženská s milionem sexuálních joků taky není zrovna dobrá volba.
    • Izmæl
      Ani lidi v hledišti se nesmějí. :d
  • Izmæl
    Tak ACIII vypadá víc než dobře. Zajímalo mě, jak tvůrci podají to skákání a lezení po stromech a musím říct, že to vypadá, že to zvládli na výbornou. Vypadá to fakt dobře.
    • Souhlasím.
  • No co...? stale su pokracovania zle? Stale je E3 stitna? ... :)

    Ako chvilku mi potrva nez nadjem sanku... Assassin's Creed 3 + Dead Space, Tomb Rider a Far Cry 3 vyzeraju brutaaaaalne :).. A to este nebola Sony a ani Nintendo... ;)
    • Far Cry 3 taky vypadá dobře.

      Snaží se to odlišit od ostatních FPS a to je dobře. Třeba Medal of Honor: Warfighter oproti tomu působí nudně.
    • Heh * shitna :D...
    • Izmæl
      Nehorázně se těším na The Last of Us.
      • JJ na to sa aj ja velmi tesim...ale nemozem sa dockat tak isto aj Quantic Dream hry...oni robia vzdy strasne vynimocne kusky, tak dufam, ze to tento raz nebude inak, a este ked ukazu nejaky God of War gameplay... ach :) Je si tuto E3 paradne uzivam ;)
        • Izmæl
          Já taky, protože je to úplně první E3, co pozoruji takhle online. Ajo, na QD a jejich Beyond: Two Souls jsem zapomněl, to chci taky vidět. Prý tam bude Ellen Page jako hlavní postava, a na GoW jsem taky zvědavej. Jen doufám, že do té doby vydržím vzhůru.
  • Ten trailer na zombikov bol fakt stylovy, pekne atmosfericky a ta pesnicka bola velmi fajn. Hra bude pravdepodobne nic moc + len na WiiU, ale ten trailer fakt pekny :)
  • Jak se zprovoznuje chat? Pise mne to, ze to je vypnute. Ocividne to ale ostatnim funguje. Dik!
  • právě zastřelil tygra dávkou ze samopalu a ten padl bez jakýkoliv krvavý rány:D??
    • Na to už nezbyla textura :)
  • x_ander
    Ach jo... letošní E3 prozatím vypadá dost chudě. Microsoft, EA, Ubi... prostě přehrajou ukázky z již oznámených her a nazdar (ačkoliv nová Lara se mi líbí čím dál víc), ale žádné překvapivé odhalení, prostě nic... mé pařanské já ve skrytu duše stále doufá, že aspoň ten Gabe Newell uplynulých pár týdnů pěkně kecal a Valve na nás vyvalí ono veliké překvápko... naděje umírá poslední...
    • x_ander
      Tak aspoň ti Watch dogs udělali trochu rozruch :)
    • ZvacA
      Zdá se, že o herních překvapeních to letos nebude - opět. ALe co, pár tanečních čísel a je to v suchu....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit